Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se tato "celebrita" pohybuje v oboru "stránek pro dospělé" ...tak to není žádná "celebrita"..ale v Rusku se takovým odjakživa říkalo a říká "шлюха"- šliucha a to doslova a do písmene !.. prostě kur.a ! 

    • Očeň chorošo, Volk-zděs´", no tol´ko izvini, čto ja něpišu na azbuke. 😍

  • Pojem "celebrita" má stále víc hanlivější přídech. Celebrita může být hlupák hérostratovského typu nebo vrah kajínkovského typu. Celebritou chce být v současné době především vyšinutý extrovert. Pochybná sláva je přitažlivá v každé době a v každém systému, něco nedokonalého je v lidské duši.
  • Asi už jsem také starý a nerudný pán. Staromilec.

    Dřív, aby byl člověk celebritou, musel něco pozitivního a moc dobře a dlouho umět a mistrovství prokazovat.

    Dneska stačí stáhnout gatě tam, kde jsou čumilové od novin a je vymalováno. Tzv. celebrit je kam se podíváš. 

    A co umí? Mají povolenou gumu od trenclí (nebo na tangách - doplň dle pohlaví - pokud je zřejmé) a co nemají je soudnost.

    Hmmm, dnešek.....

    • Komunisti z lidí udělali živočichy: stačí jim vyskákat se na samičce, pak si nacpat panděro žrádlem, nalohnit se chlastem a pak čumět na televizi a poslouchat "projevy" politických "celebrit".

      • Nový systém měl 30 let na změnu. Skoro stejně, jako minulý režim. někde to asi skřípe, protože já tu Vaší charakteristiku vidím kolem sebe právě teď, ne před padesáti lety. 

        • Ano, skřípe to. Komunisti udělali ze soudných a samostatných občanů tupé ovce, které skočí na kdejaké kecy. Stačí se podívat koho si ty ovce zvolily jako své "fýrery".

          • Nevím milý Občane, ale já nechci fýrera žádného. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit