Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5*
  • *3*
    • *3*
  • Knížku už samozřejmě mám, výborný čtení, a až si půjdu za Andrejem pro koblihy, tak si ji nechám taky podepsat.
    • *4*
    • *4*
      • Ty jsi taky dobrý ťuňťa, skoro jako Bureš, ale tvůj autogram bych nechtěl, jsi málo slavný.
        • *5*
          • Už na tebe nemám čas, nobelovko, musíš si tady vystačit sám ...
            • *2*
        • *7*
  • *4*
  • *5*
  • Ať žije Babiš, náš chlebodárce. Kdyby jsme ho neměli, ty politické strany by nás ožebračily. Ale on má peníze a rozdá nám je *14*
    • *8*
  • *4*
    • *15*
      • *3*
  • ... chochocho :)))
    • zábava lůzy!
      • *5*
  • ... checheche :)))
  • Vize do roku 2035 kolik to bude asi Babišovi let? Spočítal si to dobře bude mu 80 pokud se toho ovšem dožije. Vize to je jako prorok, který ví co se stane. Já prorokuji do roku 2035, že se bude stále oteplovat a bude stále více nedostatek vody. Když je nedostatek vody bude méně obilí a tím i krmivo a p í c e pro dobytek. Všechny potraviny budou dražší a voda se bude platit zlatem. Lidé s Afriky a dalších států budou utíkat před suchem do Evropy kde ještě bude co jíst. Přesun lidí bude tak obrovský, že už dneska by se muselo zamezit přílivu uprchlíků a naopak je vrátit zpět odkud přišly. Dávat peníze do států kde se shromažďují uprchlíci aby se zamezilo jejich stěhování je bláznovství, které ze zdravím rozumem nemá nic společného. Pokud dám peníze někam tak opět skončí v rukou pašeráků a pokud pašerák pošle více uprchlíků tak my tam zase pošleme více peněz a je to nekonečný koloběh, který skončí stejně válkou, ale bude to válka o potraviny. Vždy byly a budou války o jídlo a je jedno zda to bylo před 500 lety nebo je to teď.
    Mohl bych napsat knížku, ale nemam chuť ani náladu protože se to stejně změnit nedá. Lidé jsou nepoučitelní blázni.
    • *4*
      • Dal jsem ti jeden souhlas i když jsem trouba, ale vůbec mi to nevadí.
        • *4*
          • Máš můj hlas, gratuluji.
            • *4*
          • Jeden hlupák se jenom přece našel který to četl a proto ti gratuluji, dostal jsi informaci co se stane v příštích 18 letech a to nedostane každý. Stačí se poučit.
            • *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit