Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano, vinit redaktory nemá smysl, plní pouze úkoly. To samé tvrdil Eichmann při procesu po válce.Morálka dnešní doby je na nule, budiž nám samo nebe milostivo.
 • Před rokem 89 to vypadalo úplně jinak. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
 • V techto pripadech kazdy prece vi ,ze rodina nebude tancit a smat se radosti,proto at si kazdy
  vybere z to podstatne ze zdelovacich prostredku.Kazdy soudny clovek je sokovan ,i kdyz nejde o jeho dite a proto hodne lidi vola po trestu smrti.
 • Helee, mila alino, halino, jeleno nebo co jsi zac, hled mluvit za sebe a nedelej z lidi vetsi blbce nez jsi ty sama!!! Ja kuprikladu televizi zrusil uplne, jelikoz ty sra.ky muze sledovat jen labilni jedinec ci .chyl. Tak mluv teda sama za sebe a me do toho netahej, ty krav.!!! *12* *12* *16*
 • Z bulváru je mi na blití.
 • Kvalitni kxindl je tento byvalý policejní mluvčí.Pro průšvihy vyhozen.Nyní je komentatorem na vsechno.Přidá svůj trapný štěk naprosto ke všemu.Neuvěřitelná vtěrka která se snaží uchytit.Není snad většího křiváka v mediich.
 • Na tomto stylu jednání a chování je založen celý kapitalismus. Nevím čemu se všichni divíte. Vždyť jste tento kapitalistický hnůj chtěli.
  • Kapitalismus je skutečně založený na penězích. Pro peníze se zabíjí, za peníze se kupuje zdraví, spravedlnost, život. "Slovo zbožím se stalo a přebývalo mezi námi" parafráze Nového zákona.
   Na druhé straně, co je to za život, který je založený na honbě za mamonem. Lidé pracují 12-16 hodin denně, někdy i o víkendech. Jen proto, aby si mohli koupit lepší auto než má soused, lepší........... A najednou jsou staří, života neužili, jejich děti jsou odcizeny a všechny normální lidské radosti jsou tytam. Fůra peněz v bance a pozůstalí se o ně perou!
   Nebylo to lepší, když jsme žili ne v blahobytu, avšak zabezpečeni do smrti a radovali jsme se z každé maličkosti? Člověk neměl strach o život, neměl obavy ze stáří.
   Lepší vrabec v hrsti! Ti, co mají všeho dostatek nebo dokonce přebytek, nemají pro co žít. Hledají si náhradní náplň, adrenalinové aktivity, drogou si přivolávají nové zážitky, nezřídka i končí dobrovolně ten svůj jalový život. Kdybych neměla co dělat, snad bych umřela.
  • Ano, ten tzv. "kapitalismus" je to, čím nás strašili komunisti, abychom netoužili po svobodě a demokracii. A teď když jim komunismus chcípl, tak se podle toho "kapitalismu" chovají. V civilizovaných zemích není žádný "kapitalismus", ale svobodná demokratická společnost, a to je něco jiného.
 • A nyní si položme otázku - Kdo vydělává na neštěstí

  na Blízkém východě, na Ukrajině, před tím v Jugoslávii - v Kosovu, ve Vietnamu, i jinde? Kdo vydělával na válkách , na první světovéí na druhé světové, na lokálních válkách po celém světě?

  Rusko to těžko bude. Takže?
 • Souhlas, komentář vystihuje směřování i dosud seriózních českých médií v posledních letech. TN na Nově jsem přepínal už před lety, ale bohužel stejný formát už zavedla i ČT, která se svými životními "příběhy" zbulvarizovala své zprávy.
  • Já bych ani tak neobviňoval ČTV, prostě si chtějí vydělat. Ovšem je pravda, že tenkrát Železného NOVA začala s pěstováním pokleslých zpráv a systematické snižováním intelektuální úrovně národa. Z toho by byla jediná cesta: při těchto zprávách vypnout TV, pak by si všimli, že se snižuje sledovanost, a z pochopitelných důvodů ten hnůj přestali vysílat. Otázka ovšem je, do jaké míry se jím už podařilo zdebilizovat tento původně neobyčejně inteligentní národ. Tady už bych ruku do ohně nedal.
 • ostapkotab
  GEMA,ze jsi d€bil vim davno,ale,ze jsi ztratil smysl pro nadsazku jsem nevedel
  • Děkuji, nápodobně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit