Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pepíček přijde domů ze školy a ptá se babičky:”komunisti kdysi byli rudí nebo červení?” Babička se zamyslí a odvětí:”no, když se nad tím chlapče zamýslím, tak byli hlavně zlatí!”
  • Jedna velká pravda. Ano-zlatí.
   • Jistě že byli zlatí, když toho tolik naloupili. *1*
 • Jediná volitalná strana Je KSČ!
  • Podle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.
   § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
   § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
   § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
   BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
   A jelikož
   1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
   2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a jinak podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
   vyplývá z toho, že
   3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí uvedených trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
 • pozorně se podívejte na fotku u článku ...Nečas se tam začíná podobat Bendovi, úplně stejnej pohled ...
 • Ten Nečas je prasečí xicht. Už vypadá jak ta tlama Kalouskova. Už aby je oba pitvali.
 • Jacípak rebelanti. Ti rebelují jenom do voleb, aby získali svojí popularitu a pro ODS, ale po volbách budou hlasovat s vládou jako divý.
 • Na pánské toaletě stojí tři u pisoáru... První dokončí své dílo a jde si umýt ruce. Na osušení rukou použije papírové utěrky – spotřebuje jich asi deset, dokud z rukou neutře každou kapičku vody. Otočí se k ostatním a říká: „My u Philipsu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali extrémně dokonale. Druhý také skončil a umyje si ruce - utře si je však pouze do jedné papírové utěrky, využivajíc každý milimetr čtvereční volné plochy. Otočí se a povídá: "My u Siemensu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali nejen extrémně dokonale, ale i extrémně efektivně. Třetí skončí svou práci a odchází bez mytí. Cestou ke dveřím přes rameno prohodí: "My chlopi z Ostravy si nechčijeme na ruky."
 • Potkají se dva bývalí spolužáci ze základky. Jeden se ptá toho druhého, který je ted obchodníkem, jak se mu vede? Dobře odpoví ten druhý: „Mám několik obchůdku a ty mi dobře prosperují”. „To je divné, vždyť jsme ve škole párkrát společně propadli právě kvůli matematice a ty ses nakonec stal obchodníkem...?” nevěřícně kroutí hlavou první. „Je to tak” – říká první „nakupuju za korunu nesmysly a blbosti v Číně, vozím je sem a prodávám je za 4 koruny. No a z těch 3 % se dá solidně uživit”
  • *1* *1* *1*
  • *1*
 • ...hmmm...bývalý prý komsomolče Nečasi a prý synku komunistického kádrováka...možná, kdybys těm tzv. rebelům nasypal do korýtka moci pár melounů ze státní kasy....jako té tvé domině Nagyové, co pro tebe prý dřela jako kůň-klisna (u stolu, či pod stolem jako třeba Lewinskaja), pak by se možná ti tzv. rebelové přestali tlačit ke korytu moci tzv. vnitrostranickým bojem.... proměnili by se asi v zázračné zbohatlíky řiťolezce, kteří by třebas odprejskli stavěti si vily za peníze národa a vlasti??...vždyť ta tvoje výhrůžka, že jim zvrhneš koryto zrušením vlády, když ti nevyhoví....logicky tomu odpovídá...připadáš mi jako šmelinář, který rozdává stravenky ke korytu moci podle toho, kdo ti pro-líže mocenskou řiť...v historické souvislosti připomínám, že na tyhle zákeřné a podlé vnitrostranické boje byli kabrňáci pohlaváři nacistické, či bolševiské partaje....fuj ho, prý bývalý SS-máku...dle mého názoru....
 • Budu volit poprvé komunisty.
  • Jakmile se staneme civilizovanou zemí s vládou práva, bude komunistická strana postavena mimo zákona ti kdo budou propagovat komunismus stanou před soudem.
   • Marné proti nám jsou vzteky !KSČM bude zase první,a zloději bývalí komunisti i svazáci typu Nečase budou vracet co nakradli a nepomůže jim ani svěcená voda,jasný Kalousku,na tebe to platí v první řadě !
 • Vejlupci ze zavedených bolševických rodů,v čele ODS,Topolánek a Nečas budou mít největší zásluhu ,svým mizerným vládnutím,na nástupu komunistů k moci.Oproti těmto dvěma bude zásluha Filipa a Ransdorfa,na nástupu komunistů k moci nulová.Ti se umí pouze vyvalovat,za veliký peníz ,ve Sněmovně a občas něco levicového žvejknout.Také na nástupu komunistů k moci budou mít ti komunisté,kteří dokázali čtyřicet roků vládnout bez zadlužování této země.Protože právě ,nezadlužovat zemi,je mince jejíš hodnota stoupá geometrickou řadou.
  • A proto volíme KSČM ať se to někomu líbí nebo ne !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit