Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je teda odvážná. Já bych neměla odvahu jít pracovat do mužského kolektivu. Je ale pravda, že je to možná lepší, než mít v práci samé ženy. S těmi vyjít je nadlidský výkon :-D . Já pracuju s manželem a jsem spokojená. Pomáhám mu v dílně, dokonce jsem si koupila vlastní pracovní kalhoty z https://www.ardon.cz/c/355/kalhoty a mám ze sebe radost, jak mi to jde :-) .

  • milacekpublika

    Kolegové nedělají naschvály. Blázni dělají naschvály. Bohužel. Já si navíc myslím, že v tomhle jsou ženy dneska už před mnohými muži. Zejména ve východnějších státech. Prostě se naučili, že když se nenaučí pracovat rukama a dělat chlapskou práci, tak ji za ně nebo spíše pro ně nikdo jiný neudělá. Takže spousta z nich obléká samostmívací kukly a sváří, buď doma nebo se tím živí. Prostě takový ten klasický Flashdance příběh. :D 

  • Myslím si, že něco takového chce docela odvahu. Klobouk dolů. Ještě když vám ostatní takto hází klacky pod nohy. To já třeba o auta nikdy moc zájem neměla. To je spíš doména mého muže. Toho auta zajímala vždy. Má to ale výhodu. Třeba s tím naším prakticky vůbec nemusíme jezdit do autoservisu. Vždy, když je potřeba na autě nějaká oprava, manžel se o to postará sám. 

  • jeste ze nemusime takove problemy resit, v tomhle je clovek rad za nasi zemi. navic koupit prostredky na udrzby aut dneska muzeme koupit treba i v baumax a muze to delat muz i zena jak se jim zachce :D

  • KIMCID

    když ji dělají naschvál, tak to nejsou kolegové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit