Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman udělal pro tuto zemi mnoho dobrého. Ukažte, co udělal chybně. Minimum, prakticky nic neudělal špatně narozdíl od Václava Klause a jeho pokusu jménem kupónová privatizace.
    Miloš Zeman je nejvhodnějším kandidátem na prezidenta ČR
  • Panu Zemanovi je tolik kolik mne. Já nechápu proč se cpe na prezidentský úřad. Vždyť za pár let se múže stát to co každému, a to podlomené zdraví stářím. Jeho politická kariéra je již dávno pryč. Takže zbývá ještě prezidentský úřad. Dlouholeté objímání stromů na Vysočině jej dikvalifikuje na vše o co usiluje. Jako soudný člověk by si to měl uvědomit a užívat si důchodu. Taky nechápu myšlenkové pochody paní Emmerové. Být v ČSSD a kandidovat za SPO - Zemanovci. Trenér František Straka, bývalý sparťan, se pokusil o něco podobného. A jak to dopadlo.
  • Zeman by nejlépe udělal,kdyby běžel poklusem kopat uran pro Temelín.Aby tak poctivou prací pomáhal odčinit škody,které této zemi nadělal.Je až zarážející,jak političtí lumpové pořád hřeší na troubovitost obyčejného českého blba.Chce to těm důchodcům,kteří pomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,začít vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod,na holý zadek bejkovcem.Pak začne postupné zmoudření tohoto národa.Pokud se bude nadále na vše dlužit,tak obyčejný český blb bude nadále chrochtat blahem až do státního bankrotu.
  • zrovna jako ty!
  • Pořád lepší Zeman než ten hňup služební pívo !
  • (_._) takhle je to správně !
  • Nevysiluj, šetři síly *1*
  • To spíš do tvé p r d e l e *1*
  • Antiparoubkův mozek, zvýrazněn závorkou z jedné a druhé strany - to kvůli viditelnosti *1*
  • ... chudákem jako ty se vysilovat nebudu :))))))))))))))))))))
  • ).(
  • ... je v tomto celej ty :))))))))))))))))))
  • Myslíš, že ten ožrala a křivák z prognosťáku je lepší?
  • Je zábavné vidět jak ta blonďatá slepice toužebně hledí na toho ožralu a křiváka prognosťáka Zemana. A netuší, že ten ožrala už dávno nemůže plnit kohoutí povinnosti. *1*
  • Takový osel jak ty:)))))
  • Nápodobně :)))
  • Kdo to je?
  • A je to tady. Modří je dostali tam, kde je chtěli mít. Ten Rath nakonec bude mít pravdu.
  • Já bych řekl, že ty jsi naprosto neškodný :)))
  • Palec NAHORU :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit