Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zajímavé, dokud tam v těch místech byla poušť a pohyboval se tam sem tam nějaký líný hadrák, tak to nikomu nevadilo, Ale jakmile tam přišli pracovití a pilní Izraelci a začali tu poušť přetvářet v kvetoucí zahradu, tak si najednou paleštinští Filištými "vzpomněli", že je to "jejich země".
  • Stát Izrael byl vybudován uměle,na mísech,kde pouze,podle pověstí, patřily Židům.V USA bílí osadnící vše ukradli Indiánům.Tak se mohl stát Izrael vybudovat tam a Židé by půdu,kdysi patřící Indiánům,řádně zaplatili.Pak mohla být spokojenost na obou stranách.
 • Nevyznám se tolik v historii, ale vím, že minulost v tomto regionu je většinou spojena s válkami a krveprolitím. Palestina je kolébkou několika kultur a proto bude vždy předmětem územních sporů. Na druhou stranu byla vždy branou ke vstupu do Evropy a k Středozemnímu moři. A pokud bude v rukou proevropsky smýšlejících lidí, bude tu o něco bezpečněji. Nechci se zastávat Izraelců, protože si myslím, že to byli oni, kdo naposledy obsadili toto území. Zase je pravdou, že od té doby si nekladou žádné další územní nároky a jen se brání agresi viz. válka s Egyptem. Bude tomu tak i v tomto případě. Pokud se Izrael bude opět cítit ohrožen, klidně vojenskou operaci v Íránu zopakuje, protože Ahmedi-neřád se netají tím, že mu je Izrael, potažmo celá Evropa trnem v oku. Mám trochu obavu z přístupu Ruska, které je vždy proti všem konfliktům, mimo ty které samo vyvolá, aby tady na to nedoplatilo stejně jako za druhé světové s Německem. Každá země, která vlastní zbraně hromadného ničení je potenciální hrozbou celému světu. Chci, ale nezvratné důkazy o tom, že Írán pracuje na jaderných zbraních, aby to nebylo jako s Irákem, který nakonec žádné zbraně hromadného ničení neměl a agresorem se vlastně stal západ včetně nás a blízký východ tak získal další důvod nás ještě víc nenávidět.
  • Lepetyre, on Irák žádné zbraně hromadného ničení neměl? A čímpak prováděl chemický Alí genocidu Kurdů v severním Iráku? Jistěže tam žádné chemické zbraně nebyly, protože je už Saddámovci stačili "vypotřebovat".
   • Nebo mu je dodávaly USA (v té době Sadámův nejlepší spojenec)? třeba zbytky Agent Orange a pod. z války ve Vietnamu?
 • Takže židobolševizmus zachrání světový mír !!!
  Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na likvidaci všech židů. Totální válka (např.jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak! Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.
  Šalom, salam aleikum, pochválen (žid) Ježíš Kristus.
  http://www.blisty.cz/art/60346.html
  • Tak neuvěřitelná slátanina!!!
   Mimochodem, prof. Servít byl údajně na ČVUT, stavební fakultě.
   • Servít byla tehdá přezdívka pro komunistické presidenty. Pocházela z okřídleného rčení "ser... u sv. Víta".
    Tolik pamětník.
  • Jen tak na okraj k tvému nicku. Já už jsem dědek, ale když jsem coby mladík studoval a posléze narukoval na vojnu, tak naší hlavní starostí bylo v těch dobách někam se "ulejt" na pivo. A to se také častěji musí "odskočit" někam. A na hospodských záchodech, nádražních a veřejných byly všude anonymní nápisy, sdělující nám, že jakýsi "Servít " je vů. !!! Marně jsem se pídil, kdo to je, protože ty nápisy nebyly jen po pražských hajzlíkách, ale i daleko na Slovensku. Nějaký kámoš mi informoval, že to prý byl nějaký vysokoškolský profesor, který se s tím nepáral a udělat u něj zkoušku byl unikát. Zda to byla pravda, nevim, osobně jse se s nikým toho jména nesetkal. Nevíš ty, kdo to byl a nejsi náhodou jeho nějaký "blíženec "?. Alespoň podle textu bych na to usuzoval, protože vyplodit takovou hovadinu, cos předvedl, je opravdu unikát...
   • Hele, kocoure, nechci dělat Janu Servítovi advokáta, on se obhájí sám. Ale neslyšel jsi něco o tzv. dementia senilis? Jestli ne, tak se na to zeptej svého psychiatra, až si k němu půjdeš pro prášky. A zatím ti doporučuji, jdi raději chytat myši. To bude užitečnější než plácat nesmysly. *1*
    • Petře, vy mladí nic jste neviděli, žádná práce za Váma není vidět, ale chytří jste až,až, ničemu nerozumíte a do všeho kecáte. Jen víc Kalousků a jemu podobných, aby Vám to tady hezky poštelovali. Budete za čas ještě vzpomínat jak bylo v této době dobře *14* *14* *14* *14* *14*
 • Už nejspíš dlouho nebyla světová válka. A jestlipak dotyční vyznavači "zásahů" někdy slyšeli od moudřejších, jakýmí zbraněmi se povede čtvrtá světová válka? Pokud ne, tak jim to připomenu: Klacky a kameny.
  • Mír musí být uchován za každou cenu, i kdybychom kvůli tomu měli rozpoutat novou světovou válku. *6*
  • Jo, tohle je citát Alberta Einsteina...
 • Izraelité žijí na svém historickém území. Vemte to na vědomí, že si ho brání.
  • ..a ty vem laskavě na vědomí že to území se vždy jmenovalo, jmenuje a jmenovat bude Palestina, pro nedoslýchavé opakuji P a l e s t i n a.
   • Palestina se to jmenuje teprve jěn několik posledních století. 4000 let předtím i za Římského impéria se to jmenovalo_ JUDEA, pro nedoslýchavé opakuji: JUDEA *8*
    • Tak aby jsme udělali plac Keltům
  • Brání ať je to kdekoliv!
 • Zkrátka Izralelcům zase něco jako vždy po tisíce let ukřivděně vadí a snaží se najít důvod včetně záminky,jak do toho šikovně zatáhnout ještě nějaké další země. Problém je v tom, že jejich tzv."spojenci" smrdí tak korunou až to není hezký a mají a ještě budou mít starostí dost sami ze sebou až až...Nevím proč hasit dům v jiném městě, když začíná hořet doma a hned u sousedů taky...tož asi tak.
  • Pozor! Hitler řešil taky krizi válkou *5* *5* *5* *5*
 • To už měli udělat dávno! íránský režim je srovnatelný s německým nacismem nebo ruským komunismem: zotročení lidí, mučení, vraždy, vnucování zrůdné středověké ideologie a touha ovládnout svět. Je příznačné, že Rusko se s Íránem přátelí a pomáhá mu vyzbrojení atomovými zbraněmi ve snaze ovládnout střední východ. Tak jako se přátelilo s nacistickým Německem. Inu, svůj k svému.
  • A to všechno mi říká CNN a CIA, ne?
  • á.. pravičák se opět projevuje, bude se humanitárně bombardovat *1*
   • No, bolševický rusofilní mozeček to nepochopí. myslíš to "humanitární bombardování" jako praktikovali Rusáci při "bratrské pomoci" v Čečensku?
    P.S. Ano, smýšlím, pravicově a proto nevolím, ODS a nazývám věci pravými jmény, i když to rudým mozečkům zní nepříjemně.
 • Že by další zaručené zprávy jako v Iráku? A opět kašleme na všechny!! Jen tak dál!
 • Konečně bude konec? Že by augiášův chlív byl konečně vymeten? Tak honem honem tuneláři, užívejte co jste nakradli až budete studení tak si s tím můžete vytřít.. *1*
 • česká republika může přispět svou vynikající armádní technikou a ještě lepší protichemickou jednotkou o síle cca 3 mužů *1*
  • Ještě máme Švejka a sapéra Vodičku. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit