Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný slušný politik v mých rodných Čechách!
  • Babiš zavřel penězovody,tak na něj házejí špínu ze všech stran.Na čerpání dotací se tvořily zákony za Kalouska atd.A nyní je všechno špatně.Ať si dotyční zametou před vlastním prahem.
    • vanhorne
      " zavřel penězovody ". A dal jim ten spravny smer, Čapí Hnízdo?
    • Bravo Bureši!
      • A co s tim udelas americka filcko Simono, nic protoze jsi blba nula, nicka..hi..hi
  • Celá protibabišovská sága je ukázkou morálky našich politiků, kteří si závidí i nos mezi očima, natož politický úspěch. Navíc Babiš ukázal, že se se stáními penězi dá lépe hospodařit, než tomu bylo dosud, a tak "Béčkoví" ministři financí Sobotka a Kalousek brojí, proto že jim Babiš ukázal, jak to dělali špatně. Co je pravdy kolem Babišových zneužívání moci ve svůj ekonomický prospěch ukáže čas, protože dosud nebyl za nic odsouzen, pouze pomlouván a snad až politicky šikanován. Je sice pravdou, jak píše autor článku, že po volbách, i kdyby je ANO vyhrálo, mohou se proti němu ze závisti spojit bývalí političtí odpůrci, jak je to u nás zvykem, protože naše politická morálka neuznává vítěze. Babiš nemá na růžích ustláno pro závist politiků, že dokázal se svým ANO tak rychle porazit všechny tradiční strany. A u nás se úspěch neodpouští.
    • Nepochybně si své miliardy vydělal poctivě a vždy odved každou dan i Slováci se diví jak toho gaunera můžem volit ,ale jak jsem podotknul před tímto, aspon ještě neni tak vyhrabanej jako ožrala na hradě.Teda nepochybuju kdyby mu soudruhofašista z Kremlu dal dvojnásobek co EU tak mame v NATO dokoblihovano ty rouro z Agrofertu.
      • vědeckotechnicky nejvyspělejší země ale do vesmíru je vozí rus 1
    • přééésně, Babiš je svatý muž, zatočil s korupcí a až bude vládnout sám nastane ráj na zemi

      vivat Grebeníček
    • Základem demokracie a svobody je dělba moci. Každá koncentrace moci ekonomické, politické a jiné vede dříve či později k totalitě. A navíc když je v zemi dostatek ovcí, které se nechají opít rohlíkem nebo koblihou. Proto to funguje v USA, ale nefunguje to v CCCP.
      • =====Co tu meleš za nesmysly. V USA nefunguje nic, na lidi se tam těžce kaká. Dobře tam jé leda pracháčům a to přistěhovalec nikdy nebude. Koncentrace finanční a zbrojní moci je tam neuvěřitelná. Žil jsem v NY několik let, sem rád doma. Tys byl nejdál kde kobliháři, v lese za plotem?: D
        • Nevim cos tam dělal, ale normálně pracující člověk se ma rozhodně lépe než u nas i když zrovna země vzdělanců to neni.
      • Cccp není a usa dluží kam se podívá hmm tak to teda funguje
        • CCCP je, pouze se přemaloval na RF.
          A o USA není třeba mít obavy, je to vědeckotechnicky nejvyspělejší země, v mnoha směrem je nejméně o deset let napřed oproti ostatnímu světu a má v trezorech dost objevů a patentů k použití až přijde jejich čas. Největší síla USA je ale v decentralizaci ve všech oblastech a ve schopnosti pružně reagovat na měnící se situace. To středověký ztrnulý kolos CCCP neumí.
  • ... je neuvěřitelně krásné, jak z posledního českéhoi póvlu dělá Andrej úplné bláto :)))
  • ... je to zde prostě kanál, nic pro mě, ubohé trosky, divím se, že umíte trochu psát :)))
    • tak to jsi tady ty špína jak doma co? Vzal jsi i svoji zparchantělou matku?
      • ... mě nikdy neurazíš, primitivní póvle, nemáš na to, napiš místo a čas a bude konec :)))
  • Babiše nemam rád ale je pro abychom byli v NATO i EU,sice ze zištných důvodů, ale aspon něco.
    Zeman je zrádce České republiky a pokud vypíše referendum o EU a NATO je stejný zrádce jako K.H.Frank či R. Heydrich a stejně by s ním mělo být zatočeno.Přesto že tento opilecký soudruh tvrdí opak - snaží se aby dostal nejvyšší vyznamenání Ruské federace .
    • Kumule, a Ty z jakých důvodů, než zištných, chceš být v EU?? *1* Nebo jsi zpanchratěl natolik, že moc rád dostáváš všelijaké pokyny co smíš a co ne? Osobní svoboda Ti asi moc neříká, viď?
      • Osobní svoboda končí u ruského soldata na kontrolním bodě vožralého namol s nataženým akačkem požadujíc 1000éček uplatek nikoliv rublů a po půl hodinovym přemlouvaním konče otevřenou krabičkou malborek místo éček a bžundou ala bratja slavěny-poměrně nepříjemný zažitek a to dzixky.
    • ... nikoho vůbec nezájímá, jestli nemá rád špičkového ekonoma poslední primitiv :)))
    • Tak jsem se mrkl na oblohu a žádné kumuly.
      • ... moc vtipné, docela jsi mě zaskočil, balíku :)))
        • takový ten žumpovní humor tady zas předvádíš, co?
          • ... kdy a kde, zdechlino :)))
            • Kumul referendum je jediné nepopiratelné právo.Kdo ho potlačuje je totalitář. *3*
    • Souhlas. Zeman je placený ruským Lukoilem a také pohrdá právem a drží si na postu Mynáře bez prověrky. A že si vybral Ovčáka, bývalého redaktora z kolaborantských Haló novin, to je také příznačné. Není se co divit, vždyť je to "bývalý" komunista konfident StB. Zeman je ostudou země, kterou si zvolily zblblé ovce.
  • Porad je me tisickrat milejsi StB nez zlodej z Havlovi doby nebo kolaborant Simon, americka filcka..hi..hi
    • ... hlupáků jsou zde fronty, ale ty vedeš jako vede Francie nad Německem v kopané :)))
      • tak on nám žumpák pozná cizí státy? No to je údiv! Tam v jímce máte školu?
    • zlej trolle, tvůj postoj k STB určitě nikoho nepřekvapuje, buď v klidu *3*
      • No vidis a nic s tim nesvedes, protoze jsi blbec..hi..hi
  • Jsou zde "lidé" řízení Kremlem. Např. Bureš Zeman Claus.... Jsou jich stovky, vlastizrádců!
    • ... primitiv jako ty nevadí ani hajzlbábě v metru, degene :)))
      • tak tady jsi špinavče doma, co? Záchody, fekalie, smrad ...... to si tady ty žumpovní král úplně rochníš. Fuj to je krása co?
        • ... jsi rekordní primitiv, mám radost, jak jsi zesranej z mého intelektu, zbabělá kryso :)))
    • no krásné je, že ty lopata z ulice s tím nic, naprosto nic nemůžeš dělat. Dobrý co?
      • ... o lopatách píše pouze největší primitiv, kterým si kdykoli vytírám pr*el, ubožáku :)))
  • Soudruh Babiš je nadčlověk, protože obyčejný člověk nerozdává koblihy které vlastnoručně vyrobil!
    • ... primitivní debílek jako ty se ze*ere z každého popeláře, Babiš z tebe udělal pólv :)))
  • nelíbí se mi tradiční strany ani dotační oligarcha Babiš, chceto ZMĚNU!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit