Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    Internet je svinstvo a další z VELKÝCH chyb tzv. lidstva,nasi parchanti-pardon milovane deti,kdyz se potkaji vubec mezi sebou neumi normalne komunikovat,jedine kláblbosnicí nebo po patlací destičce.
    Kdyby moje zena nepotrebovala net k praci,vubec bych to svinstvo doma nemel !!! *16*
  • Nemusíme chodit daleko.U nás to bylo přesně před 25 lety,kdy byl vynášen kdejaký lump a výsledek,dnes ani pes po něm neštěkne,pokud se nám média ho stále nesnaží vnucovat, připomínat a ukazovat.Zkrátka ovce jsou již takové.Přemýšlivý občan se hned nezapálí,ale pozoruje a dělá si vlastní názor,pokud má hlavu.
  • žije eště Castro ?
    • Neboj, kadliku, zijeeee. To se makakovi nepovede a nikdy nepovedlo.
  • ...blá blá blá....
  • já přijdu až nastaví zrcadlo
  • Nejhorší je že lidičky pořád věří že jsou informovaní. Pokud noviny někoho pošpiní
    tak je veřejná kariéra toho člověka navždy zničena.
    Omluva za 10 let už mu nijak nepomůže.

    Když je někdo policií zadržen hned se předpokládá že je také vinen což často
    není pravda. Nálepka zločince už tomu brzo propuštěnému člověku zůstane.

    Populární je také mediální lynč. Když se někdo ozve proti multikulturalismu je ihned
    ocejchován jako rasista. Tím se brání debatě a kritice na téma: problém s menšinama.
    • Mám spíš pocit, že být označen mulikulturaristou je spíš nadávkou, Mám pocit, že za tolerantnost se stydíme, že nejsme tolerantní. Naším prezident počínaje. Jeho populistický projev má příznaky fašismu...
      Každý má žít ve své původní zemi?

      Zeman nabídl starému kontinentu recept, jak se zbavit „výsadků Islámského státu v Evropě“, které, jak tvrdí představitelé IS, chtějí zabít stovky milionů lidí: „Každý má žít ve své původní zemi. Něco jiného je cestovat a poznávat jiné kultury a něco jiného ve své původní vlasti pro její prospěch pracovat. Myslím, že tito lidé by měli žít ve svých zemích, tam praktikovat svoje náboženství a nepokoušet se narušovat normální život v zemích, které mají jinou kulturu.“ - Zíráte na ty věty v ustrnutí. Redaktorka prezidentovi ihned namítla, že zeměmi původu těchto lidí už ovšem nejsou Alžír, Mali, Libye, nýbrž Francie, Německo, Británie či Švédsko, kde se narodili už jejich rodiče. Na to Zeman: „Jejich původními zeměmi nadále zůstávají Alžír, Libye nebo, chcete-li, Mali z prostého důvodu, že je tam jakási genetická závislost. Čech zůstává Čechem i tehdy, když žije ve Francii. Zatímco
v případě Čechů není problém odlišné kultury, Čech se ve Francii dokáže skvěle adaptovat, viz Milan Kundera, tak lidé z těchto zemí zmíněnou adaptační schopnost nemají. To není kritika, to je konstatování.“

      Pokud mluvíme o demokratických evropských hodnotách, tak toto je úvaha naprosto mimo jejich rámec. Miloš Zeman hodil do jednoho pytle všecky muslimské přistěhovalce do Francie během posledních šedesáti let: „Lidé z těchto zemí zmíněnou adaptační schopnost nemají.“ Neuvěřitelné. Neskutečné. Mimořádně, krutě populistické.
      • Hmm, tak chvili zijte s muslimem a pak si to po sobe prectete, co jste napsala. Ja znam mnoho muslimu, kteri jsou vzdelani, tolerantni, ale cizi kulture se nikdy neprizpusobi, protoze jsou zkratka dominantni. Kdyz tak mate veeelke zkusenosti s orientalnimi kulturami, tak jiste vite, jake obrovske problemy ma s islamem Indie, ktera je svetovym vzorem tolerantnosti. Dale buddhiste, kteri islam zkratka vyresili po svem a funguje to. Ja sam se vic jak dvacet let zaobiram hiduismem, jogou, sivaismem, naucil jsem se hindu, sanskrt a presto jsem tolerantni k nasi kulture, ktera je oproti temto starym kulturam jako Cina a Indie jeste batole. Jestlize se v teto slozite problematice chcete vyznat, musite trochu hloubeji zapracovat sama na sobe a ne osocovat Milose Zemana, ktery ma o mnoho znalosti, zkusenosti a vysledku sve prace vice nez vy, mily Kadliku. *3*
        • ... mozna se neni cemu prizpusobit, leda tak pretvarce, klamu a sireni bile nemoci, evropske hodnoty, ktere nejspis pochazeji ani ne z rima ale z recka, jsou devalvovany uz dobrych 1500 let, na eu uz neni nic skutecneho, je to jenom korupce a hulakani o nejakych hodnotach, svoboda projevu neznamena, ze si lide muzou rikat cokoli se jim zachce, i zde plati nejaka pravidla, jako je pravda, ucta, jinak samotny projev, jakkoli se muze zdat svobodny, svobodu spise likviduje. islamske hodnoty jeste nejsou natolik prekroucene jako ty evropske a evropa a zapadni civilizace islam metodicky urazi a ponizuje. kdyz se to deje dlouho, tak se neni co divit, kdyz prijde reakce, tak jako byste reagovali vy, kdyby nekdo neustale utocil na to, cemu opravdu verite, bud by vas to zlomilo anebo byste zautocil jako zvire zahnane do rohu. posilat lidi do svych zemi je vysledkem ne tak znalosti a zkusenosti, jako spis slepoty vuci prirozenemu behu veci..
    • Moje rec. *4*
  • A kdy bude ten pohreeeb?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit