Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW! S tím rychlo naklikáváním bodů jsi nenápadný jak govno na ubruse. *15*
    V právní oblasti jsi pitomec spíše ty. O správnosti nebo nesprávnosti příspěvku
    rozhodně nemá co rozhodovat nějaký redakční pucflek. Tím se totiž sám staví nad zákon.

    Ty jsi tu použil sprosté slovo, které jiní napsat nesmějí. Tiscali ho nepustí jako nevhodné.
    Takže pro tebe pravidla Tiscali evidentně neplatí. Buď jsi zaměstnanec nebo protekční troll.
    Také tu došlo k zablokování slušných příspěvků proti imigrantům.
    Takže byl zablokován obsah a ne forma. To je podle zákonů ČR nepřípustné omezování svobody slova a u soudu by Tiscali tento spor projelo.
    • Jaké slovo konkrétně?
      • Kličkováním se nezachráníš BTW klikači hlasů trolle.
        Napsal jsi sprosté slovo které je ostatním bloknuto s tím že jde o slovo zakázané.
        Ty ho napsat můžeš. Jsi placený internetový troll. Dalšího důkazu už ani není potřeba
  • nevěřim vlastním vočím. Já jsem so dovopravdy posral...
    a to pořádně *8* *9* *13*
    • To je zase úroveň! Co jiného ale čekat od agenta StB-KGB.
  • "... o nevhodnosti příspěvku rozhoduje soud ...". Tak takovou pitomost může napsat zase jen pitomec!!!
  • sem se asi posral *8*
  • Až na to že žádný starý teplouš Semjon Gayínek nikdy na Tiscálu nebyl.
    Tuhle postavu jsi stvořil ty sám zlej BTW Rybanne trolle.
    A to tak že jsi malé Simonce pokřivil jméno.
    Stejně tak jsi vytvořil čapisrála. Tak označíš každého kdo si dovoluje s tebou nesouhlasit.
    Na Rybannu si dnes hrát nebudeš BTW? Bojíš se že ti pod sukní namrznou koule. *15*

    Jsi okoukaný a tím pádem i odepsaný ruský trolle. Každý si všiml že tu švindluješ s bodama. Zapácháš tu každej den a Gayínkováním zasíráš všechny pokecy.
  • starej teplouš tu mamrdólsky smrdí furt pryč, nezávisle na tom že "Simča" odešla!!!
  • Když jsem si přečetl jak Topolovi ruply nervy a pod několika nicky ejakuloval rudé zárodky, tak mne hned napadlo, že bych si měl přečíst předchozí příspěvky, které mu zjevně hnuly žlučí. A tak jsem si je přečetl. Topole, díky za upozornění. *2* *2* *2*
  • Zlej Topole Lery Rybanne BTW trolle. Na střídání jmen si tu odborník ty.
    Troll budeš také spíše ty. Tobě totiž záhadně rychle naskočí hromada bodů. *1*

    Simča odešla a její tapety tu prostě nejsou. A přesto nejsi spokojen. A nikdy nebudeš.
    Vždy se totiž na široké veřejnosti přístupné debatě ukáže někdo, kdo bude mít jiný pohled
    na věc než ty a kdo nepoleze do ruské zadnice jako ty. A to ty nesneseš.
    Je vidět že jsi starý agent StB. Debatu nesneseš. Žádáš jen monolog jedné strany. *1*
  • Smraďoch Simon je bukvice redakce Tiscali. Je zde pod různými nicky jako anonym nebo Já. Je to prostě blbec, který zde slouží k obveselení diskutujících, netřeba ho brát vážně.
    • Ten teplouš Semjon Gayínek má tolik nicků, že by se do 5000 znaků, co povoluje jeden příspěvek, ani nevešli!!!
      • Čapisrál, Semjon Gayínek,Tečka.
        Tři neexistující lidé které Ruský troll BTW pravidelně venčí na Tiscali. *1*
  • Škoda se hádat. článek jako vždy o ničem. Ve stylu, co bude až možná bude.
    Proč nám soudruh Tiscali nedá článek o násilnostech migrantů? O tom jak obsazují
    domy Italským majitelům nebo jak znásilňují a vraždí Švédské ženy?
    Taky tu vládne politická korektnost? Zbabělost, která se bojí říct pravdu.

    Nedávno tu zaměstnankyně Tiscali psala že tu žádný cenzor není. Po mém posměšku. to ihned smazala. Napsala totiž blbost a hlavně lež. kdo tu potom rozdává stopky a maže? Cenzor. Duch svatý těžko. O nevhodnosti příspěvku může rozhodnout jen soud ČR: Ne samozvaný redakční soudce. Kterému často vadí spíše obsah než forma.
    • Souhlasím. Nejen o nevhodnosti příspěvku rozhoduje soud, ale také jedině soud může udělit příslušný trest podle zákona. a zablokování trestem je. Censuru však jmenovitě zakazuje Ústava ČR. Bylo by zajímavé, kdyby někdo podal na censora trestní oznámení za porušování osobní svobody.

      Když jednou censor řádil jak černá ruka a mazal jeden příspěvek za druhým, tak jsem napsal, že censor má asi menses a proto tak řádí. Normální člověk by se nad tím pousmál. Censor mě však zablokoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit