Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okoune, já nemám nožičky, jako ty ocásek, abych se posunul dopředu. Už si najdi nějaké  jiné ohrané kydy. Jinak se podívej na Centrum.cz, tam je něco Burešovi od slovenských!!! úřadů. Ještě si můžeš naložit zeMANA na vozík a táhnout.

  • Už se našla dokonce Burešova evidenční karta, /Seznam.cz/.

    • A co jako? Co s tím ty zdejší tapetovač uděláš? Tradičně nic. Zas budeš ležet na zádech, mrskat sebou, kopat nohama. Pro všeobecné obveselení. A pochtívat, aby se ti říkalo v diskuzích Pan. Jo. Komediant.

  • Už se našla dokonce Burešova evidenční karta, /Seznam.cz/.

  • Už se našla dokonce Burešova evidenční karta, /Seznam.cz/.

  • Už se našla dokonce Burešova evidenční karta, /Seznam.cz/.

  • Čím se zabýváte, jako vždy přece už je předem křišťalově čistý, jako nějaký Standa a jeho strýc.

  • Diář každého z nás je osobním vlastnictvím - "zdroj",  co diář získal, se dopustil 

    krádeže - a ta je v cicvilisované společnosti  trestným činem. 

    Případný postih pana poslance Faltýnka bude mít za následek i finanční ztrátu 

    pro pana poslance Faltýnka, kterou tento může na pachateli i vymáhat... 

    • Veď všetci kradnú...

    • Asi přestupku vzhledem k ceně prázdného sešitu , takže pokud by tam byl popis vraždy tak to neplatí , je vidno že problém morálky nějak vadne.

      Teď jde ještě o to aby to zase nebyl tah nějakého agenta Bureše či Mana k odvedení pozornosti Efko je silně vyhořelej a už chce míti klid.

  • Těším se na ukradené notesy od Bartoše, Fialy nebo Pekarové.

    To bude počteníčko. Redakce Seznamu se vydala po kancelářích poslanců a krade na co přijde. 

    • A až někdo ukradne diář hradního Ovčáka, to bude počteníčko.

      • vanhorne

        "diář hradního Ovčáka," 

        To by mohla byt bomba, ale Buresuv diar  by mohl zpusobit takove zemetreseni, ze ve Vladislavskem sale by padala omitka.🙂

      • Samozřejmě, to také, když se krade, tak všem. 

        • Pane kolego, já jsem byl doma vychováván, že ukrást cokoli je hřích a za každý hřích následuje trest. Kdybych našel Váš diář, tak bych si ho jistě prolistovala možná i přečetl, ale rozhodně bych nikde nepublikoval, co jsem tam četl. A požádal bych Vás o sdělení kdy a kde Vám ten diář mám předat. 🙂

    • Jsi stejné duševní úrovně jako ten hradní im.ecil co nazývá novináře hyenami!

      • J+J vy dva a komunikace k duševní úrovni? Si snad děláte srandu? Od kdy dva vyhlášení vidláci vedete odbornou diskuzi?

    • O tom bych si dovolil pochybovat... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit