Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak Čaputová II no doufám že madˇaři nejsou tokový trubky jak slováci aby totok zvolili

  • Copak skopčáci to je národ debilů, ale že češi se začnou na povel slejzat jak za bolševika, to bych nečekal. I když v Praze je extrémní koncentrace debilů.
  • Každý závislák může založit Ústav nezávislého čehokoliv....Tento je třeba naprosto nezávislý na pravdě a skutečnosti.

    Nezávislost jako nezávislost.....

    • To je pravda, já rád chlastám, tak založím ústav nezávislého pití. Je mě 52, pravidelně se jednou tejdně vyleju, doma trochu pozlobím, žena si trochu vyskočí  a funguje to.
      • Ale je pravda že nebejt jí, tak už dávno jedu z kopce bez brzdy. To ani Nohavica nevymyslel.
    • Až na ten malý detail, v závislosti na "dotacích" těch, kteří chtějí rozvracet cizí společnosti.  Pan Soros by mohl vyprávět dlouhé příběhy, jak se mu tohle vyplácí. A moc dobře ví, že existuje spousta lidí bez páteře. 😈

  • Ješťe mi nikdo neodpověděl co to je ten Ústav nezávislé žurnalistiky, na Tichcali z něho opisují, jak z bible svaté. Jinak fandím panu Orbánovy 

  • tobro

    To snad ani nemá cenu komentovat... 😂😂😂..😉

  • Jakmile někdo vyčnívá - hned se najde lovec. Příklady, kdy špatné nahradilo horší jsou všude kolem nás. 
  • No bez šance

  • Bachovací čokl, NEČTU!

  • Orbánizace je maďarskou formou demokratizace. Orbán se již stihl etablovat jako symbol spravedlivého a rozhodného odporu proti budování eurohujerské diktatury, proti rozmachu merkelovského migračního šílenství a proti dalším eurohujerským nepředloženostem a protidemokratickým opatřením. Orbán je státníkem evropského formátu, politikem, který si vydobyl respekt na evropské politické scéně, on je zodpovědný Evropan a prozíravý občan. Evropa potřebuje politiky typu Orbána, aby hodnoty, na nichž byla evropská civilizace rozvinuta, měly své důsledné ochránce a prosazovatele. Orbán je proti úpadku evropanství, proti islamizaci a afrikanizaci Evropy. Rozhodnost a občanská zodpovědnost státníka Orbána je imponující a příkladná. 
    • Urá urá urá!! Fašismem k demokracii!

      • Tomu se prave pan Orban brani

        • Tak urcite.. Mozna se brani spis ty demokracii. Na druhou stranu, Madari houby vedi co to demokracie je. To my jsme na tom o chlup lip

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit