Přejít na výpis diskuzí

Jak ušetřit na vánoční dárky

13.12.2017 20:12
Srovnám.cz 9 příspěvků

Řada domácnosti si kvůli vánočním dárkům půjčuje, jiné pečlivě spoří v průběhu celého roku. A některé se prostě musí smířit s chudší nadílkou, protože není odkud brát. Pro někoho tak Vánoce představují spíš koncentrovanou únavu, ne zasloužený odpočinek v kruhu nejbližší rodiny. Minimálně s finanční...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivanka386

  Ahoj. Jeden ze způsobů, jak ušetřit za vánoční dárky je podle mě i pomocí takových těch slevových kuponů. Já to tak například letos udělala a myslím, že právě díky tomu jsem dost ušetřila. :)

 • Děkuji za super nabídky a skvělý článek. Já jen přidám, že pokud by vám na tyto skvělé produkty chyběly peníze tak určitě vyzkoušejte půjčky teď před Vánocemi. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti.

 • Díky za článek :) To já na Vánoce začínám šetřit už v lednu. Každý měsíc odložím pár stovek a díky tomu už jsem od září připravená nakupovat dárky. Zrovna teď jsem příteli objednala pantofle Vans, a to konkrétně tyhle - www.skvelaobuv.cz/produkt/pantofle-vans-mn-slide-on-marvel-spider-man-black-barevna :) V únoru se totiž chystáme do Egypta, tak aby měl u vody co nosit.

 • Na vánočních dárcích se dá poměrně snadno ušetřit, v první řadě je dobré kupovat je dopředu. Kolem Vánoc toto zboží totiž bývá nejdražší. Pak bych taky mohla doporučit slevové kódy, které se dají uplatnit při nákupu z internetových obchodů. 

 • Velice efektivní cestou, jak ušetřit nějakou tu korunu, je nakupování přes tzv. cashback. V praxi to znamená, že při každém nákupu z internetu dostanete nějaké peníze nazpět, určité procento. Nejlepší takovou službou u nás je bezpochyby Tipli
 • Nejhorší je takové to nakupování dárků pro známe, u nichž nevíte, zda pro vás oni mají dárek, tudíž si nejste jisti, jestli máte něco kupovat..? V poslední době řeším dárky vcelku jednoduše, vždy se mi něco podaří najít například zde https://www.darkysradosti.cz/ , dlouhé vybírání v kamenných obchodech tedy nehrozí :-)
 • Je to tak a nikdy to nebude jinak.
 • Prostě nic nekupovat jenom nutné věci pro děti.Již není blahobyt,ale holobyt demokracie.
 • My jsme letos za skromného Ježíška, prostě bylo hodně výdajů - auto, nová okna a do toho delší nemocenská. Nehorší bylo to vysvětlit dětem, ty dostanou jednu maličkost. Plně jsem se ale ztotožnila s tímto článkem, když není tak prostě není https://homepujcka.cz/financni-magazin/co-vas-o-financich-meli-naucit-vasi-rodice-6-zasadnich-veci/ a děti to snad pochopily *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit