Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od tvé vepřové palice Simone, my rozhodně nic neočekáváme..hi..hi
  • milouš blublegum zeman - Byl ?????????????? - on už skutečně není - uchlastal se, nebo se mu zadrhl jeho tupý vodnatý ovar v putinově řiti, nebo mu snad už někdo konečně definitivně zavřel tu jeho prolhanou chvástavou župmu (u lidí ústa) ??????
    Óóóó jaká radost a sláva - národe raduj se.
  • Naprosto správně, jste první paní učitelka, která ví co se sluší a patří a ví kam patří obraz něčeho tak odproného, křiváckého, lživého, žvástavého, chvástavého - prostě naprosto nechutného vlastizrádného rusáckého poskoka.
  • A on snad někdo čeká něco jiného od té vodnatě tupé palice z pražského hradu než nějaký dlaší žvást na úrovni dementního rusofibního trotla???
  • Vy jste taky klenot našeho školství paní učitelko. Asi vyučujete už záchodové mísy kulturu sto-ho-ven a multikulti. Ta je taky k zblití *15* *1*
  • jestli vyhraje Trump volby, můžou si Bilderbergové hodit mašli a poskok Sajmon Tečka bude na dlažbě. A moc dobře to vědí....Trump bude po velmi dlouhé době jeden z mála prezidentů kteří nebyli pouhými figurkami federální rezervy. Naposledy to zkusil Kennedy, chtěl zrušit diktaturu FEDu a spolupracovat se Sověty ohledně mimozemského vlivu. A všichni víme jak to dopadlo. Američané by si měli Trumpa ohlídat ať jim ho neoddělá zas nějaký nastrčený prosťáček "Osvald".....
  • naklikává, tak ano je zde
  • zde?
  • Já som malinkyj kokotko a říkaju mna rebjonok Simonko.
  • Po poblitých klenotech jsem musela obraz Zemana odnést do kabinetu, včera ho někdo zcizil a pověsil na toalety, studenti už nevědí roupama, co dělat. Ale sluší mu to tam.
  • Já som kokotík Simon a píšu po slovensky.
  • slaboduché...
  • Porovnávatˇ Reagana s Trumpem je jako porovnávatˇ vášho prolhaného ožrana Zemana s naším pravdomluvným Kiskom.
  • Jmenuji se Simon a kdybych nebyl debil, tak bych tady nebyl.
  • Měl jsem rád hradního opilce zrzavého Veškrnu, ten uměl udělat ostudu, tomu se jen tak někdo nevyrovnal. Zeman byl proti němu břídil.
  • Názory našeho opilce na Hradě Zemana už nikoho ve světě nezajímají, je svým chováním směšný a dělá ČR ve světě jen ostudu. Nejlepší řešení by bylo odsunout ho i se svým ovčincem do Ruska.Tam má posluchačů asi dost a vodky též.
  • Umím hovnoo, vím hovnoo ale jsem tu pořád, to jste rádi, že...hi..
  • tak nějak to mám i já

    vivat Zeman
  • dneska mám volno, tak jsem na Tiscali, vyjímečně, šel jsem náhodu kolem
  • nerozumím, ale pindat o tom umím dokonale, v tom jsme totiž my havloidi nepřekonatelní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit