Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    jistě česká srajdo

  • Wolfcastle

    Však od toho má stát svoje rádia můžou si české srajdy hrát v českém rozhlasu a vostatní s tím nevotravovat!

  • Jen dvakrát? A není to málo, jardo.olsinovici?

    Zpívala jsem zamlada s orchestrem po kulturácích na plesech a "čajích" pár let, takže bych několik kopií seznamů skladeb (opisovaly se stále dokola, často bez ohledu na skutečně provedenou produkci) na půdě našla, ovšem nic z vámi uvedeného seznamu. Asi mělo naše publikum jiný vkus.

    I když, i to naše mělo své podivnosti - bezkonkurenčně nejoblíbenější skladbou bylo Kačátko.

  • Radia plati nemale penize za autorska prava a jde o to, kde tyto penize konci. Vetsinou v zahranici.

  • Lidi neblbnete. Copak je malo tuzemskych kapel? Visaci zamek, Jasna paka, Hudba Praha, Tri sestry, Vitkovo kvarteto, Veterani s.v., Coda, Arakain, Kabat , Vypsana fixa atd. atd.

  • Tak už se to "konečně" vrací! Bude to jak za starých "dobrých" časů! 65% Lido-Demo David, Horňák, Vondráčková, Pavel Liška, Pajutščije Gitary, Muslim Magomajev na seznamu pro (ne)Kulturní střediska (nyní playlist pro OSY) a zbytek % "ABY TO MOC NEŘVALO"?

    Ať se na mne nikdo nezlobí, ale já si poslechnu raději originál, než kopie.

  • Tak už se to "konečně" vrací! Bude to jak za starých "dobrých" časů! 65% Lido-Demo David, Horňák, Vondráčková, Pavel Liška, Pajutščije Gitary, Muslim Magomajev na seznamu pro (ne)Kulturní střediska (nyní playlist pro OSY) a zbytek % "ABY TO MOC NEŘVALO"?

    Ať se na mne nikdo nezlobí, ale já si poslechnu raději originál, než kopie.

  • Česká verbež se nezapře. Jako za starýho Rakouska.- Nejhrorší státní úředníci v česku byli poněmčení češi. Ergo pro peníze za jidášskej groš všechno.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit