Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě ani tak nevytáčí to ,naco tu reagujeme,ale ty provokativní řeči těch "rádoby důchodců tady dole v komentářích. Cituji: přes průměrný důchod nám peníze nechybí, hodně si vypěstujeme a máme dost domácího zvířectva.
    Z takových je mi na blití.Lidí typu Škopkových z filmů Slunce seno je bohužel hodně.Já mám dost tak co je mi po ostatních.Spousta mojich přátel nežije na vesnici jako já,nebo vy,také nevím čemu říkáte průměrný důchod,znám spoustu lidí co berou důchod ani ne 9000 a platí nájem za blbou garsonku v Litomyšli 8000!!!Dále léky,cestováníza lékaři,Zrovna nedávno si mi kamarád posteskl,že jestli jeden z manželů důchodců zemře, druhý aby se radši oběsil.Já jsem z východu čech .CHlapi tu berou od deseti do dvanásti tisíc hrubého a ženy zpravidla nikdy nad deset tisíc.Nájem za byt 3+1 se tu pohybuje nad dvanáct tisíc.A se dvěmi dětmi,jídlo,ošacení obutí,škola,energie a zbude Vám co?,leda H...
  • tak ty důchodce co napsali příspěvky bych chtěl v těch teplákách na zahradě vidět, asi jsou opravdu hodně skromný, a nebo se tomu říká jinak? *16* *16*
  • Je to šaškárna.Měli by to zkusit alespoň 1 rok.A to z výhlede,že mohou přijít o práci a práci po 50 neseženou.Asi by od radosti skákali a byli veselí. *16* *12*
  • Poslanecká a senátorská blbost je naprosto neomezená a denně je nám předváděna, dacani žijí z našich daní a ještě si z nás dělají p i č u.
  • Šaškareň. Nič viac.
  • Já bych udělal hrdinskej čin a naopak bych si chtěl zkusit jak se žije za poslaneckej plat a jejich další výhody.Klidně bych se obětoval i na celej rok. *1
    * *3*
  • Kurňa! 27 procent na bydlení a vostatní náklady? Co je tohle za hovadinu? Mám kamaráda, co platí za bydlení a energie skoro 70 procent toho, co přinese. A nejni výjimečnej, takovýdle lidi sou spíš pravidlo. Tady nejde vo to, jak vyjdou s platem, ale jak vyjdou s tim, co jim z toho platu zvostane, víme? To, co tady připoslanci předváděj, je póza. Blbá
  • já jsem důchodce a manžel též. Dohromady nemáme průměrný důchod. Bydlíme v bytě v osobním vlastnictví , máme auto, nesedíme stále doma a přesto nám peníze nechybí a žijeme si dobře. V našem věku možná nemáme takové potřeby jako zajet si do Prahy na muzikál, ale do divadla ve městě jdu já - manžel zase raději na hokej.
    Protože denně vařím tak vím co rto stojí, ale opravdu nemáme nouzi. Možná také proto, že nepodporujeme děti, kteří si vydělávají mnohem více než my.
    • Hezky napsané, ale zkuste žít v Praze s 9000 důchodem.
    • Jsme v podobné situaci,
      přes průměrný důchod nám peníze nechybí, hodně si vypěstujeme a máme dost domácího zvířectva. Jak říká tchýně: "Ten kdo křičí, že má málo, tomu bych ještě sebrala...". Půl průměr. důchodu nám ještě měsíčně zbývá na cestování a jako rezerva na neplánované výdaje. Mladá a střední generace je asi moc vybíravá a náročná i když jako ve všem existují i výjimky. *1*
    • Zlatá slova taky nemám průměrný důchod , mzdu ženy odevzdáme p.domácímu a nehladujeme
      taky si nevyskakujeme a pan zastupitel to jistě měsíc vydrží ale dlouhodobě se mu to asi nepovede
      vždyť jeho spolusedící nikdy nevedli ani dětský tábor a chtěj řídit zeměkouli...
  • Oni budou chodit nazí , bez hygienických potřeb (holení ,čištění zubů atd) bosi.
  • ... prázdné a hloupé gesto, zvlášť když pan senátor ví, že další týden si to může vynahradit, myslí li to vážně, ať to zkusí rok, včetně nárazových výdajů, ať zkusí, jaké to je když mrzne a porouchá se mu kotel a musí koupit nový a zadlužit se, k tomu třeba odejde pračka, nebo někdo z rodiny onemocní .. ať na jeden rok sníží příjem na úroveň průměrné rodiny se všemi důsedky z toho plynoucími, nebo ať neprovokuje lidi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit