Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ironická Klasnová: Manželství s Vítkem zkrachovalo ..... teátro tragiko ještě by se tady mohlo psát o dalších třeba jestli John nemá kuří oka, kolik dioptrií ná Nečas, jak se Kalouskovi špatně ohýbá protože má játra jak prkno, Kníža že trpí narkolepsií a že ten život je tak těžký...
    • Hmmm, tak kdyby lidi nejvíc nečetli zrovna takovéhle články, tak by je nikdo nepsal. *2* Kde je poptávka, je i nabídka...
  • Kačenko, jste mladá, atraktivní, chytrá taky trošku. V klídku jste si s Vítkem mohli užívat nadstandardních příjmů a nikdo by do vás nerejpal. Takhle, díky vlastní hlouposti z politických hrátek pidi strany, kterou ovládáte, vás bude minimílně polovina národa posílat do pekel a budete jen a jen za pitomce. Stálo vám to za to?
  • Aspon že je to tak že nemáte tolik času na šukání,zase by tady byl další ferda mravenec a korupčnickej parchant.
  • Jak jste oba rychle přišli tak rychle zmizte a dávejte rozhovory třeba Blesku. Nic dobrého jste nepřinesli a už zajímáte jen málokoho.
    • Ano, je to velmi smutné divadlo.
  • *7* Zajímají někoho tihle trotlové?
  • Co dodat ?? malá bezvýznamá politická strana co síce nemá buňky na práci ve vysokoké politice,tak se musí zviditelnit i "vtipem " madam Klasnové.Mám dojem že veverky za tak krázkou dobu v koalici jsou jeden dobrý vtip za druhým.Mám dojem,že Nečas je z "vtikování " veverek celý uchechtaný.
    • Jeden komik (z VV) za osmnáct, druhej komik (z ODS) bez dvou za dvacet...
  • Veverky,neustále ustupují,mění stanoviska,jsou nedůvěryhodní.Skončí jak zelení chameleoni.Jak jsem jim z počátku fandil,tak jejich chováním a přístupem k problémům jsem zhnusen.Závěr pro mě je ten,že si chtějí současná korýtka podržet co nejdýl,jak ostatní členové trojkolky,proto se bojí předčasných voleb.Doufám,že přijde gnerální stávka a tato neschopná vláda padne.Jinak se nic v tomto státě nezmění.Reformy které chystají a vytáhnou peníze do rozpočtu z obyčejných lidí,stejně rozkradou,jako doposud,přhodí něco tunelářům a jejich bližním.To je reforma,k dalšímu ožebračení lidí za podpory "veverek"..Jinak mně Klasnová ani Vítek nezajímají.
  • lubosvetly
    Nebojte,naše Kačka nafoti zase nake akty a hned se najdou lidi co daji VV hlas.Jestě,že ty ženy ty kuzlatka maji.Jinak by se nemohli poflakovat ani v poslaneckych lavicich a čtyři roky dělat vlny. *7*
  • To je zase jeden z triků,vzdyt KLASNOVÁ JE NASAZENA COBY místopředseda myslím že druhý,ABY MĚL VÍTEK PŘEHLAD O SITUACI ATÍM ONA JE ZÁSADNÍM INFORMÁTOREM,,, *5*
  • Vznik strany Věci veřejné mi připomíná praxi, která se účinně provozovala u bývylých RaJ to jr restaurací a jídelen, ale někde dosud fungujr. Je to tak, že pokud je v pondělí vepřové, v úterý hovězí, ve středu uzené maso, pak ve čtvrtek je zcela jistě sekaná či karbanátek. To se vezmou zbytky z poslední doby, přidá se terochu cibule a česneku a je hotovo. Tímto stylem asi vznikla slátanina, která se nyní prezentuje jako politická strana VV , a která nám leží v žaludku stejně jako ta sekaná či karbanátek z třídenních zbytků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit