Přejít na výpis diskuzí

Iránské pokusy s jádrem mohou zapříčinit preventivní útok, bojí se Sarkozy

31.8.2011 19:14
10 příspěvků

Francouzský prezident Nicolas Sarkozy dnes řekl, že jaderná hrozba ze strany Íránu by mohla vyvolat "preventivní útok" na íránská jaderná zařízení. V projevu na poradě francouzských velvyslanců také podle agentury AFP vyslovil přání, aby Evropská unie "mluvila jedním hlasem" k případnému...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Sarkozy je takový prolhanec,že by i Hitler se od tohoto lumpa mohl učit lhaní.Chce tento darebák opakovat napadení Iráku.Tam také lumpové strašili chemickými zbraněmi.Hlavně že se mohlo spustit válčení aby byla ovládnuta země vlastnící ropu.Ti naši lumpové,kteří nás do tohoto spolku zatahli,musí být ,na katovských mučírnách odporáženi tím nejkrutějším způsobem.To pak bude přínos naší země světovému míru.
 • Fakta nepřekrucuje jen Tiscali, ale celá západní i naše chartistická propagandistická mašinérie. Sarkozy je fašistický zkurvysyn, jako většina paprikáčů. Nejhorší zločinecká organizace v dnešním světě, tedy NATO nemá žádné zábrany, ale žádný strom neroste do nebe. Pokud novodobí fašisté napadnou Írán, Íránci v čele s Mahmúdem je spláchnou, jak ho**a do žumpy.
  • Chyba byla ,že se národ místo přitroublé revoluce nenarážel chartisty na kůl.Kdyby to tehdy učinil,tak se dnes tato země nemusela řítit ke státnímu bankrotu s astronomickými dluhy a rozkradeným státním majetkem.
   • asi máte krátkou paměť..chartisti to možná spustili ale na Letné pak bylo skoro 750.000 lidí kteří změny podpořilia souhlasili s tím , takže vymlouvat se na egenty ze západu a disent , je blbost

    předali jsme řízení státu politikům , takže můžeme nadávat jen sami nasebe , ozvláště v poslední době ...politici zkoušejí co vydržíme co si necháme líbit a vy jen kecáte v hospodě nebo tady !!!!!!!!!!
 • Sarkozy se nebojí, jak se píše v tritulku, naopak ten maďarský gumák Iránu tím preventivním útokem vyhrožuje. Holt s jídlem roste chuť. NATO banda gaunerů si myslí, že má "zmáknutou" Libii a je na čase napadnout další nepohodlnou zemi. Gratuluji Tiscali ke vstupu do klubu profláknutých sedmilhářů, dokáže opravdu dokonale překrucovat fakta.
 • Zase by ti lumpové z NATO,by chtěli napadnut další zemi.Všechny naše lumpy,kteří nás do této zločinecké organizace zatahli,je třeba odporážet za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.
  • JJ,souhlas.
   jen do té doby, než nám velbloudáři zaklepou na rohy.
   to pak bude mazec. *2*
 • skoda ze hitler nas nezbavil degenerovanych francouzu.porad by magori valcili.jsou to poserove kteri se vytahuji na slaby.hitlerovi stacilo na ty magory par dni a podelali se.sarkozy je typicky fasista at je jakehokoliv puvodu mel by viset.nato je fasisticka organizace.
  • Pověsit Sarkoziho by bylo pro něho ,po jeho všech lumpárnách,nezaslouženou odměnou.Takového lumpa by bylo vhodnější narazit na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.
 • Preventivni reseni se stava cim dal vic nezbytnejsi. Pan Sarkozy by se mel spise starat o svoji cerstvou korupcni aferu... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit