Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Křesťané + Židé + Muslimové? Historicky to přece nikdy po celá staletí nešlo dohromady, tak co se nám tady snaží Němci vnucovat za experimenty?
    • ... dobré ráno :)))
  • ...Nekonečný konflikt muslimů a křesťanů...ano, tak proč to německé vítání? Když vítat, tak pouze s "kalašnikovem" v ruce. *16* A ten se nakonec bude s těmi parazity i loučit. *16*
    • ... už dávno nemusíš dokazovat, že tvé IQ lze ukázat prsty jedné ruky :)))
      • Ať si, ale hřeje mne to pomyšlení, že mi to špatně skrývaným způsobem závidíš... *14* *14* *14*
    • sa.vz. 58 taky není špatný
      • Proto jsem dal ten kalašnikov do uvozovek. *14*
  • naši předkové věděli jak se na ty machometány musí. *16* *16* *16*
    • Jsem též tvůj předek, bo taky dobře vím, jak na ně. *14*
  • Kdo ví že v Havířově stát dojednal smlouvu s Bakalou pro nelegály z našich daní
    http://www.mojeostravsko.cz/kauzy/v-havirove-uz-jsou-uprchlici-stat-si-pronajal-byty-u-bakalovy-rpg.html
    V Ostravě se potajmu ubytovávají muslimáci proč nás nikdo neinformuje?
    Za našimi zády přiletí na pozvání vlády 3000 nelegálů ze střední Afriky
    A DOST!!
    • Ostravaci to budou rešit zkratka, bo neni čas ztracet čas.
    • Ostravsko je kraj razovity a banici nemají k přesdržce nikdy daleko. Pokud je to pravda, tak se na to integrování kulturníků docela těším. *14* *14* *14*
      • Ti tmaví se nebudou při výstupu se šachty mejt aby nezběleli. *3*
  • Dobrá sběř na té fotce, německy Gesindel...sotva budou lepší, než islamisti...
    • ... tak přesně si představuji vaši osadu, du dummes Arschloch :)))
  • ...neberme jim jejich němectví!... *14* *14* *14*
  • Běda tomu státu, který je založen na jakékoliv ideologii, natož náboženství. Prachobyčejná demokracie založená na morálních a etických základech, na svobodě slova, pohybu atd., kde je každý zodpovědný sám za sebe. Bohužel tomu tak není nikde.
  • "Dobroseři s.r.o". *14*
  • Sláva moderním kolonizátorům, nepodařilo se nacpat evropu k nim tak nacpou je k nám, no holt demokracie není zrovna dobrej vývozní artikl. Šmejdi politický.
  • ... zdejším primitivům by to vyhovovalo, i kdyby se chalífát chystal třeba na Maltu :)))
    • Vypič, simone! *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit