Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za co dostal Zeman medaili? Za členství v KSČ a za to, že byl kofidentem StB? To udělování medailí je stejnou šaškárnou jako za komunismu.
 • Zbabělče Putine!
  Zemanovo vyznamenání dostal i zpěvák Hůlka. Co on konkrétně udělal pro naši vlast?
  Vůbec NIC: Všichni víme že metál dostal jen proto že před volbama podporoval Zemana.
  Takže ty kecy o tom že vyznamenání se zasloužily o vlast si schovej do knihy komunistických pohádek.

  Nacismus je zrůdná totalitní ideologie. Jenže sovětský socialismus byl také zrůnou totalitní ideologií. Takže kdo podporuje jednu totalitu nemá právo stát v čele svazu proti jiné totalitě.
 • Ještě na té fotce chybí Ovčáček, protože jak on sám tvrdí, je trojjediný.
  • Ovčák nemá čas, hledá Peroutkův článek a taky vybírá peníze na pokutu.
 • Pane Bartoško, Dyku, Krausi, Gazdíku, Kocábe, Rumle, Horáčku, Halíku, Hermane a další rádoby "sluníčkáři", tak jak je to s tou vaší DEMOKRACIÍ a směrem na "ZÁPAD" ?
  Tomu říkáte demokracie, když nedovolíte jiný názor než hlásáte a ze kterého bohužel sálá jen zloba a zášť. Taková zloba, že se nebojíte vyhrožovat panu Kačerovi, Hůlkovi a dalším i smrtí když přijmou na Hradě svá zasloužená ocenění.

  Neštítíte se ničeho ani zneužití starého pana Bradyho, kterého necháte milovníkem Sudeťáků, ministrem Hermanem vodit jak medvěda a sbírat různá ocenění a vyznamenání, čím víc, tím líp. Ty chudák dostává od lidí, kteří před několika dny ani netušili, kdo je to Brady. Herman strýčkovi vyznamenání slíbil, ale nevydupal a nevydupal, tak se z toho udělala nechutná kauza. (Jak se u pana Hermana slučuje Holocaust a Sudeťáci dohromady?) "Čestný" pan Herman všude tvrdí, že vyznamenání nebylo proto, že se setkal s dalajlámou a on že se bude stýkat s kým chce a nenechá si nic zakazovat, ale zapomíná říct pravdivě to hlavní, že mu nikdo setkání s dalajlámou nezakázal, jen to nemělo být oficiálně na ministerstvu. Tak jako to udělali jiní, jako Bělobrádek, Obama, Merklová a další.. Jen pan Herman z toho udělal oficiální ministerské divadlo. Příště na ministerstvu kultury přijme i Sudeťáky.... Sobotka by ho měl odvolat z funkce. Zažít koncentrák je strašná věc, prošli jím stovky našich lidí, kteří se navíc dostali do koncentráku za potiněmckou činnost pro naši zem, kdy zemřely pak i celé rodiny. Pan Brady, tím nechceme snižovat jeho bolest, jím prošel jako malý židovský chlapec a pak odešel do Kanady, kde žije dodnes. Co tak významného učinil pro naši vlast, aby se muselo takovýmto způsobem vydupávat jeho ocenění na úkor jiných? Vždyť návrhů je třeba 500 a ocenění může dostat jen 30 lidí. A závěrečný výběr je legitimním právem prezidenta. Byli oceněny osoby, které se zasloužily svou prací ve prospěch naší země. Pokud se jednalo a pana Bradyho, měl být asi oceněn Svazem protifašistických bojovníků.
  Neříkáte lidem pravdu, rozeštváváte lidi mezi sebou a chcete tu za podpory amerických kamarádů udělat Majdan, ať třeba teče krev! Tak jak jste rozdávali vyrobené červené kartičky, teď na Staromáku zase dojemné svíčky, tak pak to už budou asi zbraně.

  To se vám ale nepodaří. Nejsme tak hloupí, abychom vám naletěli!

  J. Suchý, F.R.Čech, J. Petránek, I.Klíma
  • Ovarova desinformační kancelář pracuje, za to by se nemusel stydět ani nebožtík Goebbels. No jo, vždyť je tam Parteigenosse Schäferhündchen (stranický soudruh Ovčáček) z Halóóó Zeitung. A Parteigenosse Müller (stranický soudruh Mlynář) bez prověrky.

   Nejsme tak hloupí, abychom vám naletěli!
   • víme sajmon, goebbels - západ
 • vanhorne
  Denni tisk 11.07.2016; U proverky Mynare mi ruzni lide radili, jak se mam chovat, to rika sef NBU Navratil.
  Q: 'Z jakych kruhu ti lide chodili?' A:' Asi nema smysl o tomto hovorit.Ale myslim, ze to kazdemu asi dojde.
  Mynar proverku nedostal a sef NBU Navratil pravdepodobne skonci, protoze neuposlechl pratelskych rad blize neurcenych vyderacu.Kdo ty gaunery asi vyslal, Don Vito Corleone?Nemohli to byt i nejaci agenti SVR, CIA, MI6, RCMP? Ten Mynar musi mit nejakeho neznameho ale vlivneho protectora.Kdo to muze byt?
  • Druhej ichtyl *15* Ano, nemá smysl hovořit, proč např. Karlos Šláfenberk nedostal prověrku na postu ministra zahraničí. Typický havloidní potěr. Na druhých hledají chyby, sami si nezametou... *15*
   • vanhorne
    Kdo?
 • Michal HORÁČEK |narozen: 23.07.1952 |krycí jméno: SÁZKAŘ |registrační číslo: 21967 |útvar: Statisticko-evidenční odbor FMV | Druh svazku KTS*
  *KTS - Kandidát tajné spolupráce
 • Běž do perdele Semen, tvůj názor je v menšině a nikoho nezajímá...
 • Stydím se a těžce pohrdám tím spolkem na Hradě,historickém to svatém místě českých dějin.
  Sobotka prý nic nedokázal,jak by mohl,když předtím stačil sotva sundtl rovnátka...
  A ten na Hradě? totální vohráblo a to nejen manuálně ,ale zejména jako chlap,muž,persona.
  • vanhorne
   "ale zejména jako chlap,muž,persona."
   non grata?
 • Nechápu, co má být na Svazu bojovníků za svobodu kontroverzního. Ty dva pány z obrázku u článku jsem v roce 1989 viděl na vlastní oči v Praze na barikádě a můžu dosvědčit, že patřili k nejodvážněším! Také jsem viděl (také na vlastní oči!!!), že nikdy nevstoupili do KSČ.
 • že Samet, proběhl za dohledu agentů KGB a jejich poskoků. I největším zločincům a bachařům z komunistických koncentráků (bachař Vondruška z Preciosy nebo rudá bestie Brožová-Polednová) bylo milostivě odpuštěno jejich mučení a zabíjení nevinných a justiční vraždy.
  Komunistická smetánka pak zprivatizovala podniky, v nichž si předtím hrála na soudruhy ředitele - té zlodějině se říkalo "úspěšný privatizační projekt bývalého vedení podniku"
  Chá-chá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit