Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vubec se nedivim vyplodum vsech mozku zHradu,kdyz ctu tady ty vyblitiny.Tem z Hradu,coz jsou duchodci,bych sebral platy,udajne 100.000 Kc a dal bych jim prumerny duchod v CS,a ty kravoviny by je rychle presly.
  • EU je neštěstí, co bude za 5 -10 let si ani nedovedu představit.Problém našeho členství v EU je větší průšvih než cokoliv jiného.Pád vlády, zdražování všeho, imigrace atd. je jenom prkoť proti problémům, které máme a ještě budeme mít s EU.Jde přímo o národní existenci.
    EU se k nám chvá a stále více bude chovat jako ke kolonii, které mohou cokoliv přikázat a zakázat.Ne jenom, že ničí naše hospodářství / vzpomeň me na naše cukrovarnictví /, ale ničí i konkurenceschopnost celé Evropy.Před cca 20 lety bylo pořadí světových regionů takové, že jsme byli na druhém místě za USA.Za 10 let před námi bude ne jen čína ale i japonsko, indie snad i Brazílie, a některé státy, možná, že i celá Evropa bude muslimská.
    Co k tomu dodat, kdo podporuje EU je téměř vlastizrádce / Schwarzenberg /, kdo ji kritizuje a bojuje proti ni / mimo jiné Jakl / vlastenec.
  • Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.....
    • A já taky !!!!
    • Když tvrdím, že komunisti jsou zločinci, tak jen dokazuješ, že mám pravdu.
      • ... jsi totální vypatlo, chudáku :))))
    • Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.Jsem primitiv, prosím ignorujte mě.....:(
  • Pro mě:
    Jsem pravyčácký prase co prohlásylo, že krádeš nycku je normální a že jde o mišlenku nykoly o to kdo ji napsal. Avšak kdiž my začly oplácet stejnou kartou, kvyčým jako prase, a hnůj co mám v palycy mně nutý vječně všechno svádět na komunisti. Omlouvám se tedi že jsem takoví matkomrd. *9*
  • Toho pána nemusím ale má pravdu!!! Začněte myslet selským rozumem a snad se dopídíte podstaty celé slavné EU... Je stavěná jen pro velké hráče a ti malí se nechávají dobrovolně vysávat a ožebračovat...
    • EU funguje jako letadlo, až se nebude mít kam rozpínat zanikne a teprve pak bude hodně zbytečných úředníků které bude třeba popravit. *16*
      • Omyl !!! Úředně utratit !
  • Ha ha ha, kde to nabral Starej Průpiska takovou bandu???
    Aha aha aha, jakej pán takovej krám... *1* *1* *1*
    • ... tvůj pán musí být chudák :))))
  • Havla, Klause nemusím, ale Jakl řekl skutečně pravdu. Armáda by nemusela bojovat v zahraničí, ale skutečně by se podílela na ochraně naších hranic jako to bylo dříve, kdy jsme byly schvrchovaný stát. Nepustila by sem žádné dealery drog, mafii a ani cikány.
    Jenom se mohl zmínit a to to on neučinil, že by se mělo všechno znárodnit a předat moc pracujícímu lidu. To je fakt jenom přání. Měla by se vytvořit opět národní fronta a všichni společně budovat náš stát.
    • Jistě soudruhu. Ta tvoje nezávislost spočívala v otrockým lezení do zadku bratrům ze SSSR.
      A tím vládnoucím pracujícím lidem asi bude vládnoucí klika ze sekretariátu úv ksč *1*
      • Teď švejk do pr.. neleze nikomu? To je novina, nebo výplod dementní lamy. Spíše to druhé.
        Co pracujícím? Za chvíli tu nikdo pracovat nebude, protože nebude práce ty blbá lamo *16* *16* *16*
        • Jistě soudruhu. Lezení do zadku se lid za vaší vlády učil 40 let. Není divu že mu to tak jde *1*
  • ... čau, blbečkové, přidejte
    ... poklona pár výjimkám :))))
    • puberťáku? říkal jsem ti že je čas na večerníček. nebo ukradni taťkovi playboye a pod peřinou silistuj a nemíchej se mezi debatu dospělých.
      • ... je mi 55, tele, nevysiluj své 2 mozkové závity :))))
        • Umírám mám 2 mozkové buňky, tak mějte soucit.
          • ... každý hned pozná, kdy píšeš ty, demmente :))))
        • ale rozumu máš na 5,5 roku
          • ).(
          • ... máš právo na názor, který nemá cenu komentovat, pobavil jsi mě, díky :))))
            ... hledaním hlouposti u jiných se chytrým nestaneš, je mi tě líto, jsi nudle
            • se bavit s inteligentními lidmi. se zamrzlými pubertálními imbecily byť by jim papírově bylo třeba 100 let nemohu ztrácet čas. zvracej dás své nesmysly bez hlavy a paty. NEVZDÁVEJ TO....doma tě zjevně všichni ignorují protože je tvé pubescentní tlachání o ničem zjevně vyčerpává, tak se ventiluj na netu...
  • Unie dělá jedinou chybu,že tu nechá bez kontroly vládout nenažranou bandu modrobolševiků ,nebo oranžovobolševiků ,podle toho jak zrovna dopadnou volby.
  • ... Jakl a Hájek zde fantasticky odfiltrovali ten nejposlednější póvl, poseru se smíchy :))))
    ... že, "prcku nepleť se", s dětmi se fakt normálně nebavím
    • kamarádi na tebe kašlou? no jestli máš ve škole takové dementní úlety jako tady, tak to zcela chápu. a zkusils své vrstevníky v pomocné škole? s těma by sis rozuměl....
      • ... mám senzační kamarády, mají skvělou slovní zásobu jako já, ty se nečapeš, blbe :))))
        • inteligent, což tedy není tvůj případ mozkomore *3*
          • ... další, díky :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit