Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K nám se nikdo nehrne. Strach z hladomoru děsí i hladné.
  • EU si ruskými fašisty rozvracet nenecháme!
  • Hampl, Konvička, Okamura a další postavičky před imigranty chtějí bránit "malého českého člověka", případně "slušného Čecha"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    nojo...všichni by chtěli bránit Čechy ale na malého moravského člověka případně slušného Moravana se opět kašle. Asi se budeme muset trhnout a bránit se sami. Co si neuděláš sám, to nemáš..... *7*
  • Souhlas, ale jakmile třetí svět začal fungovat, pak okamžitě EUUSA jej demokraticky rozbombardovali. I nastalo muslimské jaro - pod protektorátem EUUSA.
  • A vidíte může a je to programově přopravováno mimo jené Shapirém. Nyní už nerozhodují nějaké FOLBY natož volič, ale příkazy BRUSELWOSHINGTNU,
  • Tento článek je pro většinu národa unfér, Podporuje ožebračování normálních lidí. Není to jen jiný názor, ale vlastizrada ČR. Kdo pomohl našim lidem - nikdo. Jen nás okrádali v rámci Klausewicovy privatizace. A nyní okrádají nás v rámci čerpání rozpočtu a MEZAJÍMÁ je názor podstatné většiny obyvatel. Je realita, že přispívají k likvidaci svébytnosti drtivé většiby obyvatel Českého ABSURDISTÁNU. Ostaní státy EU - BRUXELES náš stát ZPLUNDROVALI. Stačí si to spočítat KUPECKÝMI POČTY. Od roku 1989 nás likvidují ekonomicky a nyní začínají i likvidaci česko-moravského etnika. Je to připravený proces EUUSA k protektoráru Východní Evropa perspektivně pod protekcí USA cestou Islamizace. I nastane Středoevropské muslimské jááááro, Viďte pane UNFÉRe.
  • Nojoo, ten blb humělec z New Yorku zarostlej Kohout, co pobíhá nahatej na veřejnosti a předvádí se, taky říkal, že by si k sobě uprchlíky vzal, ale prej má malej byt. Já musím najít to video, jak předvádí hůůůmělecky waterboarding, to se budete válet buď smíchy nebo se poblejete. *1* *1* https://www.youtube.com/watch?v=2fR8QgaUhN4&list=WL&index=53 To fakt stojí za to. *1*
  • Nekutečná populistická pýča...
  • Dnes jsem nechtěně a proti své vůli přispěl na africkou pakáž konečnou částkou přes 1 mld. kč.Přispěl jsem tak že si je Chovanec přihrábl do svého rozpočtu.Nikdy bych je o své vůli touto cestou neposlal.Takže dnes mi byl definován můj dlouhodobý třídní nepřítel.Šupaci z Afriky a ten z ministerstva.S každým bude třeba zápasit jinak.Ale nelze to vzdát.Musí počkat důchodci,lékařská péče, opravy chodníků a cest.Ale to jsme si nedomluvili.Toto je lumpárna a gaunerství za bílého dne.Uvidíme!
  • Tak tady máte soudružku.vod.zelenejch v plné parádě http://www.zeleni.cz/lucia-zachariasova/ Tuhle zelenou.pýču všichni platíme přímo ze státního rozpočtu na taky.ministerstvu mega.blba dienstbiera! Pro začátek by stačilo soudružku repatriovat, co říkáte?!! . *10*
  • ci moooc uprchlikuu moooc a vecer *14*
    moje laski come ON IN aaaach
  • Kruh se uzavírá! Babiš, Krnáčová, Lucia. Každý má plnou hu´.. (ústa) proklamací, slibů, skutek utek. Vzdělání zdarma a tady budou dělat, jakože tvrdě pracují apod.
  • Tato zelená nána by měla být okamžitě zbavena místa a poslána na ÚP a její zbytečné oddělení ihned zrušeno. A takových zbytečných příživníků a lehkoživků jsou na odděleních jednotlivých ministerstev stovky.
  • Velmi dobrý článek, díky
  • Výraz "zelený mozek" začíná v poslední době dostávat další význam...jak se může takhle blbej člověk vůbec dostat do politiky?
  • Bitch
    Jděte už s těma řečma do háje.

    Třetí svět chtěl samostatnost. Desítky let ji má. To že nedokázal vytvořit fungující státy
    ale jen chaos a diktatury je jejich problém.
    ti lidé drze přiznávají že chtějí do Británie Německa a Rakouska - ne za prací ale
    brát sociální dávky. Ekonomický uprchlík přitom žádný nárok na azyl nemá.

    Občanům ČR se léta kázalo utahování opasků, Mzda je zde pomalu nejnižší z celé EU
    a nyní po nás žádáte živit přivandrovalce který do systému nepřispěl ani korunou?
    Živte si je ze svého ale ne z našich daní multikultrální páni a pánové
  • Každý normální člověk by se měl držet vlastního rozumu.
    Když si tam ty imigranty chce nakvartýrovat tak za své. Ale ve finále to za své nebude.
    Takže z hrušky dolů do reality.
    Je to problém Evropy a bohatých zemí.
  • Zelená uletacká kr**a. Až ji budou kamenovat tak bude říkat jak byla blbá.
    Taky mám soc cítění, a jsem pro neznečištování planety a taky pro to něco dělám. Podívejte se na ty lidi ti se sem neřišli schovat.
    Mám známého který v 1980 utekl jako syn s rodinou do Rakouska. Nikdo jim nic nedal rok živořili. Za poslení peníze koupili jen chleba a nevěděli jestli chcíponou. Tito dostanou luxus proti tomu a je jim to ještě málo. Ještě si vymýšlejí.
    Když jich má podle neoficiálních čísel dorazit do Německa tento rok 500.000. To by se snad už byli schopni bránit. Vždyť jsem jsou hlavně chlapi cca 20-30 let. Rodiny maminky, tatinci a děti zůstavají tam. To je přece na hlavu !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit