Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo dýchá pro merkelovské migrační šílenství. Jiný pro kolaboraci s Bruselem. Já už mám vydýcháno.

  • Ale dýchá se tu podstatně lépe, než před rokem 1989...

  • kdo nedejchá ve stresu není pořádnej kapitalista a podporovač západu...jste si to vycinkali v 89 tak si nestěžujte...

  • Tak to já osobně se stresem docela dost dlouho bojoval a to vlastně až do chvíle, dokud jsem nenarazil na stránku jménem cibdol, kde jsem si dokázal, respektive mohl, pořídit cbd olej, který ten stres odbourává levou zadní a je to vlastně takový všelék na vše :) Doporučuji. Mějte se

  • XERXES

    Se stresem jsem měl taky velké problémy a je pravda že dechová cvičení mi dost pomohla se jej zbavit. Kombinoval jsem to však i s dalšími věcmi jako je CBD olej, sauna a nebo naopak otužování.

    • CBD olej bych chtěla taky vyzkoušet. už jsem o něm hodně slyšela, ale než jsem si ho objednala, tak jsem na to zase zapomněla. teď zkouším Krupa Kratom . O tom už si slyšel? na stres by to měl být velký pomocník, tak nejdřív zkusím ten, aby se mi zase nějak nekřížily účinky s CBD :-D .

  • Já se tedy osobně už stresem nijak nedusím a to hlavně díky tomu, že jsem začala využívat produkt jménem guarana, který jsem našla na těchto stránkách zde... Guarana je velice dobrá na uvolnění těla a třeba i zbavení se stresu... Určitě doporučuji všem nervákům a chronickým nespačům :-) Mějte se krásně a určitě to vyzkoušejte, protože to stojí za to.

  • Já se stresovala opravdu hodně často a přišlo mi, že jsem se snad stresovala úplně ze všeho. Víte co mi nakonec pomohlo? Pomohlo mi, když jsem začala proti stresu bojovat pomocí CBD. Našla jsem si totiž ideální formu jak CBD užívat, a to https://kratomworld.cz/collections/cbd/products/cbd-cookies-200-mg-cbd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit