Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    proč má zase někdo potřebu dbát o moje blaho ,aníž o to stojím? *7*
    • To je jednoduché. Každý musí být v této zemi kontrolován, spíš pod dohledem. Kdo to dlouho vydrží bez remcání je podezřelý, tak se pořád vymýšlí nové a nové zákony, omezení a nařízení, aby jednoho dne i ten poslední melancholik bouchnul jak papiňák a byl " pod dohledem"! *8*
      • KIMCID
        1984
  • To je spíš trapas než sarkazmus. *5*
  • Kimcide to je ta Havlovská totalitní vize společnosti kterou mají řidít nikým nevolené
    různé spolky které chtějí lidem vnucovat své názory.
    Máme tu tzv. modní policie které kádrují lidi podle vousů a oblečení. Kdo má vous
    je out. Tamta zpěvačka přibrala a nevadí jí to. Hrůza to přeci nejde.

    Toto je zase Bruselský diktát. Prostě udělejte kuřácké a nekuřácké podniky - a každý občan
    at se sám rozhodne kam půjde. Vaše totalitní řešení zákazů nic neřeší.
    Ve vlaku byl zrušen kuřácký vagon. Přestáváme kouřit? ne kouříme na záchodě.
    Dělejte si 1000 nařízení ale my je dodržovat nebudeme - zda si za své peníze kouřím je
    pouze moje věc. Ne vaše!
    • "Prostě udělejte kuřácké a nekuřácké podniky" - myslenka hodna uplnyho vymastence
    • Hele, Lojzo, máš Židovské nebo Romské předky? Jseš černoch - teda pardon Afroameričan?? Ne?? Jseš ženská - to asi vlastně ne... cože, Ty nejsi ani teplej???!! Tak co si tady dovoluješ někomu něco kázat - vždyť ty jseš obyčejnej občan II. kategorie a jako takovej nemáš co do něčeho kafrat! A jestli jsi blondýn, tak si dej pozor, abysme Tě neposlai do koncentračního tábora!!! *1* *1* *1* *1*
      • (pozor, sarkasmus!) *2*
    • Klidně si za své peníze
      můžeš vykouřit i mně *1*
  • Aspon je tu videt jaky amici maji iq
  • cigara se nevzdam *11*
    • nemusis, jen tim neobtezuj okoli
  • Kuřácká logika je typu,, Proč bych všem okolo nes.al na hlavu - mě je to příjemné, tak nechápu proč to ostatním vadí" Navrhuji uzákonit možnost pro každého nekuřáka, aby měl možnost naprosto beztrestně každého kuřáka, který ho nezištně oblaží smrdutými a rakovinotvornými exhalacemi ze svých plic počastovat vlastními fekáliemi, výměšky eventuálně tělesnými plyny. Pokud by kuřák ztropil nějakou výtržnost, tak by vyfasoval pokutu nebo basu. Na závěr vzkaz pro kuřáky ohánějící se svými právy a osobní svobodou: Kdy vám konečně dojde, že svoboda jednotlivce končí tam kde začíná svoboda jiného!!!
    • Navrhuji z demokratického principu rovných práv při hysterii proti kuřákům plošně zakázat veškeré dopravní prostředky, kromě elektrického pohonu. A nebo každý kdo vlastní motorové vozidlo ať si dá hadici na výfuk svého auta, tu strčí do okénka svého auta a nastartuje. Kuřák si zatím může zapálit cigaretu a jsem zvědav kdo z těch dvou to vydrží déle. jestli řidič motorového vozidla vdechovat splodiny a nebo kuřák vykouřit cigaretu. Co vy na to s těmi exalacemi a svobodou ????
  • Hm, takže zatím jen tři lidé nepoznali sarkasmus, byť je to uvedeno v samotném titulku článku. To je zatím dobré skóre *3*
    • A vy žijete zřejmě v představě, že když za nějaký svůj blábol napíšete - pozor vtip, tak se začnou všichni smát. *5*
    • No jo, když někdo hulí jak cikán na mezi tak je z toho degene... degene... prostě b.bej. *1*
  • A všimli jste si, že na ilustračním obrázku je Paroubek? Jen mu není vidět bradavice, protože mu po ní teče kečup... *1* *1* *1*
  • Tu v tej pivnici,
    něpozvoli še kurici.
    Kto še prichyci,
    temu še tá cigaretla
    hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    A budze mat po p.či.

    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit