Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Západ kope jako chcípající kobyla!!!
 • Bolševik Filip opět v roli lháře a demagoga

  Jako každý den poslouchám dopoledne Radiožurnál a předseda KSČM Vojtěch Filip dnes opět perlil. Potvrdil, že komunisté a nacisté jedno jsou, protože to, co řekl, byla klasická ukázka goebelsovského stylu tísíckrát opakovaná lež se stane pravdou. Podle slov tamní zprávařky totiž prohlásil v reakci na změny v zákoníku práce něco ve smyslu, že lidé kvůli špatné hromadné dopravě nemohou dojíždět za prací. Tato neskutečná hloupost je vážným kandidátem na titul lež roku.

  Veřejná doprava v České republice je na solidní úrovni. Mnohé se dokonce od dob komunistů výrazně zlepšilo, akorát soudruzi ve stylu kecali jsme, kecáme a kecat budeme balamutí lidi svými nehoráznými výmysly.

  Je pravdou, že v devadesátých letech bylo zrušeno hodně autobusových spojů a do některých odlehlejších míst se o víkendech autobusem dojet nedalo. Situace se změnila až se vznikem krajů, kdy ty převzaly od státu zodpovědnost za regionální dopravu a autobusů opět začalo jezdit víc.

  Uvedu konkrétní příklad. Jednou za čas jezdívám do Veverských Kninic, malé vesnice severozápadně od Brna, která se nachází blízko dějiště proslulé Mrštíkovy Pohádky Máje. Kouzelná vesnička obklopená lesy, kde končí silnice. Po zřízení integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje jezdí mezi touto vískou a Brnem o sobotách a nedělích osm párů autobusové linky 401. Takový dopravní luxus tady nebyl ani za komunistů, a někteří místní pro změnu brblají nad tím, že těch autobusů tady zase jezdí až moc. Inu někteří lidé bez soustavného naříkání a stěžování asi nepřežili. Nicméně tento konkrétní důkaz zasadil první tvrdý úder Filipovým nesmyslům, další budou následovat.
 • Chichi, západ jde do záhuby, huráááá!!!
 • Probůh, proč redakce dává mediální šance starým komunistickým strukturám??? To se nehodí číst.
  • vanhorne
   Cesko zatim nepatri do sfery vlivu souruha Putina i kdyz pohrobci a dedkove a ruzni jini tajtrlici ze Spolku Pratel Putina na tom tezce pracuji.Proto maji moznost tady ronit slzy a ubekavat.Ti touzi po navratu starych pro ne zlatych casu kdy tomu kdo mel opacny nazor nez oni,rychle a bolesive zavreli hubu.
 • Hrozba, nehrozba Západ je už teď mrtvej!!!
 • Rudými mafiány ovládané Rusko se hroutí i bez sankcí

  Hospodářství Putinovy říše má letos podle prognózy Evropské banky pro obnovu a rozvoj klesnout o hrozivých pět procent. Vzhledem k vnitřním poměrům v Rusku, obrovské korupci a nejistému podnikatelskému prostředí, ve kterém se brutálně likvidují nepohodlné firmy, se nelze divit. Když k tomu připočítáme pád rublu, klesající ceny ropy a ekonomické sankce, pak je jasné, že Rusko nevzkvétá. Stále mu totiž vládnou komunisté a samému Putinovi zločinci v jeho blízkosti nevadí, pokud zůstávají loajální.

  Údajné ruské úspěchy jsou totiž především nafouknutou bublinou a připomínají Yetiho. Také o něm všichni mluví, ale nikdo ho vlastně ještě neviděl. Jefim Fištejn to trefně poznamenal v jednom svém výborném komentáři v MF DNES. „Když strčíte teploměr do horkého čaje a pak ho ukážete doktorovi, tak to není na stanovení diagnózy, leda té psychiatrické.“
 • Západ se zničí, tudíž Rus vyhraje, hurááááá!!!
 • Ruští historici: Němci nám dali pořádnou nakládačku

  Je to velmi sympatický a zdařilý pokus skupiny ruských historiků, vypořádat se s katastrofální porážkou Rudé armády v roce 1941, kterou sovětská historiografie buď zcela zamlčovala, nebo bagatelizovala. Rusové za půl roku ztratili údajně osm milionů vojáků a velkou vinu na tom má Stalin.
  Knihu respektive sborník Velká vlastenecká katastrofa, který sestavil A. D. Košelev, vydalo v roce 2008 brněnské nakladatelství JOTA. Zabývá se příčinou porážky Rudé armády během prvního půl roku války od útoku Německa na Sovětský svaz 22. června 1941 do konce roku. Sympatické je, že autoři zavrhli dřívější sovětské hodnocení této epochy, cudně nazývanou prohraná pohraniční bitva. Pravdou je, že to byla tragédie obrovských rozměrů.

  Nekompromisní je hned v první kapitole Prostá příčina velké katastrofy Mark Solonin. Ten rázně vyvrátil předchozí Stalinovy lži o tom, že Rudá armáda byla početně a výzbrojí slabší. Opak je pravdou, jednotky Rudé armády měly převahu v lidech, tancích, letectvu i dělostřelectvu. Němci měli na začátku konfliktu k dispozici asi jen3300 tanků.

  Přesto německá armáda dokázala od začátku bojů do 10. července 1941 zničit 11 700 sovětských tanků, 19 tisíc děl a asi 10 000 letadel. Dobyla území o rozloze 700 tisíc km2 a svému protivníkovi způsobila ztráty téměř tři čtvrtě milionu vojáků. Za tři týdny od vypuknutí konfliktu ztratili Němci asi 65 tisíc mužů. Pro srovnání, při západním tažení v květnu a červnu 1940 přišli Němci o 156 tisíc mužů.

  Německá armáda ve Francii za zhruba měsíc trvání konfliktu dobyla asi třetinu území Francie na severovýchodě zemně. Při východním tažení o rok později však za kratší dobu obsadila území velké jako tři tehdejší Polska a daleko větší než celá Francie.
  • Ty blbe, kdyby se chovali Rusové ke konci války stejně k Němcům jako se chovali Němci k ruskému obyvatelstvu, tak už žádné Německo neexistuje a německý národ je vyhlazen.
   To je historie. Dnes je dovoleno ji překrucovat, jak kdo chce. Je to podstatně horší a ubožejší než za bolševiků.
   • Bohužel nemáš pravdu, protože to jsou holá fakta, která by sis měl zjistit dříve, než budeš s argumentaci nesouhlasit. Je fakt, že Rusové mohli Němce porazit po celém Německu. Ale tam už byli spojenci ze západu. Rusové ale válku vyhráli s velkou pomoci západu. A na to zapomínáš.
    • vanhorne
     Soudruzi velice radi zapominaji na pro ne neprijemne pravdy a vzdycky se je snazi prekroutit ke svemu prospechu.Ve lhani a falesne propagande Moskva vzdycky byla a je svetova spicka.V Cesku major KGB s.Vladimir Adolfowitch vyuziva podvrataky ze Spolku Pratel Putina k sireni jeho falesne propagandy.
 • Pod vedením faschos z USSA vyhubíme spolehlivě celý tzv. Západ
 • To je bangladéšská Dháka? Ne, to je ruský Omsk

  Rusko si hraje na vojáky, prezident Vladimír Putin vyhrožuje jadernými zbraněmi, ale na předměstí osmého největšího města Ruské federace Omsku s více než milionem obyvatel jsou blátivé cesty, rozpadající se baráky bez vody a kanalizace a na záchod tam chodí lidé do budky na dvoře. Ovšem nic nenormálního, to je typický obraz současného Ruska.

  Normální lidé si berou za vzor někoho, kdo něco umí, něco dokázal, ale vážně nevím, proč si brát vzor z Ruska? Nebo se máme vrátit do 19. století a kolem našich měst postavit prstence takových chatrčí, jaké jsou typická pro ruská města

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit