Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lékaři, to je obyčejný cirkus co jenom rýžují a stále brečí.Ukažte mi chudého doktora,např.co jezdí obyčejnou škodovkou a není min.2x ročně na měsíční dovolené . Syn vystudoval také vys.školu a jako absolvent může nastoupit do podniku za cca 15000.-Kč.Na kulatá razítka,kdy si zvýši kvalifikaci a je teprve uznáván jako dostudovaný odborník čeká 3-5let a všechny zkoušky si musí hradit sám,anebo se musí pustit do podnikání kde doufá,že se bude dostatečně obracet a vydělá si víc.Podmínky stejné nebo možná i horší než u lékařů.Tak když jsou tak chytří a nedocenění,tak ať to zkusí na vlastní kůži a stále nebrečí.Když přijdu do nemocnice,tak v 85% přístup lékařůje hrozný,připadám si jako bych vešel do nějaké dílny,někteří se neumí s pacientem ani pozdravit.
  • Tak proč ten váš syn nešel na medicínu,když se ti lékaři mají tak dobře?
   • přesně ty jsi to vystihl. Jistá část doktorů se jimi stala jen proto aby se měli dobře.Jenže lidé to prostě přejí jen těm,kteří jsou dobří a vyhledávaní.Hloupým synáčkům z lékařských rodin,kteří šli studovat medicinu jen proto,že tatík je lékař a stali se z nich "Cvachové" je třeba říct sbohem,než někomu poškodí zdraví či život.
 • Nechápu proš dává výpověď např. primář oddělení. Ten určitě nemá průměrný plat. Že by se vyskytl mezi doktory někdo solidární, neříkejte? Před ním se ostatní klanějí, aby jim dopomohl k lepší pozici. Takže s ním bych zatočila. Správný postup je vypsat , jak se uvádí o jedné nemocnici, vypsat výběrové řízení. A jede se dál. Jo a ještě bych je povinně poslala na kurzy slušého chování, vč potlačení lidské nadřazenosti. Jsou normální lidé i když ve vyjímečném prac. zařazení. *11*
 • Co je na tom když někdo dává výpověď? Výpověd z pracovního poměru je normální věc. Tak proč se tady dělá takový povyk? Někomu to asi vyhovuje jako v případě pana Duška na Českých Darhách svého času
  Jinak - Ze zkušenosti vím ( všeobecně v Čechách ) že když z pracovišť odejde alespoň třetina lidí, začne to fungovat a šlapat jako hodinky.
  Pamatujte - v CR je nyní zhruba dvojnásobek doktorů než před 20 roky.
 • Je to všechno vážení o morálce,sklízí se jen a jen plody morálky vypěstované touto pokřivenou společností.Z generace střední, i té co se dnes staví na vlastní nohy slyší všichni jen na peníze-jsou tak naučeny a bylo jim to pečlivě vštěpováno. Nějaká morálka,noblesa, lidská slušnost ,solidarita nebo sociální cítění bylo a je v současnosti znakem slabošství a receptem na druhořadost a neúspěch.Nedivme se tedy doktorům,zaměstnavatelům,pánům domácím,stejně jako neurvalcům na silnicích atd.Prachy ,pohrdání vším co je pouze průměrné,pohrdání poctivou prací a lidmi který tuto vykonávají,pohrdání nemocnými,stářím,i těmi co nemají štěstí je u nás normou. Je to rakovina této společnosti která na toto vše zvolna dojíždí.
 • Lékaři se nemohou divit,že je lidé nechválí.A ti mladí ať si uvědomí,že ve všech profesích se začíná od píky a až něco ukážu,zvednou jim plat.Tak to bylo a je a myslím si,že je to tak správné.Syn je ing.stavební a začínal od mistra na stavbě za pár korun a lopotná práce s nefakčenkama a až ukázal co umí povýšil už 3 X.To je přece normální. *3*
 • Ředitelé nemocnic by měli současné vyděračství "lékařů" využít a s většinou nepotřebných,arogantních a špatných se rozloučit. Stálo by také za úvahu zrušit povinné členství v lékařské komoře,která se chová jako ÚV ROH.A lékaři z ciziny? Vítám je a nebojím se jich,určitě budou k pacientům slušnější než naši nafoukanci.
 • Ano, jsou jistě i kvalitní a slušní lékaři a znám jich taky dost.A ti jsou určitě dobře ohodnocení a všichni jim to přejí,protože si to zaslouží a určitě nemají přehnané požadavky.Myslím si,že našemu zdravotnictví takové sito ,kdy se oddělí obilí od plév jenom pomůže.
 • Vystavte chudého doktora jako voskovou figurínu aby jsme věděli jak vypadá . *1*
  • Hele nechtěl bys radši jít makat?
 • Neznám chudé doktory, ale třeba učitele ,kteří je učili ano. Celá akce ROH doktorů je lumpárna.
  • souhlas ,jen to už není akce revolučních odborů,ale socanských v čele z bývalým stbákem,který aktéry za prachy
   poučuje,jak se vydírá stát.
 • Ano, i ostaní absolventi VŠ začínají zpravdla s malými platy, ale proč právě učitělé ne. Porovnejte náročnost jednotlivých VŠ a vyjde Vám, že učitele vystuduje téměř každý, ale u technických oborů nebo medicíny toto neplatí. Dcera studuje medicínu prvním rokem a mohu říct, že když porovnám znalosti, které musí získat oproti dětem kolegů na jiných VŠ nedá se to srovnávat. Myslím, že je smutné, že dokážete za hodinu práce opraváře v autoservisu dát bez mrknutí 500 Kč, ale u lékaře se Vám to zdá moc. Také by se nemělo zapomínat na střední zdravotnický personál, ten je také silně podhodnocen, zkrátka problémů je ve zdravotnictví až nad hlavu. Mám pocit, že všechny ty články mají nás obyčejné rozhádat a zastřít tak opravdové problémy.
  • Nechte opraváře, nerozumíte tomu. Ten opravář těch 500 nemá, to se mýlíte. Ten chlap z toho má pár korun přes stovku. Těch 500 je cifra, kterou dostane majitel servisu a jsou v ní rozpočítaný všechny náklady. Zrovna tak zdravotní pojišťovna dá nemocnici nejen tu mzdu doktora, ale vše co s jeho výkonem souvisí. Kecáte a víte kulový.
   • Milý Jene,za otevření kapoty a výměně žárovky v ceně 20Kč a zavření kapoty-což se událo asi ve 2 minutách -jsem dal 100Kč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit