Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tu zase řádí to proruské *12* . Simča jela na dovolenou.
    Všichni vědí, že jsi zloděj s nickem bez registrace, takže to tvoje kradení nicků je jen trapné a směšné.
    • Si myslíš Čapisrale, že tě nikdo nepozná? *7*
    • Doufám, že už se to prolhané nic nevrátí! Ale ty mi Simone děláš starost, jdi se léčit!
  • Blbec tečka má už tolik nicků, že za chvíli bude diskutoval už jen sám se sebou. Včera zkoušel i jméno kolibřík. Nejde mu o názor. Jen se ukájí, protože nic jiného nezná. Já bych mu navrhl jméno onan.
    • Včera tomu tak dobrou hodinu vylo, pod kradenými nicky!
    • Víš že budeš mít pravdu, četl jsem vědecké pojednání o různých lidských úchy.kách a byla tam i taková že se člověk odpraví tím že vytáčí druhé, s toho pak má libido, to vypadá na případ toho tečky, odhalil jsi ho.
      • Děkuji za Váš názor na blbce tečku. Ale myslím si, že to není jenom duševní úchylka. Co tady denně od rána do večera na všech diskuzích vyvádí mně udivuje. Někdy si myslím, že to nedělá zadarmo.
        • Ten je tak blbej, že to klidně dělá z přesvědčení, stejně jako hmm - jako anonym, petr, tečka atd...
    • A je s podivem jak málo rozumu se mu vejde do obou siamskejch hlav!!!
  • Ha ha ha, tečka se zlostí asi pos...e zuří a kope chromýma nožičkama do mlatové podlahy ve své zemljance, které říká domek!! *15* *2* *1* *3* *3* *3* *3*
    • Zloději nicku, dokážeš něco víc krást a plácat nesmysly? Tvé chování je důkazem bezcharakternosti a hlouposti a svým jednáním nechtěně dokazuješ, že mám pravdu.
  • co je toto za Č U R Á K A bez Č U R Á K A ten Štefec,ví úplný hoovno a chce kázat.Nikdo ho neposlouchá,submisivní čuuráček,kterýmu doma stará sprostě nadává,musí vařit,luxovat a chodit v zástěře a takovýto buuzerant chce druhým sdělovat svůj pseudonázor...to je k smíchu
  • Rusko dalo světu ty nejlepší osobnosti ve všech oborech až po umění, ti co jsou uznávaní z USA tam vlastně utekli před Hitlerem nebo byli tam odvezeni po válce, jinak by to byl dodnes stát kovbojů.
    • vanhorne
      "nejlepší osobnosti ve všech oborech"
      Nikdo Rusku nic neupira a nic proti nemu nema,ale tvoje tvrzeni je trochu prehnane,cowboy.
      Rusko ma smulu,ze mu vzdycky vladne despot.Zajimave je,ze to vzdycky byl a je pindour,ze by nejaky komplex???
      • Hlavně, že nám vládnou lumeni ty pako!
    • Pomatený zloději nicku: Pakt Molotov-Ribbentrop
      • vanhorne
        "Pakt Molotov-Ribbentrop"
        Pakt ktery podepsali dva lupici a kteri se pohadali tak,ze vytahli na sebe britvy?
        • ale před tím stejný sNěmeckem podepsala Británie - co ty na to?
        • no jasně Čapisrale *15*
      • To ses naučil hezky. Tak nebuď inkognito a nikdo ti nick neukradne ty "bojovníku"
  • Díky putinovi má Rusko nejdokonalejší hladomor na světě. O tom se může západu jenom zdát!
    • a taky má největší mikroprocesory a trpaslíky, nejčernější tmu a nejmokřejší vodu
      • Ale simone!
  • Je to tak. Rus totiž vymírá hladem.
    • dobře to Putin dělá, brzy tam zůstane sám
      • Simone Simone! *1* *1* *1*
  • Však imperialista Putin se brzy vrátí na první místo. On na to má!
    • to víš, že na to má - atomové rakety
  • A búďet v SS chljebá, tovoryšč Půtin?
    • Máš levnou vodku? Máš. Tak chlastej a drž hubu, nebo skončíš v gulagu!
  • V CCCP je hladomor, ale ani to nedonutí rusáka pracovat. Rusák se nažere jenom, když někomu něco ukrade. Proto je to agresor s válečným štváčem imperialistou Putinem v čele.
    • Pro jejich blaho zde Simon krade nicky a ani to neschovává!
    • ano, takto vystupují praví a nefalšování hlupáci, děkujeme za ukázku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit