Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9

    Známá firma se ozvala? To je bomba duchaplnosti Občané!

  • astv

    Já jim to, tak trochu i přeju.  Člověk se od opice začal odlišovat tím, že začal myslet.  Když někdo myslí přirozením a nechce vidět, že kolem něho krouží zlatokopka, proč ho litovat? Nebo si snad někdo myslí, že  paní Vondráčková by žila s nějakým traktoristou? 

    A to je i případ ostatních pánů.

  • paska

    Teď si chrochtáte, co Řepka, Plekanec, Pomeje už nic moc, Slováček je taky v pytli. Kam až to klesne, pod bulvár !!!


  • Souhlas. Ale to jméno Vondráčková mi někoho připomíná... 😠

  • Prý rozvod roku... směšné...


    Kdyby manželství fungovalo jak má a jak tvrdí a pláče v médiích Vondráčková ( jedena z protekčních potomků), nemusel by Plekanec hledat někoho jiného...


    Vůbec - řešit své osobní vztahy přes média je ubohé...

  • Prosím Tiscali, aby se nesnižovalo na úroveň obskurního bulváru a nepublikovalo informace o nechutných týpcích jako je Rolincová - zabila pana Rotrekla, Vondráčková- Boundheat, skalní husákovci Karel Gott , Bohdalka a uchylák Ringo Čech. Z jejich konjunkturálních ksichtů a lezení bolševikům do iti je mi hned po ránu na zvracení.

  • Vondráčková si za to může sama,drzim palce Plekymu i Šafářovè. Řepka měl pravdu a za pravdu se v tomto státě sedí.

  • To, co multimilionář Pelta zde stvořil jako kopanou, je spíše okopávaná. Mnohdy se na to nedá dívat. Problémy Řepky ani "herečky" Erb. mne tudíž nezajímají. Totéž ta druhá dvojice rozcházejících se. Prý jeden z nejslavnějších českých párů!  Od Plekance očekávám "pouze" dobré výsledky v národním týmu, jinak co? Nevím, proč by Vondráčková musela být zrovna "hvězdné dítě"? Takových talentů na světě je...Já to neposlouchám. Jsem zvědav, kdy dotyční zjistí, že dětem je nejlépe s oběma rodiči...

    Ale, jak říká náš kamarád Roman " Láska je mocná čarodějka".


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit