Přejít na výpis diskuzí

Investigativci mají v Bulharsku o čem psát: ruští miliardáři, drogy, rozkrádání fondů EU i ČEZ

4.1.2019 12:01
red 2 příspěvky

Bulharsko je v hodnocení svobody médií organizace Reportéři bez hranic na 111. místě (Pro srovnání – Česko je na 34., Slovensko na 27. a USA na 45. místě). "Oligarchové ovládají téměř všechen tisk a vláda má prostřednictvím dotací, včetně fondů EU, podstatný vliv na hlavní televizní kanály,"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na první pohled seriózní novinářský rozhovor, avšak ten, kdo ho psal, asi nedokončil ZDŠ. Kdy se píše i a kdy y, to asi viděl z rychlíku Praha - Sofie. Kazí to celkový dojem z práce českých novinářů.
  • Bulharsko není výkladní skříní právního státu, ale i tak je Bulharsko coby země s určitým stupněm civilizačního vývoje přijatelnější než některé země západní Evropy, kde už političtí činitelé v rámci budování eurohujerské diktatury překročili společenský rubikon a řítí se do civilizační žumpy. Vítačství, politická korektnost a tvrdohlavé prosazování hlavních vývojových trendů v podobě afrikanizace a islamizace Evropy nabízejí pohled na budoucí Evropu v podobě zaostalé oblasti na globální politické scéně, kde bují islamistický fanatismus v nejzrůdnějších podobách, zločinnost přímo kvete a malé skupinky posledních Evropanů musí bojovat o své přežití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit