Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • myslím, že to vedení toho zločinného gangu sleduje - aby ti, kteří by už se od nich nejraději trhli věděli, že jim patrně nikde nebude odpuštěno, je to cílené hlůavně dovnitř té party
 • TO video jsem viděl na CS a je to teda masakr. Uříznutí hlavy rychlejší.Za tohle jim přeju hodně pomalu smrt všem z IS.
 • Dopis české matky našim kapitalistům ve vládě!Komu: Vláda České republiky mailto:posta@vlada.czDatum: 9. 1. 2015 10:51:29
  Předmět: PROTEST PROTI PŘIJETÍ MUSLIMŮ DO ČESKÉ REPUBLIKY
  Vážená vládo, jsem zásadně proti tomu, aby se Česká republika stala útočištěm jakýchkoliv muslimů, byť by pod značkou uprchlíků před násilím v Sýrii a jiných muslimských států. Naše země nikdy nikde žádné násilí nepáchala a proto nemůžeme a nechceme nést důsledky válečné a destabilizující politiky USA a Evropské unie nejen na Středním východě, Africe a jinde. Ať se uprchlíci ze Sýrie a jiných států obrátí o pomoc do bohatých " naftařských " států se stejným náboženským cítěním a ne k nám !!!! Nechci ve své zemi islám a islamisty v žádné formě. Sami víte a vidíte, že se nikdy tyto dvě kultury ( křesťanská a muslimská ) nemohou v jedné oblasti dlouhodobě snést právě z důvodu, že muslimové nejsou ochotni se přizpůsobit evropským normám života a demokratickým principům.
  Nemůžete a nesmíte bez souhlasu občanů této republiky a svých voličů rozhodovat o něčem, co v průběhu deseti až dvaceti let způsobí obrovské problémy našim dětem a vnukům právě z důvodu, že muslimové jsou nesmiřitelní vůči bezvěrcům nebo jinověrcům. Neříkejte, že se jedná o 70 rodin s dětmi, je to lež a sami to víte. Jde o začátek " salámové " politiky, česky - podej prst, utrhnou ti celou ruku i s kusem těla! Jedná se o Evropou nařízených 30 tisíc uprchlíků, které naší republice dala jakýmsi alikvótním "příkazem".

  Neobelhávejte nás a řiďte se především názorem lidí v této zemi, kteří prorůstání multikulturních skupin do naší společnosti nechtějí. Sami máme obrovské problémy s cikánskou populací, která po staletích v této zemi ( po příchodu z Indie ) nebyla schopna se do naší společnosti bezproblémově vžít ( až na výjimky ) a nezpůsobujte naší zemi další nezvratné problémy. Pokud schválíte postupné vnikání muslimských uprchlíků do naší země, nepochybně se připojím ke všem aktivitám, které budou protestovat a Vás za Vaše nezvratné a nezodpovědné postoje postupně soudit. Nikdo z Vás nedostal ve volbách mandát činit rozhodnutí, která negativně a až tragicky ovlivní tuto zem na staletí - na věky - dopředu. Nejsem proti solidárnímu přispění těm, kdo trpí, ale ZÁSADNĚ PROTESTUJI PROTI IMIGRAČNÍM TRENDŮM Z MUSLIMSKÝCH ZEMÍ. ŽÁDÁM VAŠI ODPOVĚĎ na moji e-mailovou nebo poštovní adresu.

  Je mi 64 let, celý život jsem poctivě pracovala pro tuto zemi, aby se moje děti a vnoučata měla lépe. Nechci a nebudu v žádném případě tolerovat, aby se tato zem stala útočištěm těch, kteří pokojné obyvatele za jejich vlídnost podřezávají a střílejí - viz Francie a další státy, v nichž tato komunita ve druhé, či třetí nespokojené generaci žije. Ať zůstanou ve své zemi a tam si udělají pořádek!

  Milá vládo, nelezte Americe a Evopské unii do zadní části těla jménem Brusel. Tam jsou jen úředníci, kteří za nic a nikdy již zodpovědní nebudou, ale Vy ano! Vzhledem k vývoji, který může nepochybně Vaším špatným rozhodnutím nastat, mohl by Vás tento národ jednou navěky proklínat!
  • Pokud jde o jakýkoli průšvih, položme si dvě otázky:
   1) byl/a jste zvonit v roce 89?
   2) účastnil/a jste se voleb a pokud ano, koho jste volil/a?
   Většinou si totiž stěžují ti, kteří dosadili ať už srandarevolucí nebo následnou volbou špinavce. Tím pádem to pohnojili i těm, kteří tu demokracii a svobodu spatřují úplně jinde! A za to jim my všichni, kteří se jim o to neprosili děkujeme!
  • No za jistých okolností bych s vámi snad i souhlasil ALE.
   Do české republiky bylo dosud ,,inportováno" 30 děcek na léčení.
   Dalších 70 lidí je na cestě. ( děti a jejich rodinní příslušníci ) rovněž nemocné.

   Co ovšem evidentně nevíte je že všechno to jsou Syrské křesťanské rodiny. On se s tím nikdo moc nechlubí aby se náhodou neozvala nějaká grupa že diskriminujem muslimy.

   NO A TO JE TROCHU JINÁ PÍSNIČKA ..... VIĎ TE. *3*
   • je to prašť jak uhoď
  • A matce je to PLAT PRTNÝ !!!
 • ... islamiste vedi, jak nalozit s clovekem, ktery jim na hlavu hazel bomby, ale nabidli ho i na vymenu, skoda, ze to tem lidem nedochazi..
  • když ho nabízeli, už byl mrtev
  • Heil Hitler !
 • No co dodat vyhladit tu pakáž i z dětma stejně z nich nic jiného nevyroste
 • Tady vidíme co by EU čekalo pokud by ji ovládl Islamismus - návrat do toho
  nejtemnějšího středověku kde lidé budou upalováni a kamenováni.
 • Naučte se hledat na netu fakani!
  *1* *1* *1*
 • http://www.tarsicius.cz/clanky/clanek.php?id=64&cislo=4&rok=7
  *1* *1*
 • http://cs.wikipedia.org/wiki/Up%C3%A1len%C3%AD_na_hranici
  *1*
 • Jste

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit