Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosí vás nastudujte si něco o území tzv.palestina jinak zde ze sebe děláte akorát hlupáka.
  • Tohle už není ani provokace, mnohonickový žvanile. *16*
  • Již jsem tě jednou varoval ještě jednou a nahlásím tě magore a můžeš mně nadávat do udavačů
    *12* *12*
    http://aplikace.policie.cz/hotline/
  • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (IQ124) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Ja taky nemam jenom cas na vas abych se tady s vama zabyval. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je vzdelany clovek a bohaty pan a neni tady jenom na nejaki socki a taky musi pracovat. A to vi socki nedovedete chodite si jenom pro podporu a zavidite bohatym a uspesnym jako je Bc. Jaroslav Kak (IQ124). Ted se chystame s pritelem na bohaty obed (vybrane a drahe pokrmy) to neni pro vas. Rano sme si nechali prinest snidani do postele a jeste sme se milovaly a potom odpocivaly. K veceri si dame drahy vina a mozna jeste pak pujdem na plzinku do sitosti. Vcera jsme byly s pritelem ve virivce o tom si vi socki muzete jenom nechat zdat. Vi si spocitejte drobaky v kapse a cucejte vycpelou desitku protoze na Bc. Jaroslava Kaka (IQ124) skratka nemate. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je OSOBNOST! A ma tri vysoki skoly.
    .
  • Kde žid, tam nebezpečno!!!
  • Opravdu žasnu jakou mají židi trpělivost . Už by bylo načase vyhubit komletně celý Hamas beze zbytku. Když zmiňuji Hamas míním Palestinec ( libovolný) = Hamas.
  • Rozhodně jsou ti dva které jmenuješ chytřejší než ty, protože ty jsi známý totální blb tečka!!
  • dnes je tu opět debata na urovni *1*
  • Pepin s ORkem. Dva extra certifikovaní hlupáci. Pepin to už je značka.Jak Mirek Topolánek.Značka absolutní blbosti který se fakt vyzná.Od rána do pozdní noci tady socka blije své výlevy blbosti.Nejkrásnější je ovšem jeho naprostá bezmoc s tím jeho nepřítelem něco udělat.Jen tady štěká jak ratlík k všeobecnému obveselení.
  • diky turbanu na hlave se ti prehriva mozek?
  • Dneska někde psal, že je študovaný sociolog. To prý v blázinci tvrdí kdekdo. *1*
  • USA, ale celý západní svět čeká vlna chudnutí, nárůst počtu lidí závislých na sociálních dávkách, potravinových kupónech a na pomoci charit.

    Stojíme před gigantickým „resetem globální ekonomiky“. A tento reset postihne všechny země, které jsou součástí dolarového mocenského systému, kde ropa se prodává za petrodolar a zboží a produkce z Číny se hradí print-dolarem a print-eurem, tedy monetárními nástroji nepodloženými výkonem vnitřních ekonomik našich zemí, ale mocensky-obchodním parazitickým vztahem závislým na ochotě cizích zemí akceptovat naše „print-money“.

    Bůh s námi!
  • Nemá, já jsem ho jen vyfackal po tlamě!!
  • Jaky příměří ? Židonacistická zvěř beztrestně Palestince masakruje a páchá na nich brutální zvěrstva , protože se Palestinci nesmiřují s okupací své země . Žádný příměří mezi Palestinci a zfanatizovanou nacistickou židozvěří problém Palestinců neřeší .

    Řešení je jen jedno ! Židonacistickou zvěř přimět bezpodmínečně se táhnout z Palestinskych území na hranici rozdělení z roku 1947 a přimět je k odškodnění Palestinců za všechny spáchany zvěrstva , včetně nejhoršího zločinu proti lidskosti , genocidy ! Židozvěř musí vydat židonacisticky pohlaváry za páchanou genocidu na Palestincích k zvláštnímu mezinárodnímu tribunálu , kde budou souzeni a určitě odsouzeni k trestu smrti !

    Dokud zfanatizovaná židozvěř nebude přinucena respektovat mezinárodní právo a právo Palestinců na jejich nezávislý stát , tak nacisticky židohyeny budou dál beztrestně Palestince masakrovat a zabírat jejich zem !
  • tečka je starý pakoš z Plzně, je to cikán a žije tam v pastoušce s kozou, po válce pěstovali zeleninu chovali slepice v příhradě a králíky v kurníku, máma mu šila oblečky na šlapacím stroji, je to exot a má už skoro 80 let, ale kdysi si udělal nějakou školu lepší než pomocnou, takže pravopis trochu zvládá!
  • Vsichni sem chodi kvuli tobe, tecko. Tolik debility se totiz u jinyho nevidi *3*
  • Však to má ode mě.
  • tečka ti nedá má natrhlou pr...el od včerejška z Gay klubu!!!
  • Klidek tecko, prdne ti cevka. Kdo se pak s tebou bude ve spitale otravovat.
  • Ježíííš, já bych píchal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit