Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no bóže...
  • Chudáčku přiblblej, nauč se číst, hňupe!!!
  • Rusko je snad země zaslíbená, ráj, prde???
  • No jo, ale koupila ji u žida, protože jinde měli zavřeno. *2* *2* *2*
    Omlouvám se všem kdo se považují za Židy.
  • To může napsat jen BTW který Američana nikdy neviděl. *15* *15*
  • V článku se snad píše o Rusku, prde??? Prostě emerika je xindl jeden jako druhej, tedy všichni!!!
  • Maryša také vařila dobrou kávu. *15* *15*
  • Nebudeš nám doufám tvrdit že v Rusku zloději a podvodníci nejsou. *15* *15*
  • Amerika, země neomezených možností!!!
  • Tady nejde o to, jestli ji ti muži "uspokojili" nebo ne. To si měla nejdřív vyzkoušet a teprve pak se vdát. *2*

    Ale podvod je v tom, že uzavřela devět sňatků. Chyba je ovšem také na těch mužích, že se nezajímali o její minulost, co, kdy, s kým, kde a hned se s ní oženili. Asi vařila dobré kafe. *1*

    Tady nejde jen o nevěru, to se nedělá a je jedno jestli je to muž nebo žena. Když své ženě slíbím věrnost, tak nepřichází v úvahu, abych ten slib porušil, i kdyby se mi jiná líbila sebevíc. To je otázka cti a dodržení slibu. *4* *4*
  • *1* *1* *1*
  • Přpomělo mi to vtip! Žena si jde kupovat slepici a chce k ní deset kohoutů.No a farmář namítá:Paní snad obráceně jednoho kohouta a deset slepic !? No a ona na to:Ne ne víte já mám své zkušnosti !!!
  • A proč se hned mluví o podvodu?.

    Třeba nikdo z těch mužů za nic nestál a tak hledala někoho kdo ji dokáže uspokojit. *15*

    Kde je ta rovnoprávnost? Když muž podvádí manželku všichni ho plácají po ramenou
    jaký je chlapík. Když to udělá žena hned ji pomlouvají. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit