Přejít na výpis diskuzí

Inspekce má prošetřit Martinů kvůli schůzce s Nečasem

18.12.2010 22:02
16 příspěvků

Ministr vnitra Radek John dal podnět Inspekci policie, aby prošetřila jednání policejního prezidenta Oldřicha Martinů. Řekl to serveru Euro.cz s tím, že důvodem je páteční schůzka Martinů s premiérem Petrem Nečasem kvůli kauze údajné korupce na Státním fondu životního prostředí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč jsou zablokované diskuze na tuzemských zprávách? Že by cenzura? Kdopak si ji asi tak objednal???
 • Co to tady šmoulíte aktér je znám svědek a nahrávky existují takže to má za 10 let a může v kamenolomu přemýšlet nad svou obětí straně a stane se mučedníkem ,jenže se to bude rozmazávat a půjde to pod koberec jako vše
 • Nevěřím Johnovi a nikomu jinému,kteří se do funkcí dostali pod jinou identitou/TOP/ nebo pro sliby/VV/,že udělá pořádek. John, i když neměl důkazy,jak tvrdí, měl po tom skočit a dát to policii vyšetřit. Měl možnost ukázat, jak opravdu to myslí s bojem s korupcí. A mnoho voličů, naivních oslů a telátek, mu na předvolební sliby skočilo. Lidé ! Kdy jim přestanete věřit a přestanete tuto sebranku volit. Každý tam jde v ovčím rouně, aby se dostal ke korytům. Těm o blaho nás obyčejných lidí nejde. Nakonec záleželo na voličích, jak volby dopadnou. Nezbývá nám jen se na těchto stránkách vybrečet. A co za 4 roky? Věřím, že se vše bude opakovat. Náš národ je nepoučitelný.
  • Příteli, nejsi antidemagog , ale docela normální demagog. Co měli vyšetřovat policajti, když neměl Michálek žádné důkazy? To, že jedna paní povídala? Zveřejni koho by měli občané volit dle tebe, aby jsme konečně věděli s kým máme tu čest antidemagogu
 • Jo, to byla chyba. Korupci měl to hned oznámit policii. Neudělal to proto, že tomu ale vůbec nerozumí. Je to prostě novinář a nikdy z něj nikdo jiný prostě nebude. Ten druhý zase přinese výpověď ze spisu na vládu a tam si nad ní svačí a smějou se jak svědek vypovídá. To je materiál. Vyházet to všechno.
 • Dokud budou *12* jako Íčko, Nečas, Kalousek a Klaus ve veřejných funkcích, nevěřím v tomto státě ničemu, ani volbám.
 • To bylo keců.. Stejně tomu nikdo nevěřil. Docela dobrej podvod na lidi, jak jinak. Stydim se za to žít v tomhle státě.. Nejlepší je, jak se derou o to, kdo bude tenhle bordel šéfovat..
  • Jaktože tomu nikdo nevěřil??? Pitomců, kteří "novému křišťálově čistému" Nečasovi, "novému křišťálovi" Kalouskovi a ABL alias VV uvěřili , byly mraky. Jinak tahle do nebe volající tupost či zaslepenost českého voliče dopadnout nemohla. Má jen, co si zasloužil a sklízí, co zasel. Totéž naše slavná média, která ty zlořády dneska tepou. Tak snad aspon část z nich se nechala poučit, protože tohle už není ani "chytrému napověz a do hloupého trkni".
   • Určitě výše uvedené pitomce už teď mrzí, že jen z trucu vyšachovali nesmrtelného p. Paroubka a jeho stranu do ústraní a teď jsou vydáni na pospas Ičkovi! Ťulpas Nečas jen bude přicmrndávat skutečným šéfům strany, ať se jedná o hradního pána, či kmotry v podhradí. Občan si nebude stačit zatlačovat vylezlé oči do důlků z těch častých překvapení!
 • jsem zvědav jestli se tak bude usmívat i v příších dnech.
  • bude, zase se to zamete....
 • ODSka je jen žumpa plná morálního odpadu, kdo ji volí je stejný morální odpad!
 • tak se nám ODSKA to rozjíždí jako v kauze Čunek schovat,zapřít,zmanipulovat ještě,že má Vesecká
  pár dní do odchodu.Radku vydrž chtěl si boj s korupcí tak ho máš a bojuj ať si tě lidé zase váží,
 • Pěkné,pěkné,Johny,ať jsem bit,jen když se peru. *1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit