Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gazdík ať drrží tu svoji ožraleckou hubu,ono nestačí,že jeho strana prosadila restituce,tedy zlodějnu,ještě tady bude strašit národ,H O V A D O všech H OV A D .D O B Y T E K .On a ti jeho straničtí Z M R D I tady kradou pořád dál a ještě se vysmívají národu ,viz včerejší soud se zastupiteli jižních čech.Vždyť ti starostové,to je jenom banda zlodějů top09.Bezcharakterní a bezskurpulentí banda hnojů a národ jím k tomu ještě tleská.FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Plný souhlas.Tato vláda nás přivede na buben.Bude to jako za 1 republiky kdy jsme byli na 7 místě a za komunistů jsme klesli cca na 42 místo
    • Na 7 místě jsme byli jen ve výrobě zbraní jinak lidi chcípali na ulici jako dnes a tatíček vydával horentní sumy na svojí reklamu.Jediní,kteří zlepšili životní podmínky lidí byli komouši to musím uznat i přesto,že mému otci zabavili živnost a dva baráky,demokrati v restitucích nám nevrátili nic.Že tato vláda estébáka to tady dorazí bude brzo jasné i jeho voličům a příznivcům,slovák má čecháčky přečtený prostě na něj nemají.
  • Gazdíku mlč. Já volím jedině Karolínku Peak!! To je moje platonická láska.
  • Totálním společenským rozvratem jsme si prošli za Kalousko-Nečasovy vlády. Tato vláda byla suveréně tím nejhorším, co se tu za posledních několik desetiletí vyskytlo a také odešla s náležitou ostudou. A já jen doufám, že se k jejím "kvalitám" žádná další vláda ani nepřiblíží. I když v politiky v čechistánu jsem důvěru ztratil již dávno.
  • Pro politika, hlavně z TOP09, i z ODS je zlé, když jiní rozumí věcem víc než Kalousek. Pohled na to, co dokázal Kalousek a co dokázal Babiš, to je jedna tragedie. Pro Kalouska i Gazdíka......
    • eštébák dokázal jen si nakrást a bude pokračovat nechte se vysmát poctivej miliardář,kterej všemu rozumí,proč se nyní jeho ministři cukají,když mají zveřejnit majetek?Babiš spolupracuje s firmou MONSANTO a češi budou pokusnými králíky budeme jíst GM potraviny estébák se svojí sekretářkou,kterou vydává za svojí manželku zatímco svojí manželku má na Slovensku je jíst nebude je to lhář a povodník a kdo lže tak i krade většího zloděje si už voliči opravdu vybrat nemohli!
  • Černoprdelník, tzv učitel fyziky, pouští smrad ze své huby.
    V minulém období, za vlády Nečase, dělala TOPKa s některými starosty, kterým tento pán-kmán velí, jen svinstvo - zubař na min. kultury, min. zlodějů tzv sociálních věcí Drábek a už omezenec zase rozumuje. Je to uboźák, kterého řídí jeho žena - zubařka.
    Bohužel sám neodtáhne smrad jeden.
  • Tečko co bereš? Už zase rostou lysohlávky?
  • Nechat plácat tyto chcípající prasata a oživovat je, to je zavrženíhodný zločin. Každý soudný občan dnes už ví, co se tady stalo za 23 let. Tot ální destrukce, rozkradení , zadlužení a těm soudným to není třeba upřesňovat.A pokud jde o Okamuru, tak ten mluví srozumitelně a jeho úmy\sly jsou čestnější než úmysly modré vyšlechtěné tlupy rozkradačů, kteří se zde dostali k moci společně s těmi " komunisty, kteří zahodili stranické legitimace a ve své "bohulibé činnosti, založené na obohacování pokračují nyní v řadách reformátorů s podobnými morálními vlastnostmi.Takže jedině body pro Okamuru. i pro všechny čestné komunisty.Pokud je někdo v řadách modrých a podobných zlodějů a už se probudíl, tak mu jedině fandím.
    • To všechno dělají převlečení komunisté.
      • To dělají převlečenízmrdi napřed červení nyní modří nebo oranžoví....
  • Gazdíku ty připrclej černoprdelníku,Okamura je pro mne větší čech než ty.....prodejná kuvo
    • Okamura je čech jako každý z nás, kdo se zde narodil. Ale panu Gazdíkovi by nemohl ani nohy utírat. Znám oba osobně.
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!
  • KOmunisti tady na Gazdíka plivou a tak to znamená, že je volitelný.
    • Ty jeden pazgřivče pojď do ulice,ať ti jednu natankuju,jsem starší ženská, ale tebe bych třískala ve dne v noci a sobotu a neděli na přesčas,rodiče zřejmě zanedbali tvou výchovu.
    • Přesně tak. Děkuji za Váš postřeh
    • Pánbůh má rád i takové primitivy > tečko < mdlého rozumu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit