Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,bezdomovcem se může a nemusí stát.Některým bezdomovcům to vyhovuje a pokud se dostanou do špitálu ,tak močí do postele nebo na zem a žádají lepší jídlo apod.,....o slovním či jiném napadení nemluvě,vím, to pracuji přímo u zdroje.....takže silný žaludek u těchto lékařů a personálu pro bezdomovce,tím nechci psát ,aby umrzli,ale otázka je proč jich je tolik,,nepracujících,, ,musím říct,že po těch nočních a dvanáctkách mám chut jít na pracák za stejné ba i větší peníze
  • KIMCID
    sem tam se mě dostavaji utržky složenek ze socialky tak největší žabař 19tis a ty lepší od 23tis. vejš.Plus jim propláceji některý věci jako třeba adidasky *13*
  • KIMCID
    smutná pravda....
  • To sedí ! V tomhle státě se může stát bezdomovcem téměř kdokoliv "snadno a rychle", zejména slušný člověk, kteý nic nenakrad (pardon - nezprivatizoval) a nemá na "služby" tzv. prominentních právníků !!! To je špatně - i kdyby udělal nějakou hloupost. Exekutoři by neměli být soukromníci, kteří jdou po zisku mnohdy i přes mrtvoly, ale státní zaměstnanci - jako v Německu. Tam to funguje už roky obstojně, ale český politik prostě musel za každou cenu "vymyslet" ryze český zákon ...
  • Zajímavé je, že nikdo nehodlá podporovat pracující co platí daně a pojištění, bílé rodiny s dětmi (protože ty cikánské dostávají to, o čem se bílým ani nezdá), studující a obecně všechny slušné občany, kteří už prostě přestávají stíhat živit všechny ty vyžírky včetně politiků.
  • Tak těm červenoprdelníkům,jsou přednější cikáni-socky-feťáci oproti samoživitelkám-a dalším poctivě žijícím občanům.. *12*
  • no hlavně by mě zajímalo, kolik nás stojí Cikán Obecný?
    Na 1 Ks a celkem!!! *16*
    Normální člověk, když přijde o práci, po půr roce skonči pod mostem a oni si tu žijou jako s v i n ě v žitě!!!!!!!!!!
  • KIMCID
    když to seberou cikánům proč ne
  • Tak po cikánech i bezdomovci? Skvělá investice. Ta ČSSD je hotový think tank.
  • ČSSD a jejich sliby...to už se zase blíží nějaký volby? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit