Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidská hloupost je prostě věčná. Dokazuje to 90 schválených politických stran, hnutí a 33 církví v českém Kocourkově. Chce se mi z nich a jejich členů blít... *8*
  • "Už od začátku jsem své prohlášení nemyslela tak úplně vážně, přiznávám, že jsem nezačala podnikat konkrétní kroky k tomu, abych tato slova proměnila v činy. Mé prohlášení bylo v první řadě deklarací politického postoje," uvedla Zachariášová."
    .
    To je fakt ubohost nejvyššího řádu. Ovšem odpovídá to tomu co se tady děje. Politici se budou pomalu zapřisahat, co chtějí udělat nebo udělají a pak to najednou otočí. Žvanění, žvanění, žvanění. Žádná osobní zodpovědnost vůbec za nic. Ale proč ne, když si to občané stejně nechají líbit.
    A to, že si zanadávají u piva nebo v diskuzích? No a co? Pak zase spokojeně odtáhnou domů, prospí se a je to vyřízené.
  • Uprchlíkům je třeba pomáhat. Přece je nenecháme umírat hladem, jak Putin svoje poddané!
    • Á konečně se našlo individum s postojem ODS a STOP a krade přezdívky jako ostaní kámoši zloději a jiní politici.
  • K nám se nikdo nehrne. Strach z hladomoru děsí i hladné.
    • jen ty miliony Ukrajinců, Litevců, Lotyšů, Kavkazanů.....
  • EU si ruskými fašisty rozvracet nenecháme!
    • Trolečku, vdolečku EU je už Američany placenými Islamisty a Ukrajinskými fašisty totálně rozvrácené. Viz jak se chová k vlastní členskou zemi - Řecko. Pěkně po německo-fašisticku.
  • Hampl, Konvička, Okamura a další postavičky před imigranty chtějí bránit "malého českého člověka", případně "slušného Čecha"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    nojo...všichni by chtěli bránit Čechy ale na malého moravského člověka případně slušného Moravana se opět kašle. Asi se budeme muset trhnout a bránit se sami. Co si neuděláš sám, to nemáš..... *7*
  • Nojoo, ten blb humělec z New Yorku zarostlej Kohout, co pobíhá nahatej na veřejnosti a předvádí se, taky říkal, že by si k sobě uprchlíky vzal, ale prej má malej byt. Já musím najít to video, jak předvádí hůůůmělecky waterboarding, to se budete válet buď smíchy nebo se poblejete. *1* *1* https://www.youtube.com/watch?v=2fR8QgaUhN4&list=WL&index=53 To fakt stojí za to. *1*
  • Nekutečná populistická pýča...
  • Dnes jsem nechtěně a proti své vůli přispěl na africkou pakáž konečnou částkou přes 1 mld. kč.Přispěl jsem tak že si je Chovanec přihrábl do svého rozpočtu.Nikdy bych je o své vůli touto cestou neposlal.Takže dnes mi byl definován můj dlouhodobý třídní nepřítel.Šupaci z Afriky a ten z ministerstva.S každým bude třeba zápasit jinak.Ale nelze to vzdát.Musí počkat důchodci,lékařská péče, opravy chodníků a cest.Ale to jsme si nedomluvili.Toto je lumpárna a gaunerství za bílého dne.Uvidíme!
  • Tak tady máte soudružku.vod.zelenejch v plné parádě http://www.zeleni.cz/lucia-zachariasova/ Tuhle zelenou.pýču všichni platíme přímo ze státního rozpočtu na taky.ministerstvu mega.blba dienstbiera! Pro začátek by stačilo soudružku repatriovat, co říkáte?!! . *10*
    • To je málo. Vyhostit na území Islamského státu. Platí to Sauds. Arábie via CIA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit