Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si nechá soudruh Pussyeman na Hradě, který je dnes naprosto nedostupný, z důvodů trenýrkové akce, svoje mgranty, o kterých prohlásil, že je sem nezval. Ať je neposílá do jiných měst, když je sám nemiluje, jako svoji rodinu, a své věrné komplice z "Prognostického ústavu.
  • Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku v Česku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
    • vivat katovské mučírny

      vivat Jáchymovské doly

      vivat Grebeníček
  • Každý ve své zemi má povinnost přiložit rozum i ruku k dílu,aby se budoucí generace měly lípe než generace stávající.Ne ze své země zdrhat a opruzovat jinde,že tamější občané tam mají za povinnost ho dobře živit a zajistit mu výbornou práci na úkor starousedlíků.
  • Kdo chce pomáhat migrošům či komukoliv jinému, ať pomáhá - ze svého, za své.
    Já se rozhodl pro podporu českých dětí formou pomoci realizace a samotné účasti na charitativních sportovních akcích. Od tvorby letáků, oslovování lidí až po zaplacení startovného a samotnou hru atd atd.
    Video z loňského turnaje zde: https://youtu.be/aytJuzHOSrc
    Záznam z letoška jsem nenašel. Vybralo se přes 110.000 - pro Michalku.

    Na barevný nedám vědomě ani korunu, ale nikomu bych si nedovolil bránit v jeho sluníčkových aktivitách. V tomto případě bych ale připomenul rčení, že "Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán."
    *3*
  • to avyboje : tak ty jsi vyhrál cenu, ty tupé vemeno *7*
    • Prostě vyhrál nejlepší.Potřebuješ ,v humánním duchu,roztrhnout tvou hubu od ucha až k uchu.
  • Straníky všech stran,které se po komunistech prolhaly k moci a Česko zbídačily je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
    • ... to tebe je třeba nechat žít, debi*e, aby sis dosytosti užil svou tupost :)))
      • Blázen vidí blázny v jiných, tupec vidí tupce v jiných.

        Zkus se občas podívat do zrcadla a zamyslet se nad sebou, svým chováním a vyjadřování a jestli je v tobě ještě zrnko slušnosti, přinutí tě snad zastydět se a něco s sebou dělat
    • hošani *14*
    • máš doma katovskou mučírnu ?? *14* já mám doma latexový ohoz, mohu přijet ??? *14* *14* *14* *14*
      • Koukej se k budoucím zasloužilým revolucionářům chovat slušně,nebo tě po revoluci zpracují katovští mistři na tuhý krvavý biftek.S taovými lumpy jako jsi ty se mladá generace mazlit nebude.
  • U všech lumpů,kteří sem chtějí zatahovat uprchlíky je třeba co nejkrutěji vybíjet za vlastizradu celé jejich rody.
  • jak vypadá život českého bezdomovce nikoho nezajímá.ale jak si žije přivandrovalec za naše prachy to je krása...
    • ... k*k*t jako ty vnímá svět směšným způsobem, klasika :)))
    • přesně na slimáky je peněz všude dost ale na potřebné věci není ani koruna!! *16* *16* *16*
      • bbbb - ruru1... vy dvě ruský netáhla, za vaše prachy to není, sociálních dávek které vesele vyžíráte se to netýká *11*
        • Ty potřebuješ na katovské mučírně zpracovat na tuhý krvavý biftek.
          • krvavý biftek ? ale, ale ty zapšklá komunistická hnido ty můžeš zpracovávat akorát ten svůj kabanos *3*
            • játrovka v mozku to na tebe sedí :-S
          • přééésně, vyměníme si email ? *14*
            • ... primitiv komunikuje s primitivem (udělal jsem s tebou, balíku, malou výjimku) :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit