Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za objetí syna dostala čočku? Vařenou nebo v pytlíku? A k tomu také kus uzeného?
  • A co je to vlastně ta čočka?
  • Je krásná a blonďatá...
  • Další ukázka plagiátu, který tak dovedně rozehrávají média a novináři. Nevinnou fotku, ukazující, jak matka miluje své dítě, začnou srovnávat s jinými milujícími matkami. Nepochybuji, že fotka vůbec neměla ten úmysl, a srovnání s chybami migračních úřadů vůbec nesouvisela. Novinářům však stačila, aby rozehráli migrantskou roli, která se v Americe poslední dobou stává tématem č.. 1. Zaslouženě, ale co s tím má společného matka s dítětem, i když prezidentová dcera??
  • Jajasliva
    Nevím, co jim vadí - že dala najevo lásku ke svému vlastnímu dítěti?
  • Právě,že jsem to na rozdíl od tebe udělal a to v roce 1978,81 a 93 SSSR i Rusko a od roku 1992 mám i info z USA,kde mám příbuzné již od roku 1914 a dnes je jich tam něco kolem stovky .Takže znám fakta a nemusím papouškovat.Za 3 týdny budu mít nové informace .Rád ti je předám .Nejsme hujeři USA ani Ruska.Čau a krásný den ti přeje demokrat co nic neukrad.Ne jako,abych nebyl pako.
  • Pokud bychom srovnávali sociální poměry na obou stranách,pak by Amíci nevyšli vítězně.
    V USA žije na hranici chudoby,bez zdravotního pojištění skoro 40 milionů občanů.
  • ...dostala pořádnou čočku...(!) - takhle mluví puberťáci na základní škole, možná ještě zaostalejší adolescenti na učňáku.

    Nová doba - dnes tak píšou i internetoví "novináři"...
  • Ivanka má pěkného syna. Ani se nedivím, že Donald není na návštěvu českého pedofila příliš zvědavý.
  • jeď se do těch "zdegenerovaných" USA podívat a pak se jeď podívat do toho "nezdegenerovaného" CCCP, co se teď označuje RF a pokud to přežiješ tak něco plancej.
  • TheGGG
    takže naštvala jen pár vypatlaných levičáckých SJW a přivandrovalců co nemají v zemi ani co dělat... žádná škoda.
  • Jděte vy sluníčkáři už s tou migrační politikou do hajzlu
  • Co chtít od zdegenerovaných USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit