Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Copak do háje. Bývají situace, kdy by někdo svého šéfa nejraději poslal někam úplně jinam. Ale musí se, holt, umět ovládnout. 😍

 • Naopak nevidim na tom nic spatneho sefa nebo kolegy tam poslat...! Pretvaret se neumim.

 • Kvalitní šéf poslechne a jde. Nemusí to být zrovna do háje, jsou i jiná vhodná místa. Ovšem posílající odchází rovněž, na pracák.

 • mun.go

  Zjevný PR článek. Jde o rychlou reakci na situaci - a to není čas provádět nesmyslné prostocviky

  Otevřete okno, sundejte si jednu vrstvu oblečení, napijte se chlazeného nápoje ... Svírejte a rozevírejte pěsti ... Kopejte (nebo alespoň podupávejte) patami do podlahy ... Lehce narážejte bokem do židle ... Soustřeďte se na barvu očí osoby, se kterou právě mluvíte ... Zavřete oči (není nutné) a zhluboka se nadechujte nosem, zatímco počítáte do čtyř ...

  A živě vidím, jak pokládám šéfovi otázku "A jaký je váš názor na situaci?", když právě svůj názor jasně a lapidárně vyjádřil. 

  Nějak se to koučování na Tiscali rozlézá ...

  ... koučování ... získává čím dál větší popularitu ...


 • V každé práci je něco. Taky mě to tam občas nebaví a nejradši bych všechny poslala do háje. Práci ale potřebuji, takže se musím ovládat a snažit se se všemi dobře vycházet. Jsem ráda, že mám práci, kam můžu chodit oblečená jak chci. Manžel má náročnější zaměstnání, kde musí mít speciální pracovní oblečení, které si musí sám kupovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit