Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak má bejt rozum na hradě když zcela schází i mezi lidem v podhradí *2*
  • Jákla bych okamžitě zavezl do Bohnic jako schizofrenního paranoika s touhou po moci a jeho řitní alpinismus notně přesahuje vrchol Mont Blancu. Zde se v plné parádě ukazuje Hradební "kremlofilismus" "Putin na mě a já na něj." Tak nějak to probíhá již roky na Hradě v praxi.. Když Putin ukázal ukazováček stop raketovému deštníku, tak poslušně vyšli do ulic rudí bolševici a tlumočili "celý hlas lidu", že nikdo z naší republiky nechce deštník... A teď si dovoluje tvrdit,že by bylo lepší vystoupit z Unie. A kdo by nám poskytl ty milardy z evropských fondů? Kreml? Ten akorát dokáže nepohodlné lidi dovézt na Sibiř. Viz Solženicyn-Soustroví Gulag. Trochu horror, ale na rozdíl od těch dnešních slátanin sci-fi kravin skutečný ... !!! Prázdné obchody a maso v ruďasu už jsme tu měli, soudruhu Jákle!!!!! *12* *12* *10* *10* *13* *13*
    • Kamarade zjisti si neco od zachranem balicku tzv.ESM a pak mej nejake velke nazory.Takhle to vyzni jenom jako velke kecy.Kdyz o necem nevis dostatecne dost tak nemluv.Trapacku zarpultelej.Hned vse hazet na komunisty ze??? vzdyt nemel ani slovo o komunismu nebo necemu podobnymu.Beztak jses jeden z nich,zaplacenej blbecek.Doporucoval bych od zacatku zkus si zadat new world order do goolgu a zacni otevirat oci ;)
    • ... poměr jeho IQ a tvého odhaduji tak na 20:1, kapito, chudáku?
      • IQ bedny kytu poučuje druhé o rozumu.
        • ... další, díky :))))
          ... nejdelší věta v životě?
          ... blahopřeji
      • mezi dospělé. koukni na večerníček, vyčistit zuby, vyčůrat a na kutě nebo tě doma přetáhnou řemenem
        • ).(
  • Dnes dopoledne jsem poslal jménem Moravy dopis předsedovi České vlády, že Moravská republika dnešním dnem vystupuje z Česka a stává se opět nezávislým, svobodným státem," Moravsko je připraveno ke spolupráci s kýmkoli, ale pouze za vzájemně výhodných podmínek. "Čas pražského diktátu skončil,"
    • ... škoda slov, metalisto :))))
      • metalu? anebo je to jen další ze tvých "hlubokomyslných" pseudoduševních úletů?
        • ) . (
  • vystoupit a to hned
  • Hned bych se pod to podepsal, je to diktát horší než byl v RVHP. Hlavně by jsme měli odstranit ty straky ve vládě a mimo to by jsme měli 100% dotací z posrané pojebané eu. *16*
    • ... omlouvám se, na tyto tvé tradiční blitky reagovat neumím :((((
      • Tak laskavě nereaguj trotle *16* o to se ti matkomrde nikdo neprosil
        *16*
        • ... jsi skutečná pííííííča
        • ... tvůj slovník odpovídá zbytečnosti tvého narození, nemáš mě jak nadzvednout, chudáku
          • antiparoubku, doufám, že jsi pochopil, že se jedná nick ukradený rudochem.
            • antiparoubek je taky ukradený nick a co? Už si je vy pravičáckej dobytku kradete i mezi sebou styďte se prasata *16*
            • ... věříš, že nevidím důvod se nad tím zamýšlet :))))
  • Na Hradě jede zřejmě těžký mejdan. Hulí tam trávu, píchají si perník a zapíjejí to metanolem. Jinak ty poslední úlety nelze vysvětlit zdravým rozumem.....
    • ... absencí mozku u tebe už vůbec :))))
      • Od tebe to sedí dutohlave *4*
        • ... vím, že tě drvím svou inteligencí, ale zvykneš si :))))
          ... zeptej se třeba trotla "Komunisti jsou..."
          • Mě do toho netahej trepko co se začíná dělit *16*
          • nevšiml jsem si
            • aspoň velikosti dveřního prahu, že bych o ni zakopl. ale jak tě sleduju rovina a pustina kam se člověk podívá.
            • ... a čím sis ji měl všimnout?
  • To kdyby šlo bylo by to vynikající, protože tento slepenec nás zahubí úplně, horší jako Hitler !!
    • ... jenom primitiv, kterého mám na mysli, používá slovo Hitler, blahopřeji ti k tuposti :))))
  • To, že je Jakl hlupák, je snad dnes již všeobecně známý fakt. Znepokojující je spíše skutečnost, že si ho někdo může vybrat jako svého poradce.
    • ale s EU má pravdu
    • ... a proč si nikdo nevybral tebe, blekoto?
  • Je neuvěřitelné,
    co si může v Absurdistánu,kterým Česko bezpochyby je,dovolit státní úředník štědře placený
    z daní. *3* *14*
    • ... viz dole, blbe :))))
  • Jakl fantasticky definitivně odhaluje primitivizmus některých totálních hlupáků nejenom v této diskuzi. Jsou totálně mimo mísu. Jejich odvaha něco zablekotat končí zde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit