Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • letošní rok je na divné obraty zajímavej uvidíme co příští rok
  • Italové jsou horký hlavy, blbý EU zvoní umíráček!
    • A ty jsi ruský haaajzl BTW které zde Simoně krade jméno a nick .
      S tím hlasováním podvádíš moc okatě blbe plus mínus 6 ve stejné vteřině.

      Umíraček zatím zazvonil jen vašemu Rublu žvanile *2*
    • To by byla tragedie, protože by Putinchán splnil to s čím nám vyhrožoval už Brežněv a vystěhoval by nás na Sibiř.
      • Pane kolego nemohu souhlasit. Kdo by asi chtěl území, kde jsou montovny potažmo amrdola, kdo by chtěl bezdomovce a žebráky, nejsem si jist ani tím, že by pan Putin splácel horentní dluhy tohoto státu, sám jistě víte, že se dluhy neodpouští. Prosím nestrašte lidi, tuhle zadluženou a rozvrácenou republiku nidko nechce. Vlastně chce, a to jenom amrdol z hlediska čistě taktického - vojensky. Tenhle stát totiž nepotřebuje ani armádu. Kdo by ji mimo "čmoudů" osídlil. Jestli se národ neprobudí v roce 2017, tak už nidky.
        • Ale pane kolego, oni by nechtěli republiku, ale území, jsou to přece nájezdníci. A k drancování toho tady je ještě dost. Džugašvilli chtěl zabrat Evropu až po Atlantik a jeho následničtí chánové včetně Putinchána se té myšlenky nevzdali.
          • Já Vám tedy něco řeknu, koryta nemám rád, jsem svobodný člověk, nemám žádné závazky, nikomu nic nedlužím, upřímně mě "sere" rozháranost národa, která vede k dalšímu zaprodání. Jsem ale přesvědčen, že pořádek a řád a to bez ohledu na rádoby globalizaci lze natoslit i bez "kníru". Národ potřebuje pastýře. Přeberte si to jak chcete.
  • Jestli se rozlobíme, budeme zlí, to by fakt šlo i v našem chanátu. Kýchneme a náš předseda vlády s celou slavnou koalicí dostane zápal plic (samozřejmě v dobrém)a zjistí, že je národ nemá rád, protože kolaborují s makrelou a odstoupí. To by fakt šlo a národu se hodně uleví a nedostane ještě větší zlost na stádo jelit. Krásný sen, no řekněte ?
  • bravo itálie
    • jakému státu dnes podkuřujeme zlej trolle ? mám v tom chaos *9*
    • přéééésně

      vivat Berlusconi






      WOW !!!
  • Pokud jsou Italové zodpovědní občané, pak přispějí svým dílem k rozbití EU, jejíž vedení zešílelo a vede Evropu do migrační žumpy.
    • víme Pamelo *15* *15* *15*
  • nevadí, hlavně aby se to nedotklo moravska
    • u nás na mostecku je to taky samej Ital
      • já myslel že církevní prostituce darovaly české území Vatikánu...to je nezávislý stát v Římě
  • Když si Italové prdnou tak se ČR posere.
  • A když si Italové p.dnou tak CCCP se pos.re.
    • hi, hi, hi no to určitě to už není
    • víme sajmon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit