Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pokud pociťují, že byli vyhozeni neprávem, mají se soudit... máme zde demokracii a o právu či neprávu zde rozhoduje soud... ať je zažalují za neoprávněné vyhození z hospody.

    Pokud je někdo napadal slovně na internetu... teď nevím...

    svoboda slova a výhrůžky jsou jistě dvě různé věci...

    ale co je výhrůžka... je to pouze hrozba přímým ohrožením, nebo je výhrůžka i to, že přijmeme uprchlíky s nízkou gramotností a ze zemí s vysokou kriminalitou?
    ČR je jedna za nejbezpečnějších zemí světa... a až na 6. místě jsme kvůli násilné kriminalitě cizinců (zahraniční gangy apod.)... slibování příjmat kohokoliv z zemí mimo prvních 5 nejbezpečnějších zemí se dá možná považovat za vyhrožování zvýšením kriminality.
    Sám na to co všechno je výhrůžka odpovědět neumím, ale jisté je, že svoboda slova je velmi křehká věc, obzvláště pokud lze za slovní projev jít do kriminálu.
    Zase na druhou stranu, pánové ochutnali rozdíl mezi lidmi živícími se tlacháním a živícím se fyzicky (ti tolik tlachat neumí, páč je to neživí... zato umí používat fyzickou sílu... páč to je právě živí).
  • a ne mudrovat nad porozuměním. Ještě že je tady taková silná averze proti vetřelcům z gumových člunů. Na Slovensku už se našla první hlupaňa, Angele podobná - co si afgánského vetřelce v z a l a. Jen tak na dálku. On v DDR ona na Slovensku. A už nám to tady začíná. Šupák tady dostane občanství a už se tu pohrne celá jeho vychcaná familie.Hlupaňa je navíc poslankyně!
  • Chudák hostinský, magoři si u něj vyřizují vzájemné spory, k tomu ten Bureš a jeho EET, nedivil bych se, kdyby s tou živností praštil ...
  • Kolikpak máš autore, Hollane, Stropnický, muslimáckých nebožáků doma a pomáháš jim začlenit se? Co??? Nula??? Tak už nic nepiš.......pokrytče.........
  • Tupé a tendenční žvásty prorežimních novinářů, levičáckých a neomarxistických kriplů.... Všechno tohle, je jen špinění normálních lidí, kteří nesouhlasí s nynějším mainstremem.
    A to, že tam byl předtím i advokát toho amerického vraha, tak nechápu, co to má s tím společného. Byla to snad jeho práce, případy si nevybírá(kdo ví, jestli ten americkej magor, mu nebyl přidělen) a po práci si snad každej svobodnej člověk může dělat co chce...
    A také to, že narazí na dva KKty a politické parazity této společnosti, řekne jim svůj názor pěkně od plic, to je snad také jeho věc, když se na to cítí... *1*
  • drzé střelby arabských výrostků na střelnici v Hrobčicích. Na netu jsou i fotografie jak zde domestifikovaná islámská chátra trénuje střelbu ze samopalu. A hraje jim k tomu arabská hudby se skřeky. To není kachna ale realita z jara 2016. S řadou fotografií na netu.Takže pokud už jsme tak daleko, měli ti 2 v Brně dostat v rámci porozumění i veřejný výprask. Banda už si tady střílí a my budeme hledat porozumění? Ne! Konfrontaci, výprask a vyhnání!
    • Tak trénuj taky, já jsem si třeba koupil kulomet a každý víkend to na dvorku trošku roztočím. Mám taky nějaký fotky na internetu ...
  • Jaký článek, taková diskuse pod ním. Ééééch dubínuška!
  • Jakej strach z migrantů,tyhle náckovské nálady vyvolává neschopnost starat se o vlastní lidi.
    To že vymíráme už ví i nenarozené nemluvně.Podívejte se do fabrik kde našince nahrazuje Slovák pak Rumun a Bulhar no a nejradši by dovezli další otroky ze zemí kde je daleko hůř,ale bacha tam se hraje poněkud jinak.Z 2mega uprchlíků německé firmy zaměstnaly 6.Tytéž firmy Angele radily aby uvítala každého hadráka.Novodobí šéfové komunikující pouze elektronicky si se svojí brutalitou vůči zaměstnancům s dvěma a více dětmi nezadaj s leckerým psychopatem.Pak se nedivte že lidi berou do svých rukou co ještě můžou.No a to že jsou v Brně mimoni ja snad jasný každému od omluvy sudetoněmeckým náckům přes sm hratky na Ukrajině.Správné sm by zažil v Doněcku ten imbe c i l.
  • Pamele! Ty nám tu ty ruskej teplej zmrdeee o morálce nic nekaž.
    Podvádíš tu s bodováním ty plus mínus 8 za vteřinu a kradeš lidem jména i nicky.
    Simona měla původně nick Pamela a ty jsi ho od ní jen ukradl.

    Máš pořád stejnou barvu za jménem pav.liku caligulo pamele tiscali visitiore...
    Jsi chlap a hraješ si tu na ženskou. Takže ouchyla opravdu jsi ruský haajzle.

    Jako tiscali visitior rád poučuješ druhé ať se chovají slušně.- pod jiným nickem ale se stejnou barvou pak kradeš nicky a pomlouváš protože jiné než ruské názory nesneseš
    Takže nekaž vodu když chlemtáš víno ruslej čůůráku
    • ...ty vymrdanče Simone, nauč se podvádět taky, ovšem na to jsi velký pitomec :)))
      • Já jsem slušná holka Simona a slušní lidé nepodvádí. ani s hlasováním.

        Ty jsi ruský teplouš a podvodník s bodováním zlej BTW trolle.
        Navíc jsi i zbabělec protože se bojíš napsat názor a nechat ho soutěžit o přízeň či nepřízeň lidí jak je to v demokracii běžné.
  • Vždyť píšu, že je to ouchyla. Psal by normální chlap o vložkách? Ne. Výdával by se za mladou holku? Ne. O tom může psat jen dementní starej ouchyla alias fake Simona+1000.
    • Simona je holka a za cchlapa jí vydáváš ty protože tě seeere že uvedla pro tvé
      rusko nepříjemná fakta. Takže vadnej ouchyla jsi tu jedině ty ruskej haajzle
      • ... Simone, ty jsi opravdu super kretéén. Takovej pitomec jako ty, ten nám scházel :)))
        • Já jsem ta holka Simona.
          Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši kulihrachu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit