Přejít na výpis diskuzí

Jak se vlk nenažral a z kozy nezbylo nic

3.7.2018 17:08
Lukáš Strašík   4 příspěvky

Zdá se, že hrozící rozpad německé vlády kvůli azylové politice je - alespoň prozatím - zažehnán. Dosažený kompromis ale spor mezi vládními konzervativními stranami neuhasil, jen řešení odkládá a de facto hází na druhé. Navíc je velmi sporné, zda navrhovaný plán bude v praxi fungovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naložte to na lodě a vraťte do Afriky i s těma co se s tím čubčí


  • KIMCID
    cituji:Ještě si pamatuji Drahoše, jak v tom televizním show tvrdil ze migrace není důležité téma, ze snad až 6. Téma jestli se nepletu.... A hle ani ne rok a ve sluníčkovém Německu už začíná padat koalice kvůli tak nepodstatnému tématu... Ti Němci se nejspíš na ten duel s Drahošem nekoukali.
  • Důvěryhodnost Merkelové je  nulová. Ona už by neměla být partnerem k jednání. Angela se již zapsala do historie jako zosobnění zla a politik, kterému se podařilo nahromadit kolosální škůdcovský potenciál, jenž existenčně ohrožuje evropskou civilizaci.
    • Velmi správně. Jen bych ještě dodal, že by měla být postavena před soud, spolu s tou tzv. humanitární pakáží, kteří společně způsobili ztráty na životech a zdraví občanů EU  + obrovské, bilionové škody, kterým ještě není konec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit