Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zase jsem to popletla, jen díky Putinovi a Rusku je na světě mír!
  • V podstatě máš pravdu uklízečko i když si to možná ani neuvědomuješ. Naproti tomu, díky politikům EU mír v Evropě už brzy nebude. Statisíce imigrantů se už o to postarají.
  • Jinak to ani v Kremlu nejde.
   • Správně, Kremlu jde vždy jen o mír
  • taky to tak naopak vidím
   • díky za podporu
 • Připadá mně. že celá EU již zcela rezignovala na ochranu svých hranic. I z tohoto poraženeckého tónu pana Bublana to vyplývá. Schengen byla velká chyba a nyní se to ukazuje v celé své nahotě. Vnější státy EU prostě hranice Schengenu ochránit nedokáží a jakmile je někdo překročí, je nekontrolovatelný v celé EU. Popravdě řečeno, postoj EU nechápu. Každý stát si přece odedávna chránil své hranice, jakmile byly porušeny cizím kmenem nebo národem a onomu porušení nebylo včas zabráněno, došlo k rozvrácení státu a jeho pohlcení nájezdníky. A přesně to nás za jednu až dvě generace čeká.
 • kecy,kecy a zase jenom kecy....a hlavně o ničem. Tady se jen žvaní, analyzuje a čas běží. A než se páni politici, typu pana Bublana proberou, budeme tady mít statisíce této pakáže, se kterou už potom nikdo nic neudělá a nastanou jen problémy......
 • Uvedu zde jen jedno,: čím horší podmínky jim zde uděláme, tím méně jich tu bude, a to stačí podmínky našich zaměstnanců, důchodců a jejich veškeré poplatky, včetně léčení za víčka od pet lahví. Podmínky cikánské jsou však vyšší levl a s těmi by asi migranti spokojeni byli. Tak poplatníci z vesela k lepším zítřkům, neboť z vás dle politiků krev neteče, ale jen do voleb, kdy vás zase budou potřebovat. Až budou migranti ze sexuálních důvodů hledat bordel, tak je posílejte na hrad a do poslanecké sněmovny ať je tam vojedou všechny, ty naše demokraty a demokratky.
 • 'Islámský stát tady bude celou generaci, kvótám se nevyhneme'...sečteno, podčrtnuto..tohle je impotentní rezignace "našich politiků i celých režimů" na řešení všeho co už nikdy zřejmě nebude "Evropa"..Pokud se tedy díky těmto "politikům" co umí akorát jen velkohubě zakázat "motorkáře co jezdí po hřbitovech" a posílat zásahovky na vlastní občany co už ze zoufalství neví, jak se ubránit proti diskriminaci od parazitních menšin vůči většině co tohle vše žíví i se skřípáním zubů trpí a co jsou tu už nyní s vidinou, že jich bude ještě víc.., tak ne že se jen nevyhneme právě díky těmto zrádcům občanů nějakým přiblblým kvotám a "sankcím", ale rovněž ani chaosu a občanským nepokojům až se bude celá Evropa radikalizovat, majdanizovat a fašizovat, protože lidem prostě budou logicky v pudu sebepřežití i vlastní zebezáchovy z toho co je kolem nich..už rupat v oprávněném strachu i flustrace a bezmoci ze zrady "státu a politiků" nervy..Politici "tohlenc toto" musí zastavit i za cenu armády a jiných bezpečnostních složek, které si občané platí ze svých daní, jinak si ty "bezpečnostní složky" začnou občané oprávněně vytvářet sami..Tenhle EUposlanec a nejen už jen on co takhle mluví...to řekl přímo na kamery a přímo v EUparlamentu ...sice mluvil v souvislosti o trochu jiné věci, ale to co řekl.., je princip a zcela jasný signál k čemu opravdu může jednou bohužel reálně i dojít a pak už bude pozdě !...https://www.youtube.com/watch?v=nQp09LDnncE Tohle je už totiž realita dneška Itálii i jinde.. a "zítřek" v celé Evropě.. už raději ani nedomýšlet !!! https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEigkko ..Tohle je výsledek i následek vývozu kapitálové a stále víc nenažrané "demokracie a svobody" po celém světě od USA a její už nyní vazalské EU s.r.o. proto, aby velmi malá menšina lidí byla stále bohatější i mocnější a zas ta většina lidí, co vlastně celoživotně vytváří veškeré hodnoty světa, ačkoliv z nich má paradoxně pak co nejméně, byla zas jako jejich vazalové, chudší, zadluženější a okrádaná všude a ve všem..
 • Zdravím všechny normální a zdravé lidi.
  Především bych zavedl pro politiky osobní odpovědnost za současnou politiku a všechno to co v budoucnu přinese a to s okamžitou platností. Také i to, že na tuto odpovědnost se nebude vztahovat imunita a nebude zpět časově omezená. (Ve všech státech)
  Pokud si s problémem politik či politici neví rady, mělo by rozhodnout referendum.
  Osobně bych každého za současné a vzniklé problémy dal natvrdo zavřít. Zcela určitě by se ve světě žilo lépe.
  Ať si odpovědnost za uvedený stav berou státy, které tento stav způsobily a nepřenáší je na nás. Nejenom že přijdou velké potíže, ale necháváme se pomalu tu v Evropě vtáhnout do války.
  Čekám, že se najde někdo odvážný a libovůli těch nahoře zavčas zastaví než bude pozdě !!!!!!
  Prostředků jak to udělat je dost, jen se nebát.
  Nenarodili jsme se proto, abychom za někoho trpěli a on se v zámoří pochechtával.
  • Zdravím tě soudruhu a celá naše stranická buňka souhlasí s tím, že je potřeba zavřít a popravit každého, kdo se nám jeno trochu znelíbí!
 • ferda
  Za vlády Asada byl klid a pořádek. To že neleze USA do zadku ,jako někteří naši je zločin.Kdo rozvracel ,měl by je živit a né se spoléhat na Evropu. CHytat hady cizíma rukama není problém.
 • Americký zrůdy zmrví celej svět a našinec aby to po těch pitomcích dával dohromady!
  • Taky to tak vidím *14*
   • vy dvě to určitě dáte do pořádku...
 • Islámský stát tady může být celou generaci, ale není to náš problém proto by si ho měli řešit ti, co ho vyvolali a tím myslím Američany, Němce a Angličany, kteří napadli klidný region a vyvolaly tam války. Nepřipadá v úvahu, že by Evropa zachraňovala to, co není naše věc. A varuji každého kdo uvažuje nad kvótami. Kdo bude souhlasit s přísunem uprchlíků na naše území, tak se dopustí vlastizrady a za tu je jen jeden a to nejvyšší konečný trest.
 • pro stabilitu Libye a mír v Sýrii už udělal Západ dost, *13* *13* *13* *13* bylo by dobře, kdyby se do dalších zásahů už nepouštěl, teď se uprchůíci odtud pokusí zanést semínka tamního míru a stability k nám. a patří nám to.... jenže proč ne i do USA?
  • Ne, to tedy bohužel neudělal. Všechny přímořské státy Evropy mají válečné loďstvo, proč lodě, které nelegálně vnikají do výsostných vod rovnou nepotápí? Proč mají (máme) v Evropských státech strategické bombardéry, když ještě nesypou napalm kobercovým bombardování na bojovníky Islámského státu?? Na co kua ze svých daní přispívám i já na armádu, která v momentě ohrožení nekoná??? My, evropané (a ani američané) žádnou Sýrii ani Lybii nepotřebujem , ani svobodnou ani nesvobodnou, ty ropné vrty tam si dokážeme obsluhovat sami... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit