Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazdar baracku, vypadni z bílého baracku a vem si sebou ty svoje teroristy
    • přééééésně








      vivat Maduro
  • Dnes jsem slyšel v naší veřejnoprávní televizi sdělení, že tzv. "umírněná opozice" zřejmě není "umírněná". Ono už se to smí říct ? Ona pravda jednou zvítězí !
    • dokonce umírnění teroristi řekli, že když je přestane USA dotovat, tak přejdou k IS
      • také jsem slyšel povídat si umírněné teroristy, říkali to, máte pravdu
    • přéééésně


      vivat hrdinná ruská armáda, vivat Putin





      WOW !!
      • Kdo to je, nebo co to je ta ruská armáda?? - to je ta parta rusáckých teroristických ožraelckých mužiků, chcípajících na okupovaných územích jakýmsi paskvilem nazývajícím se rusko a putin - ten skřetský komoušský zm.dský potrat jakého bolševické ču.ky?
  • Barack nenaplnil očekávání. Američany zklamal.
    • víme sajmon, zklamal
  • Ať žije Trump.
    • Kulihrach zase krade nick. *16*
    • myslím že bude živ a zdráv i bez tvého servilního podhulování ty ruskej patolízale *15*
  • Já bych navrhovala za prezidenta USA toho našeho Ožralu- Ovara I., to je opravdu všeználek.
  • už pomalu bal kufry, čekají tě v Mosulu, tvojí noví iSSismané ! *8* *1*
  • Dobře Američani zvolili, ať žije Trump. Vivat
    • Zloději nicku, v USA není president volen na věčné časy a nikdy jinak. Tam existuje impíčment (poslání do...).
  • Dupání a hlasitá hudba jsou velký problém. Dnešní mládež je zkažená. *11*
    Po desítkách let práce bych jako důchodkyně měla mít nárok na klidný spánek po obědě.
  • pokud dělá pořádky s imigrantama a vůbec s mexickou svoločí bere to za správný konec. Je příkladem našim podržtaškám Bruselu. A tak to má být!
  • pokud dělá pořádky s imigrantama a vůbec s mexickou svoločí bere to za správný konec. Je příkladem našim podržtaškám Bruselu. A tak to má být!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit