Přejít na výpis diskuzí

Jak ušetřit na vánoční dárky

13.12.2017 20:12
Srovnám.cz 15 příspěvků

Řada domácnosti si kvůli vánočním dárkům půjčuje, jiné pečlivě spoří v průběhu celého roku. A některé se prostě musí smířit s chudší nadílkou, protože není odkud brát. Pro někoho tak Vánoce představují spíš koncentrovanou únavu, ne zasloužený odpočinek v kruhu nejbližší rodiny. Minimálně s finanční...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 •  Souhlasím s tím co píší všichni.. na dárky si nikdy nepůjčovat. Hlavně když rodina ví, že má člověk problém s penězi, tak pochopí, že si nemůže dovolit tolik dárků. Já to řeším tak, že dárky kupuji už během roku s velkým předstihem. Například máma neustále mluví o aroma difuzéru. Vím, že má taky občas problémy s dýcháním, tak jsem jí pořídila tuhle sadu https://www.alchymystique.cz/eshop/produkt/darkove-sady-lekarnicka-sada-difuzer-misticka-tmava-zdrave-dychani?categoryIds=571 Hlavně je důležité nekupovat blbosti, ale koupit pár dárků u kterých víte, že potěší.. 

 • Já bych si na vánoční dárky nikdy nevzala půjčku. To bych radši každému koupila jen jednu maličkost. Naštěstí peníze řešit nemusím a můžu si kupovat co chci. Dárky kupuji v průběhu celého roku. Když se mi něco líbí, tak to koupím a schovám do skříně. Tak mi alespoň nepřijde, že jsem za ně utratila tolik peněz. Pro dceru už mám koupený pěkný náramek, tak jsem zvědavá, co na něj řekne.

 • Taky začínám pomaličku shánět vánoční dárky a většinou je nakupuji podle slevových kuponů z http://kuponozdroj.cz/ Díky tomu tak ušetřím pár set korun, díky kterým mohu svým blízkým dát o něco více, než bych si normálně mohl dovolit.

 • sanskrybastr

  Dobré tipy. To my si snažíme doma nedávat příliš drahé a zbytečné dárky. Většinou si tedy darujeme spíš jen nějaké drobnosti. Minulý rok se mi například podařilo narazit na takové moc pěkné fotorámečky, které měli na https://www.emako.cz/foto-ramecky/ Řekl jsem si, že to by mohl být dárek, který ocení každý, tak jsem je koupil všem v rodině. :-)

 • Není potřeba každému kupovat ty nejdražší dárky, já jsem už teď objednal pár dárků na Vánoc, pro děti od sestry vtipná trička, které je určitě pobaví, a nemusí stát jedno tisíc korun.... nakupoval jsem z eshopu https://www.bastard.cz/?r=431180

 • Vánoční dárky nemusí nutně přijít na zas tak velké peníze. Mně se vloni podařilo dost ušetřit hlavně díky tomu, že jsem si předem prohlédla akční letáky a pak jsem šla do obchodů najisto, takže to letos udělám asi udělám asi stejně 😀

 • ivanka386

  Ahoj. Jeden ze způsobů, jak ušetřit za vánoční dárky je podle mě i pomocí takových těch slevových kuponů. Já to tak například letos udělala a myslím, že právě díky tomu jsem dost ušetřila. :)

 • Děkuji za super nabídky a skvělý článek. Já jen přidám, že pokud by vám na tyto skvělé produkty chyběly peníze tak určitě vyzkoušejte půjčky teď před Vánocemi. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti.

 • Díky za článek :) To já na Vánoce začínám šetřit už v lednu. Každý měsíc odložím pár stovek a díky tomu už jsem od září připravená nakupovat dárky. Zrovna teď jsem příteli objednala pantofle Vans, a to konkrétně tyhle - www.skvelaobuv.cz/produkt/pantofle-vans-mn-slide-on-marvel-spider-man-black-barevna :) V únoru se totiž chystáme do Egypta, tak aby měl u vody co nosit.

 • Na vánočních dárcích se dá poměrně snadno ušetřit, v první řadě je dobré kupovat je dopředu. Kolem Vánoc toto zboží totiž bývá nejdražší. Pak bych taky mohla doporučit slevové kódy, které se dají uplatnit při nákupu z internetových obchodů. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit