Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou to srabovééé dat jim klacek hajzlum :-)
  • KIMCID
    humus
  • Ani ten hadr na hlavě je nezachránil ? A už jsou v rukách sedmdesáti pannen. Ocelových. Svatý ramadán, svátek míru, pokoje a terorizmu.
  • Kluci izraelsti do bre to delate.S takovou chamradi se neni treba mazlit.To jen tady ma kazde pako lidska prava.Takovym loupeznikum tady popsanym je treba pripravit trvalou krvavou lazen.Jinak nedaji pokoj nikdy.Bingo!
  • Anonym-popelnicova chátra která nedá pokoj.Klidně natahni ráfy socko tady nikoho nenadchnes.Kazdy je svého štěstí strůjcem.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
    *1*
    • Jsem rád,že teď s.reš maggi v kostkách bolšane!!!!!
    • Hlavně, že vy komouši, jste nechali po 40 letech vzqétající zemi,hnusi *16*
      • Komunisté zcela zničili za dobu svého vládnutí naši krásnou zem. Zdevastovali životní prostředí, nasadili zde rusáky,kteří 20 let parazitovali na ČSSR,zcela zničili morálku národa( udavačství,patolízactví,vlezdoprdeláctví či jiné jejich špeky,zničili či vyhnali inteligenci za hranice a do vedoucích fcí nasadili své děti, mnohdy na úrovní imbecility a vůbec se zde přenesl asijskoruský styl života, trauma bude aspoň 50 LET, A TO NEMLUVÍM O TOM, ŽE V OBCHODECH BYLO HOOVNO
        • Text Vašeho příspěvku *1*
  • Na palestinské útoky je třeba tvrdě odpovědět, Izrael má ještě svatou trpělivost, že nepoužil něco horšího!
  • Když střílí Izraelci je to jen zabíjení a statistika,když se střílí po Izraelcích je to TERORISMUS
    chvála západní demokracii
  • Adolf Hitler je proti svýmu žákovi židoesesáckymu dobytkovi Netanjahovi neškodný břídil !

    Škoda , že byl k židohavěti tak laskav . Taková fanatická verbež patří pouze do plynu !
    • Sk.rvený bolševiku. Neotravuj.
    • Tečko, ty čurr-ku, ty se uklidni *16*
  • Židovské zločiny proti Rusku a lidstvu
    VYD. A. F. PAVLOV; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
    www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com
    • A co teprve ruské zločiny proti světu a lidstvu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit