Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já musel v československé armádě absolvovat náročný výcvik kdy jsem po odchodu lampasáků vyšplhal na třímetrový plot, skočil dolů bez mapy busoly a gps navigace doběhl do obchodu a zpátky s dvěma lahvemi vodky opět šplhal na třímetrový plot seskočil dolů aniž bych je rozbil.
  • A copak teprve evropští nájezdníci v Americe, a američtí v Japonsku, to vydalo na několik knih a filmů. Hůř než dobytek. Chudáci ženské a děti.
    • Evropané nejsou nájezdníci, to jsou zemědělci: hospodařit a zvelebovat své území. Východostepní nájezdníci hospodařit neumějí, proto dělají loupežné nájezdy.
      • Dej si pokoj, teplej blbče..hi..hi
  • tak americké a čínské armády se fakt nikdo nelekne *1* *1* *1*
    • Celý svět se bojí pouze té ruské teroristické sebranky, která si říká Rudá armáda, a podléhá velení dementního trpajzlíka z kremlu.
      • Hele Ulrich ty jsi celý svět? *8* *1* Tak to jsi ty co vlastní banky a nadnárodní monopoly?
        • Bravo Ivane. Pokračuj a možná ti propustím jedno děcko z gulagu!
          • Drahý, ty jsi jen za bakšiš všehoschopné psycho s mániodepresivní představou že máš nějakou moc. To jsou přesně ti co potřebuje pan Soros. Za prachy bys prodal i vlastní mámu jestli nějakou máš. Asi ses narodil v nějakým rodičům co nemají žádný cit a emoce. V tom já ti nepomůžu. Jen tě polituji na tvém osobním problému. Tak si dál obchoduj a hraj s lidmi, nejlépe s děckama. To je jen o tvém duševním stavu a diagnóze. Taky tě miluji... *14* http://aeronet.cz/news/americke-velvyslanectvi-a-rockefellerova-nadace-ocenila-ceskou-televizi-za-zpravodajstvi-o-ukrajine-george-soros-muze-byt-spokojeny-zpravodajstvi-ct-v-rukach-skupinky-renegadu-jedinym-resenim-j/
  • Zmiňovaný Suvorov(pseudonym -přeběhlík GRU) si fakta z knihy "Zpráva o působení jednotek Specnaz" většinou vybájil.Ale pravda je že v 80tých letech kdy kniha vyšla na západě způsobila paniku.
  • Ještě by se našli pamětníci jak se v r. 1945 chovali Stalinovi nájezdníci při "osvobozování" Pruska a pak hlavně v Berlíně. Hůř jak zvířata. Chudáci ženské. *16*
    • jak se sovětští vojáci, kterým jste vy esesáci vyvraždili rodiny, vypálili domovy,chovali necitlivě ve vašem hnízdě. nechceš to hnát Helmute k mezinárodnímu soudu? Jistě vyhraješ....
      • Ty opakovaně zvířecky znásilňované německé ženy někoho vraždily? Nezapomínej, soudruhu, že "hnědí" Perteigenossen (straničtí soudruzi) a učili od "rudých" tovařiščej. Lituji, ale nejmenuji se Helmut. *3*
        • Konrád nebo Helmut to máš jedno soukmenovče. Nikdo vás do Ruska nezval ani do Československa Polska či jinam. Vnutili jste se jak vši. A vši se musí hubit. Nevšiml jsem si žeby 40 milionů německých žen protestovalo proti Hitlerovým plánům a že by jejich synové manželé bratři odmítli jít okupovat loupit a vraždit cizí země. Něco mi uniklo soukmenovče?
        • si taky francouzky stěžovali na znásilňování americkými hrdinnými vojáky
          • Soudruhu, nebuď směšný.
            • sám říkáš že vy nacisté jste se učili od komunistů a že jste totéž. Z toho logicky plyne že jsi také soudruh.
            • To hrdina Putin:

              Soudruh nejsem a nikdy jsem nebyl. Jestli jsem pitomý, to musí posoudit kompetentní lidé, ti mi zatím nic takového neřekli. *4*
            • Soudruhu, nebuď pitomý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit