Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla mi od Tiscali vystavena stopka na 7 dni.,

    Redakce mi neodpovedela na mu dotaz - za jaky prispevek a proc se 7 dni 'jaksi' protahlo...


  • Kobliharka potvrzuje - za penize si vkus, chovani a inteligenci nekoupis...

    • dzixy
      Hlavně že to všechno máš Ty😎😎
      • No - vsechno ne.

        Neziji s o 20 let starsim STBakem, ktery lze jen otevre hu.u .

        A napr. vim, ze k princeznam se necicha a na prince se nesaha. :-)

  • Obávám se, že je to paní Babišové privátní věc.

    A zbytku světa zbytečná starost.

    • Neobávejte se, ty fotky a povídání zveřejňují Babišovi sami a to s vydatnou pomocí divize Media Skupiny AGROFERT (zodpovědný vedoucí je soudruh Marek Prchal zvaný Mára(kděstě). Máte ovšem pravdu,že je to "zbytku světa zbytečná starost", ten totiž z Babišovců neudělá "arbitery elegantiarum", i kdyby se po.ral.  

      • dzixy
        Proč si myslíš, že se o to snaží? Další Pýthia😇😎
        • Já jsem psal, že se Babišovi o něco snaží? Oni se "o to" nesnaží, oni to dělají - zveřejňují ty fotky na sociálních sítích, jako facebook a pod. Nikdo cizí ty fotky tajně nedělá a nezveřejňuje, aby je tím poškodil. Vše si obstarává rodinka Babišových sama.

          Je to jako když Babiš vykřikoval, že jeho starší dcera má bipolární poruchu (dřive označovaná jako maniodepresivní psychoza) a starší syn schizofrenii, aniž se hokokoliv na to ptal, nebo se o tom někde zmínil; až tatíček Babiš to na své děti práskl.

  • Doba kdy rozhodoval za nás co je krásný někdo jiný je naštěstí pryč. Tak že si Štefan strč svůj članek za klobouk.


    Děkuji Tiscali za 7denni ban co už trvá 14 dní. Holt Jeglovi pravda nevoní.

    • Mě to píše URL nerelevantní. Už jsem na Tiscali podal stížnost za potlačování svobody projevu.

  • Je pěkné, moc pěkné že paní premiérová žije svůj život.Spokojený plnohodnotný.Je moc pěkné, že podstatná část článků o ní - se k ní ani nedostane.Proč?Pořád tady máme skupinky novinářů, kteří se snaží prorazit.A nejlépe si pomůžu, když otřu botku o pana premiéra.Je pěkné, že lidi už takové psavce prostě ignorují.

  • Obávám se, že je to jen a jen paní Babišové, případně rodiny pana preméra,  privátní věc.

    A zbytku světa zbytečná starost.

    A myslím, že některé komentáře níže jsou opravdu hnusné!

    • Jeste nejake moudro ktere jsme jeste necetli ? S vekem se to jen zhorsuje , znama vec. 

      • Mnooo...

  • Bejvalej Estebak a jeho heeerecka... To jsme to dopracovali 30let  po sametu... Ano a bude jeste hur!

  • Laciné antibabišovské pózy mě neiritují. Co udělala Monika Babišová tak špatného, že je terčem nenávistných výpadů ? Podotýkám, že jsem nevolil babišovce a mám alergii na EET.
    • Konstatovat, že se Babišová obklopuje kýčem a že nemá dobrý vkus je nenávist? Jste zřejmě hlupák ...

      • dzixy
        Kde bereš tu odvahu si myslet, že jsi právě ten, kdo umí posoudit Babišovou?? Pomlouvat, tak to by Ti šlo experte😀
  • alicia1

    Blondýnka sa vráti z dovolenky z Vysokych Tatier a suseda sa jej pyta:

    "No co, ake mas zazitky?" A blondýnka na to opáči: "Pekné, pekné, ale nám aj klamali. Vraveli, ze sme vyse 1000 metrov nad morom a žiadne more som nevidela.

  • "Z obsahu, který pětačtyřicetiletá choť předsedy vlády vytváří, člověka mnohdy opravdu bolí oči. Babišová je evidentně skutečnou milovnicí laciného kýče a přeplácaného nevkusu jak vystřiženého z přebalů růžové knihovny."

    .

    Já to vidím, apne Štefane, na žalobu vůči tomu, kdo vás nutí násilím dívat se na cizí instagramové stránky!

    Věřím, že policie nebo soud toho násilníka zpacifikuje a vás osvobodí z jeho područí! Nenechte se takto zotročovat! Jste svobodný člověk!

    • O vkusu a nevkusu naštěstí nerozhoduje pan Štefan a redakce Tiscali. Já za tím vidím jen závist a zase závist. Také by rád projevoval takovou míru nevkusu, ale v zaprděné garsonce na Jižním městě to moc nejde, že? 😛
    • Neblábolte. Je to ale trochu zarážející, že manžel takové milovnice nevkusu a kýče, šéfuje české vládě a představa, že je na tom co do vkusu stejně, je až nepříjemná.

      A ta fotka pod nadpisem je opravdu mimořádně trapná. Ještě, že nás nikdo nenutí se nato dívat.

      • Blábolíte vy. Nikdo vás nenutí se koukat na cizí instagramy. Pokud ano. 

        Ragujete na něho žalobou, jak doporučuji výše. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit