Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ekonome, přečti si Marxův Kapitál a bude Ti vše jasné. Toto vše je zákonité a v kapitalismu zcelka běžné. Druhý materiál, který to vše objasní je knika Naomi Klein: Šoková terapie ta lidsky odpoví i proč je tomu tak. *5*
  • Dávat kněžským podvodníkům nějaké restituce,tak na to tato rozkradená země nemá a mít nebude.Ta má pouze na co nejkrutější odporážení kněžských podvodníků na katovských mučírnách..
  • Vážení,
    jsme ve své podstatě velmi,ale velmi bohatá země.Němci tu kradli 6 let,po nich dalších 40 let kradli komanči a po nich dalších už 24 let krade tzv.Nová politická vlna a stále je co krást,no není to krása?70 let se neřízeně krade a konce nedohlédneme.Nové vepřové hlavy se již přetlačují u koryta,nemoha se dočkat ,až budou moci další 4 roky svobodně krást.Kam se na nás hrabe Amerika nebo Německo..tam kdyby se 70 let v kuse kradlo,tak už tam mají měsíční krajinu.Ale v naší zemi zaslíbené se krade a krade a furt je co brát...radujme se ,veselme se....
    Z historie-americké miliardářské rodiny Fordů,Rockefellerů,Rotchiíldů či německé miliardářské rodiny Boschů,Siemensů,Mannesmanů apod,budovali svá impéria 100 a více let.Jsou to ve své podstatě břídilové,u nás budovali svá impéria miliardáři typu Kellnerů,Babišů atd pouhých 20 let,to je skar zázrak,který nemá v dějinách obdoby..nebo je to něco jiného se ptám....
  • Ano, ano, provokatér. Nutno idemtifikovat počítač a zapsat na seznam. Hochu, bude to bez soudu.
  • Hlupáku, řekl jsem ti držmlč, nevíš o co jde, jsi buď totální blb nebo provokatér, litujeme tě. Vezmi si svých třicet stříbrných a zmiz, sic se budeš též houpat.
  • Chlapče, v tom je právě ta chyba. Ty tanky měly vyjet a byl by pokoj. Škoda že nebyl ten masakr, mohlo se zde svobodně a v pravdě žít. Havlovci a spol. mohli být zlikvidováni již v zárodku a nemohli by tak škodit. Můžeš dneska svobodně říci pravdu o tom, že Havel byl opilec, lhář, podvodník a zloděj, aniž bys z toho neměl vážný, ale skutečně vážný problém? To je panečku svoboda. Oni tě nezavřou za to co jsi řekl, ale za něco jiného, co si vymyslí. Radši hochu již držmlč.
  • Tak se svobodně rozhodni a jeď např. do toho Thajska. Svoboda je také to, že když neseženu práci, tak zcela svobodně můžu já a moje rodina umřít hlady. Milý hochu, každá svoboda musí být materiálně zajištěná a jestliže nemám než na základní životní potřeby, tedy abych přežil, potom je mi ta tvoje svoboda k ničemu. V tom je ta lež o převratu v roce 1989. Tam o žádnou svobodu nešlo ( o demokracii už vůbec ne ), pouze o koryta a národ to sežral i s navijákem. Ale má co chtěl: s v o b o d u .
  • historicky nemame ani tak bezne veci jako je neotravene zradlo.
  • zde sf.in.e na kazdem rohu. Na nekterem rohu dve. Clovek jeste musi davat pozor, aby neslapl do husince.
  • Pane svědku, kousek nahoře jste psal, že jste byl na vojně v r.89. Pokud jste byl jako záklaďák, moc jste toho v minulém režimu nezažil. Naopak jako dítě jste se nemusel bát únosů, pedofilů atd.. Pokud jste v minulém režimu toho poznal hodně, byl jste zelený mozek z povolání a potom vaše příspěvky tomu odpovídají a lze je pochopit.
  • No já byl na vojně v 89 a naše gumy se jen třásly na rozkaz aby nás mohli poslat potlačovat demonstrace ani nevíte jak jsme se všichni báli že budou chtít abysme někde stříleli do lidí , nikdo jsme nespal a přemýšlelo se co budeme dělat až se to stane , nikomu bych to nepřál dostat se do té situace *13*
  • Píši jak jsm to zažil , taky jsme po předcích kteří byli znárodněni a zkolektivizováni kromě zdevastovaných pozemků nic zpět nedostali , to je ale taky tím že ten majetek byl prostě za těch 40let projeden , z něčeho se režim financovat musel a to bylo právě z toho znárodněného majetku , že se děti neflákají je jedině dobře a dluh je průšvih a jak vidíte místo toho aby se šetřilo a schodek rozpočtu se postupně snižoval tak se plánuje zase jen rozhazovat a i nynější vláda kterou ani nikdo nezvolil rozhazuje jak protržená *13*
  • Nejsem věřící ale nemám nic proti církvím , pokud jim bylo něco znárodněním ukradeno má se jim to vrátit stejně jako všem ostatním okradeným , krást se prostě nemá a pokud se něco ukradeného najde tak vrátit je snad normální proces nebo ne ???
  • A v čem neříkám pravdu ???
  • Napište mi prosím v čem lžu , rád vám odpovím, nevím komu bych se měl čím zavděčovat na to nehraju jen popisuji jak to bylo , on si to totiž již málokdo opravdu dobře pamatuje a špatné věci si ani nikdo pamatovat nechce . Mimochodem víte že v 89 byly u různých útvarů vyčleněny tanky které měly jet do Prahy , čekalo se jen na rozkaz , který naštěstí nikdo nevydal , že bylo krůček od masakru taky ví málokdo *13*
  • No sociálku ani žádnou podporu jsem nikdy od státu nepobíral ani to neplánuju pokud nás stát finančně nezlikviduje nějakou povinnou daní , jako OSVČ se živím sám a na flákání nemám čas ,nikdo mi nic zadarmo nedá , krize se dotkla každého jen si nemyslete ale jsou státy kde jsou na tom daleko daleko hůř , to tu málokdo vnímá a nikdo nechce slyšet *13*
  • Nevěřte tomu že věřím všemu , a na bednu skoro nekoukám , jen mám pár osobních životních a rodinných zkušeností , zdaleka si nemyslím že tady je vše ideální to určitě ne , ale tento režim jako takový funguje daleko lépe a historicky úspěšněji než ten minulý viz . německo východní versus západní ono se těžko něco staví zpět na nohy když se to 40let cílevědomě rozbíjelo *13*
  • A v čem tedy myslíte že nemáme svobodu , já se tedy nyní rozhoduji svobodně a žádnou nesvobodu kolem necítím , s úctou k člověku s vámi souhlasím ale to už začíná třeba u toho jak se někteří diskutující vyjadřují jen se podívejte kolem , u tohoto to začíná *13*
  • Babička jezdila normálně do Jugošky každý rok. Vždy se tam setkala s dcerou, která zůstala v 68 na západě, díky jedné aktivní kancelářské ženštině, která tam na tom samém místě seděla i po 89.
  • Fukušimá ti nevadí ,ta je horší než Černobyl,protože fouká pořád.Ryby se za chvíli nebudou nikde jíst.Já projel Jugoslávii na pozvání za hubičku celou až po Bar.A příslib jsem dostal každý 3 - 4 roky.Byl jsem v cizině pořád a dnes již ani u příbuzných,protože v tomto blahobytu na to nemám.A krást jsem se dosud nenaučil a už nenaučím.Tuzex,pravda je,že Dům mody byl a další pro nomenklaturní kádry´v tom máš pravdu a to je asi tak vše.Na ty vily dostaly 200 250 tis.Kčs dotace jako já novomanželskou půjčku na byt a vybavení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit