Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Může se to zdát podivné, ale s některými jejími názory souhlasím. V afrických státech, z nichž pocházejí ti běženci, je třeba především nastolit rázný systém pod mezinárodní kontrolou, odebrat jim zbraně, přiměl je k tomu, aby se přestali množit jak kobylky a přinutit je pracovat a starat se sami o sebe. A pokud sem někdo chce emigrovat, nekompromisně respektovat naše hodnoty, naši kulturu, naše zvyklosti, naše zákony.
  A pokud jde o to, že ČR pomalu mění v CR (Cikánskou republiku), k tomu škoda slov...
  • chápete vy vůbec historii nebo současnost? chápete to, že to byly evropské země, které rozbily a to násilně a za cenu života milionů domorodců africké společnosti? že to byly ony, kdo narýsoval bez ohledu na tradice a staleté vztahy hranice nových států: že tyhle evropské státy kradly v Africe na co přišly? kradly nerostné bohatství, půdu, zabíjely lidi a kradly také lidi, připravily Afriku - za pomoci místních kolaborantů vašeho typu - o miliony lidí, Zničili tím, že přinutili Afričany pěstovat to, co se kolonizátorům hodilo, tradiční a vyvážené zemědělství ve prospěch nebezpečných monokultur - kam se hrabe olejka. vyvražďovali zvěř.

   Chápete že i v době moderní se chovají stejně? že dle své libovůle nechávají zabíjet jedny vůdce, zpravidla ty, kteří myslí na místní lidi, ve prospěch jiných vůdců, kteří myslí na to, jak co urvat a proto bezostyšně s nimi ruku v ruce Afriku drancují dodnes? že konflikty a smrt, která dnes žene lidi z jejich domovů, zanesla to severní Afriky západoevropská politika ruku v ruce s USA? že ta politika stojí na lžích a podvodech? že to USA, Británie a Francie zejména, ale i my a další služebnící zla, jsme za ty mrtvé i za ty prchající zodpovědni?

   přečtěte si nějaký cestopis ještě z osmdesátých let minulého století z těch míst, nikdo tam nikam neutíkal a všichni se snažili - to západ jim tohle provedl a budeme za to pykat. Není síla, která zastaví lidi, kteří utíkají před jinak jistou smrtí, pouze mír, klid a možnost přežít ponechá lidi tam, kde se narodili a to jim, zdá se zejména USA dopřát nehodlá, nyní podporuje Saúdy v jejich nezákonném útoku proti chudičkému Jemenu za využití kolaborantů
  • No jo, ale to by jste zatrhli dodokratům Z USA jejich kšefty se zbraněmi. Řeči paní Samkové nezní seriozně, zejména ve vztahu k invazi nepracantů roměčků. V menším je obraz jejich exodu ze Slovenska do čech. Na invazi a vztah k exodu zločinného islámu MUSÍME ukončit. Ale proč začala. Za prvé v západní Evropě nevoněly lidem určité práce tak využívaly nebělochy k práci u nich - přirozeně za proti místním minimální mzdu. A za druhé strategicky potřebují USA slabou Evropu, tak i ONI vytvářejí podminky a organizují pro exodus do Evropy z Afriky a zemí islámu. Až nás tito sežerou, začnou USA další totální válku a nastane zpětný příchod američanů do Evropy. ZA VŠÍM HLEDEJTE KŠEFTY USA!!! Protože genové vybavení, je genové vybavení. Příklad vyvražďování původních obyvate obou amerik je poučný.
   K romskému etniku. Co jsme jim svou NESPRAVEDLNOSTÍ STÁTU vůči většině UMOŽNILI to máme.
  • Za pár let z nás bude Cigánistánská republika.
  • Doporučuješ něco co tam fungovalo než letecké soldatesky USA a NATO tam exportovaly tu svojí zvrácenou prolhanou deformacii za hlasité podpory lokajů a šišlů kolem havla , chátry a komunistů u komunistů.Pokud budou všichni cikáni jako tato dáma mít v hlavě jasno tak mi to vadit nebude,protože tato společnost je totálně zdegenerovaná.Včera jsem šel na rampě na J.M a obtěžoval mě nějaký bílý pobuda,abych přispěl na zvířátka,všíml si,že vidím červeně tak se klidil z cesty.
   • příspěvek na zvířátka - a je opravdu potřebný, lze poskytnout i konkrétnímu útulku, stanici příspěvek jak finanční tak věcný - a tam se s pobudou nesetkáš
  • njn ale i česká republika dodava do islamskych zemi zbrane treba nedavno do pakistanu cpe to tam kazdej horem dolem hlavne ze jsou z toho prachy! navic vlatakovou obchodni spolupraci jeste podporuje...HNUS!!!
 • že v době od roku 1948 do roku 1989 z bývalého Československa odešlo za někdy dost dramatických okolností asi půl miliónu lidí. To je na tak malou zemi hodně. Nikdy a nikde jsem však nečetl ani neslyšel, že by se tito lidé, poté co se jim podařilo kolikrát po strastiplné cestě dosáhnout cílových zemí a nových domovů, pokoušeli ve svých nových domovských zemích zavádět komunismus. Tak to jsem opravdu nikdy nečetl, ani neslyšel. Uprchlíci z islámských zemí utíkají ze svých zemí kvůli podmínkám, které v jejich domovských zemích panují mimo jiné i díky islámu a ideologii z tohoto náboženství vyplývající. Avšak poté, co se jim podaří dosáhnout Evropy a usídlit se v některé evropské zemi, tak první o co se snaží je, zavádět islám ve svých nových domovských zemích. Chceme tu takovéto lidi s takovýmto podivným a nejspíš až zvráceným způsobem myšlení, které nezmizí ani v druhé nebo třetí generaci? Já tedy ne.
 • Velmi vystizny clanek!
  V r. 1969 jsem s rodinou utekl pred komunisty do Holandska. Ziskali jsme status politickych uprchliku. Okamzite jsme si nasli jakoukoliv praci. Nase snaha byla od pocatku
  se prizpusobit nasim holadskym dobrodincum a to ve vsem! Respektovat jejich zakony. Nezneuzivat jejich socialni velkorysosti. Naucit se co nejrychleji holandsky, atd.
  Bydleli jsme z pocatku v Rotterdamu. Muslimska komunita (turci, marokani, kteri sem puvodne prisli jen na (za) praci (gastarbeitri) citala v r. 1969 ca 10% populace. Kdyz jsme se mohli
  po r. 1989 zase vratit do svobodneho CSR, rozrostla se muslimska komunita v Rotterdamu na 60%. A dnes (2015): v Rotterdaamu je starostou mesta turek!! Nejcastejsim jmenem je Mohamed a holandane v tomto meste jiz ztratili prakticky svou m.j. nabozenskou,
  (v Rotterdamu je vice mesit nez puvodnich krestanskych kostelu), ale i svou kulturni identitu! Holandane pod vlivem novych zakonu (m.j. dane EU) se "museli" prizpusobit ve svem vlastnim meste, zemi se stale se rozrustajici muslimske komunite (muslimske rodiny maji vetstinou vice nez 5 deti).
  Je to velice smutne!!!! Obavame se, ze to takhle dopadne zasluhou nekterych politiku v cele Evropske Unii! A nova vlna pristehovalcu z Afriky je dalsim akcezoratotem teto evropske
  tragedie! Lide prosim Vas: bdete!!
  • to měli Holanďani radost, přistěhovali se k nim svatí *2* *15* *15* *15*
  • Lide prosim Vas: bděte!!...Pokud se to nezastaví a normálně, po dobrém i "korektně" to bohužel asi již nepůjde.., tak to velmi brzy bude spíše naopak s agresivní výzvou od těchto "menšin" ..Lidé.. jděte..!!!!
 • Budeme se starat o běžence a na naše vlastní nemocné děti budeme sbírat víčka od petek...Já nechci v naší zemi žádné běžence, kdyby se spojili a bránili tak nemusejí utíkat. A krom toho si veškeré problémy si přinesou sebou...a bůh ví kolik jich je nasazených radikálů.. kdo nevěří ať se zajede podívat do Itálie do pobřežních vesnic co se tam děje...
 • ...ano máme svých vlastních "čmouduprchlíků" dost ! :-( - a ti maj furt málo *1*
 • V některých věcech lze s paní advokátkou nesouhlasit. Ale co se týká přistěhovalců z afrických zemí do Evropy, je její článek, to nejotevřenější vyjádření drtivé většiny obyvatel České kotliny.
  • Co tedy tady dě.lá, ta špinavá cikánka, která svého času napsala, že není Romka!
   Je tedy cikánka, aˇ%t jde zpátky na Slovensko!
  • Co tedy tady dě.lá, ta špinavá cikánka, která svého času napsala, že není Romka!
   Je tedy cikánka, aˇ%t jde zpátky na Slovensko!
  • a to je asi taky vše, co s pohybem migrantů můžete dělat, kecat
 • Dřív jsem nebyl rasista protože cigani měli dá se říct stejná práva a hlavně POVINOSTI pracovat ! Dnes jen natahují ruku a protože tady mají samé výhody tak sem migrují stále další!!!
  Tak co paní Samková postavte se do čela a nebrat další !!! Ale vás si pamatuji z kauzy "mačety"
  kde jste nebyla vůbec objektivní !!!! Radši končím nebo bych opravdu byl ??!?!?
  • Uprchlíci mají asi echo, že se u nás mají někteří nepracující jako v bavlnce a pokud se nastěhují do tzv "odloučených lokalit" což je asi 1000 m od centra. Budou mít za to dalších deset "pěkných papírků s Palackým". (To víte, do centra móóc daleko).
 • ze takhle jasne se nedistancuje od vsech neprizpusobivejch???
 • bezregistrace
  historie je neúprosná ... stěhování národů vždy ničilo civilizace .... Evropa zlenivěla nechce se jí požívat ruce a hlavu a chce aby za ní mysleli a pracovali druzí .... bohužel to je její zkáza ...
 • Do téhle ženské jsem se vždy navážel..co se týká cikánského a i jiného, vychcaného parazitismu.., naše lidi do toho rovněž počítaje.. a názorově to asi tak i zůstane, pokud se to nezmění do systému že.. Většina vždy má mít prioritně větší právo na všechno a klidně i na úkor menšin, které se jí musí umět podřídit, ne naopak, jak je tomu nyní ! .., Uznávám, že má skutečně v tomto pravdu, podle zkráceného principu...Buď oni a nebo my !!! Je to o pudu vlastního sebepřežití ve vlastní rase a vůbec všeho co to všechno přestavuje. Vše ostatní.. je už pak jen uprděné, politicky "korektní" pokrytectví, kde nikdo z těch co takové nezdravé a vyloženě protiobčanské bludy hlásá si žádné, takové "menšiny" kupodivu nechce vzít logicky k sobě do vlastního baráku, spíže a ložnice i na svůj úkor a za své peníze, ale ostatní většině by je rád vyděračsky vnucoval, jako multikulti "přínos"..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit